Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Tak, a czy ten fragment duszy do czegoś się przyda? Poprzednio miałem gorsze zakończenie, mogę sprawdzać w dzienniku jak zadania wykonałem, ale specakcje to już inna bajka, a bardzo nie chcę przeoczyć zadanek, choć nie sądzę, że coś tak mało znaczącego może wpłynąć na zakończenie.

EDIT: znalazłem na forum odpowiedź, że tylko EXPem się różnią. Tituf zastanawiał się czy ludzie mieli tę spec-akcję, aż ciekawi co ją triggeruje, bo oba razy bez problemu ją znalazłem.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Generalnie to w Korzeniach nie ma gorszego ani lepszego zakończenia. Taki bonusowy epilog jest jeżeli Bezi w pewnym momencie postąpi wbrew sobie i to zależy tylko od podejścia gracza. I jest to moment dużo mniej oczywisty niż w Przebudzeniu, gdzie łatwo było odgadnąć, w którym momencie następował "wybór" zakończenia. A poza tym tak jak wspominałem: w Korzeniach Zła obydwa zakończenia są właściwe, a nawet to pełniejsze może wydawać się gorszym.
Odpowiedz
Zobaczymy. Szkoda, że nie mogę zapisać tuż przed wykonaniem tej misji i sprawdzić obu zakończeń jak w Przebudzeniu.

Mam 2 pytania,
1. Gdzie użyć zwoju przyzwania owcy? Próbowałem koło owiec w Obozie Mysliwych i na Farmie
2. Czy panna z Albatrosa, która przesiaduje z bandziorami powinna się w pewnym momencie przemiescic? Nikt nie ma dialogu o niej chyba, a jej samej w obozie nie ma.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(25.05.2020, 22:58:23)SparrowJacek napisał(a): 1. Gdzie użyć zwoju przyzwania owcy? Próbowałem koło owiec w Obozie Mysliwych i na Farmie

W miejscu gdzie kiedyś była halabarda..

(25.05.2020, 22:58:23)SparrowJacek napisał(a): 2. Czy panna z Albatrosa, która przesiaduje z bandziorami powinna się w pewnym momencie przemiescic? Nikt nie ma dialogu o niej chyba, a jej samej w obozie nie ma.

Nie.. chyba. Miałeś już z nią dialog questowy?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Miałem z nią tylko dialog odnośnie Albatrosa zanim dostałem jeszcze zadanie Niebiezpieczna okolica chyba, potem tylko jeden gościu groził mi, żebym się od niej odczepił. No nic, to pewnie kodem ją (szkoda, że nie ma takiej emotikony).
Hehe, trzeba będze pamiętać, żeby jej drugi raz nie okraść :>
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Dobra, co do miejsca przyzwania owcy byłem zbyt zmęczony, to przecież oczywiste choćby z wpisu w dzienniku...

Teraz mam pytanie, bo doszedłem do drugiego miejsca, w którym istnieje możliwość wyboru jak sądzę. Konkretnie chodzi o to jak odpowiem Slayerowi, gdy prosi mnie o pomoc. Czy to jest moment zwrotny? Przyznam, że nie podoba mi się opcja NIE udzielenia mu pomocy, ale to jeden z momentów, gdy mogę postąpić "wbrew sobie".
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Wydaje mi się niestosowne udzielać odpowiedzi na to pytanie ;)
Odpowiedz
Skoro wiesz co powoduje konkretne zakończenie, to sądzę, że to pełniejsze daje jasną odpowiedź. No cóż, zostaje pewnie rozegrać to tak różnie od poprzedniego razu, jak tylko się da, więc jeśli nie jest to głupia odpowiedź, która powoduje zbugowanie gry, przez niemożność ukończenia zadania "Uzurpator" to pewnie nie pozostaje nic innego, jak ją wygrać, a nuż odblokuję możliwość wyprowadzenia z obozu kogoś innego, gdyż Egon powiedział, że w takim wypadku jego miecz pogada z moimi bebechami.

(25.05.2020, 23:10:04)Lewkooo napisał(a):
(25.05.2020, 22:58:23)SparrowJacek napisał(a): 2. Czy panna z Albatrosa, która przesiaduje z bandziorami powinna się w pewnym momencie przemiescic? Nikt nie ma dialogu o niej chyba, a jej samej w obozie nie ma.

Nie.. chyba. Miałeś już z nią dialog questowy?

Pani się znalazła, zdecydowanie przemieściła się skryptowo, a nie znikła.

Sorki za wielokrotny post, ale chciałbym, żeby został on zauważony, potem zapraszam do scalania.

Na początku gry Susan, dziewczyna z Albatrosa siedząca w latarni, prosi nas o całą listę rzeczy. Czy da się je zdobyć i przynieść jej? Kilka jest prostych, jednak wymaga też harfy i perfum, które przecież są wymagane do pewnego zadania.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Jak kobieta chce zbyt dużo, to się takie życzenia ignoruje.
A ponadto zastanów się, czemu tak kwestia u niej się w ogóle pojawiła.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W Kopalni znajduje się Belker. Mówił mi, że będzie miał do mnie później jakąś sprawę. Wykonałem chyba wszystkie możliwe zadania przed kontynuacją Przekleństwa Artefaktów, jednak zawsze gdy do niego wracałem nie miał dialogu. Czy coś przeoczyłem?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Nie, Belker z wiadomego powodu nie zdążył z nami podzielić swoim sekretem, ale skrzynie tam są.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Można poprosić o jakieś informacje odnośnie pierścienia równowagi? 2 razy grałem i za żadnym razem nie dostałem go, a podobno była to najwyżej punktowana akcja na "Arenie".
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
jak zwykle - oczywiście, że nie można Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Btw, da się zdobyć drugi Słoneczny Aloes? Jeden ukradłem chyba, a przebiegłem całą planszę i nigdy na drugi się nie natknąłem. Nie ma go niestety tam gdzie w Przeznaczeniu...
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Jeśli jest to jest gdzieś w zenie, bo tak to tylko można ukraść Protowi.
Być może nie ma wcale drugiego, ale to by się musiał w tej kwestii wypowiedzieć Michał.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości