Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Gdzie znajdę kogoś kto nauczy mnie kradzieży kieszonkowej / otwierania zamków ?
Odpowiedz
Zrób o co cię proszą panie we wieży Starca...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
mam problem z misją Problemy na farmie zrobilem juz wszystko co sie dało roncador się wprowadził na farme zadanie widnieje w dzienniku ale brak opcji dialogowych u kazdego. Martwy punkt
Odpowiedz
Z tym zadaniem związany jest Kessler... Jak załatwiłeś wszystko na farmie, to musisz pociągnąć fabułę w obozie w górach.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie za bardzo wiem jak pociągnąć zadanie uzurpator ostatni wpis to że Egon i Olaf tryggvason nie darzą się sympatią i czy może dojść do konfrontacji lecz ani z tym ani z tym brak dialogów tak samo w całym obozie

Dobra pogadałem że smittym i była wzmianka o wódce to coś ruszyło

Zadanie Siła strachu ostatni wpis to poinformowanie midlasa o wizytach na poddaszu knajpy wujka sama jak ruszyć dalej?
Odpowiedz
ostatni wpis nic nie powie, bo nie wiadomo, co do tej pory już ustaliłeś
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Otworzyłem skrzynkę midlasa potem woreczek zaniosłem serrano pogadałem z Narlou i niby lista podejrzanych się zacieśniła
Odpowiedz
Kolejne niebezpieczeństwo znajdziesz w knajpie Sama, jeśli jeszcze nie znalazłeś, a jeszcze jedno - przy studni.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Przy studni znalazłem dźwignie ale nie mogę jej użyć a w knajpie nie wiem konkretnie czego szukać i czy to jest na poddaszu czy na parterze
Odpowiedz
1.Chodzi o trunek. 
2.Poddasze.
Odpowiedz
Dobra ja nie wypilem tego cydru dlatego nie mialem dialogu z midlasem dzieki za wszystko
Odpowiedz
Witam, gdzie mogę znaleźć mięte?
Odpowiedz
Kilka sztuk powinno być w rejonie od tylnego wyjścia z obozu Myśliwych do okolic kamiennego kręgu.
Odpowiedz
Łącznie w świecie jest 8 sztuk.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam, mam pyatnie odnośnie trzech zadań:

"Bankierzy i bankruci"- załatwiłem Tireonowi dostawy z farmy, jednak nic się dalej nie rusza.
"Czerwone i czarne"- nie mam pojęcia jak wykonać to zadanie, mam tylko wpis, który dostajemy na początku gry.
No i nie wiem jak dostać zadanie "Zapomniana magia"

Za każdą pomoc bardzo dziękuję :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości