Korzenie Zła - problem z zadaniem...
#61
Ostatni wpis: oddałem Helgardowi mięso, przyszłość pozostaje niejasna.
Bolt Thrower
Odpowiedz
#62
Poznałeś już wszystkie przydatne talenty?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#63
Poza wytwarzaniem ognistych/magicznych strzał to mam wszystko
Bolt Thrower
Odpowiedz
#64
Więc nie powinieneś mieć problemu z kłem do Ulu Mulu. Przeczytaj powyższe posty i wszystko stanie się jasne.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#65
Nie wiem, co robić dalej. Zdaje się, że kluczem do dalszej rozgrywki jest odnalezienie kamienia runicznego. Poznałem już dwa zaklęcia - od Innosa i Beliara, teraz jeszcze czas na dar od Adanosa, ale nie mam kamienia runicznego. Micheasz podpowiedział mi w swoim stylu, że znajdę go tam gdzie on odnalazł swoją szatę, w wieży, w której zapanował mrok. Przeszukałem wszystkie wieże w całej Dolinie. :> I nic...

Generalnie tak wygląda mój dziennik. Obleciałem już chyba wszystkich NPC. Razem z Miriam wygnaliśmy Licza. Jaki powinien być kolejny krok? Czy to ten kamień jest kluczem do dalszej gry, czy jeszcze coś należy zrobić?

[Obrazek: PwVCXFM.png]
Odpowiedz
#66
Nowy pancerz Rutgera.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#67
Próbowałem to ugryźć. Nawet postąpiłem wbrew dotychczasowej logice sagi Przeznaczenia i pobiłem Rutgera bez ostrzeżenia, zabrałem mu claymore ale nie mam z nim dialogu ani z nikim z jego ekipy ani z Kristianem. Ehh... Błądzę.
Odpowiedz
#68
To najprostsze zadanie w grze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#69
To mi nic nie przychodzi do głowy.  Płacz
Odpowiedz
#70
Ta gra jest jednak dla was za trudna.
Rutger oczekuje od ciebie nowego pancerza, to mu go po prostu przynieś.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#71
Mam w swoim ekwipunku łącznie 13 pancerzy i ubrań. W tym takie perełki jak pancerz łowcy orków, pancerz z płytek pełzaczy, zbroja pikiniera. Więc to raczej o żaden z nich nie chodzi, tylko gdzie wobec tego znaleźć ten właściwy?
Nie bijcie Lol
Odpowiedz
#72
Przejdź się po miejscu, w którym kupiłeś klucz.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#73
To jedno z pierwszych zadań które ukonczylem. Musisz przeczesac dokladnie oboz przybyszow.
Bolt Thrower
Odpowiedz
#74
Faktycznie, wystarczyło po teleportacji wejść w krzaki i problem się rozwiązał. Facepalm

Ale niestety płaczu ciąg dalszy. Zabiłem Gutierreza i dowiedziałem się, kim jest Vismut. I tu kolejny martwy punkt. Krótkie pytanie, bo nie ma co się rozwodzić nad swoją nieporadnością. Co robić?
Odpowiedz
#75
Teraz porób sobie zadanie Siedem dziewcząt z Albatrosa.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości