Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Krąg z przyciskami? Z tego co pamiętam są 2 kręgi koło bandytów oraz nad jaskinia z imienymi goblinami w obu przypadkach wybiłem gobliny ale żadne nie dały mi narzędzi.
Odpowiedz
Chodzi o krąg koło bandytów.
Masz wpis, że zrobiło ci się żal tych drwali? Wtedy insertują się gobliny z toporami drwali.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam ten wpis i byłem tam teraz, nie ma nic gobliny ubielm wcześniej, wydaje mi się że żadnych narzędzi nie miały.

Aaa dobra z toporami drwali, to są te narzędzia? To czeka mnie wycieczka po handlarzach xD
Odpowiedz
Wstrzymałem się z nauką pozyskiwania rogu cieniostwora, ponieważ zastaowanie podobno ma jedynie do Ulu-Mulu i da się go skądś podprowadzić. Więc i pytanie, komu można go ukraść/kupić? Nie pamiętam bym widział go gdziekolwiek w kradzieży, ale możliwe że nie miałem dość zręczności by wgl pojawiła się opcja, teraz już mam ponad 120, więc nie muszę się przejmować.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Tak można ukraść. To Otokar.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jeśli oczywiście jeszcze żyje...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Żyć żyje, ale widzę że panowie orkowie nie chcą ingrediencji, więc muszę poszukać kogoś kto to złoży w całość dopiero. Mam nadzieję że samo się trafi.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Cytat:więc muszę poszukać kogoś kto to złoży w całość dopiero

znajdziesz na Św. Nigdy Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(06.07.2021, 17:37:14)Memorius napisał(a):
Cytat:więc muszę poszukać kogoś kto to złoży w całość dopiero

znajdziesz na Św. Nigdy Troll

Już to rozpracowałem, nie oceniam, ale nie spodziewałem się takiego rozwiązania.


Dobra, doszedłem do lekkiej ściany w mam wrażenie już za połową rozgrywki. Tak wygląda mój dziennik. Poza zadaniem "Skarby Doliny Przodków" nie wiem kompletnie co robić. Zastanawiam się, czy to zadanie nie jest etapem limitującym postęp fabularny. Ponadto doliczyłem się, że łącznie mam w dzienniku 34 zadań, a w modzie jest ich 35, zastanawiam się, czy w końcowej fazie gry wpada jeszcze jakieś zadanko.

[Obrazek: Ui8Og3P.png]
Może w skrócie opowiem co mam w dzienniku:
  • Cenniejsze niż złoto
  • Przekleństwo artefaktów
  • Świątynia
         
  • Znaki czasu
  • Skarby Doliny Przodków
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Skarby Doliny Przodków:
Parę lokacji:

Cenniejsze niż złoto:

Świątynia:

powoli te zadania zazębią się już konkretnie...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Zadanie Ilji wykonane, więc chyba komplet, co prawda nikt nic na razie nie mówi o złożeniu, ale spróbuję najpierw skończyć questy Fortuno i Serrano

Mam pytanie jeśli chodzi o zaginionych, nie pytam o lokalizację, bo nie chce i jej nie dostanę i tak (ale udało się odnaleźć Titufa). Mam wrażenie, że odnalazłem Wiśnie (co nie jest takie oczywiste bo w innej formie), ale za Chiny nie mogę aktywować przełącznika, próbowałem strzelać, najeżdżać pod różnymi kątami, nawet wspinać się na niego, ale bez skutku. Zastanawiam się czy prawidłowo odczytałem, że to on czy robię z siebie debila, ale nie mogę napisać więcej, żeby nikomu nie spoilerować.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Wiśnia jest wysoko i wystarczy pociągnąć Lol


Cytat:udało się odnaleźć Titufa

OK najtrudniejsze za tobą...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(10.07.2021, 14:41:34)Tituf napisał(a): Wiśnia jest wysoko i wystarczy pociągnąć Lol


Cytat:udało się odnaleźć Titufa

OK najtrudniejsze za tobą...

Wcale nie bo łódki nie mogę znaleźć xD

Mam takie drobne pytanie, czy między przeznaczeniem a klasyczną nocą kruka, zostały wprowadzone jakieś zmiany w świątyni adanosa w Jarku, które by powodowały, że zagadka Jarkendarczyka nie ma sensu? Znaczy nic nie sugeruje, bo ludzie juz potwierdzili, że jest dobrze, po prostu nie mam przeznaczenia, by to zweryfikować.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
ta kwestia pozostała bez zmian
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
No nic, szukam przedmiotów które coś robią, a nie będących pochodniami xD . Może to wymęcze.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości