Gothic Edycja Rozszerzona
Jak widać chyba mało kto podziela twoją opinię bo na forum to największe rozszerzenie do G1 przechodzi niemal zupełnie bez echa.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Memorius podzielam Twoje zdanie.
G1 może byłby lepszy, gdyby nie pośpiech w wydaniu gry.

Mimo to polecam modyfikacje!
Warto. ;)
Odpowiedz
Jak dla mnie Gothic 2 wygrywa pod względem mechaniki i poziomu trudności, jeżeli chodzi o fabułę to stawiam Gothica I na nieco wyższym miejscu. Klimat obu gier jest świetny i według mnie na tym samym poziomie
Odpowiedz
Pany wie ktoś może gdzie jest Togard (gość potrzebny do wykonania zadania ze zmianą w kopalni) przeszukałem cały zewnętrzny pierścień i nigdzie go nie ma...
Odpowiedz
Trza iść do wschodniej bramy i tuż przed wyjściem skręcić w lewo.Tam przy nad tawerną stoi dwóch facetów,jeden z nich to ten Togard.
Odpowiedz
Pany wie ktoś gdzie Dranor zgubił swój łuk potrzebny do wykonania zadania z rekrutacją do obozu łowców orków?
Odpowiedz
Kiedyś testowałem starą wersję, jak chodzi o to co myślę, to poszukaj między klifem co zawsze siedział hosh pak (w 2 NK), a wieżą strażniczą.
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
                                  [Obrazek: 91YEuWK.gif]
Odpowiedz
Wieżą strażniczą? jaką? chyba nie chodzi o tej wieży na terytorium orków?
Odpowiedz
okolice jak się szło do ognistego smoka - tam gdzieś leży, ale przypominam, że nie mam pewności, czy o to chodzi
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
                                  [Obrazek: 91YEuWK.gif]
Odpowiedz
Niedawno przeszedłem modyfikację, świetna!
Odpowiedz
Właśnie gram. Naprawdę autor zrobił kawał dobrej roboty. Choć niestety za wiele ułatwień zostawił dla wprawionego gracza. Ktoś wie jak ulepszyć miecz rozpaczy?
Odpowiedz
Tak to już bywa, że mod musi być grywalny dla wprawionych graczy i dla początkujących
Odpowiedz
Wróciłem do Gothica to i ER wypada przejść. Wszystko jest ok - Nie ma już nawet tych błędów i niedociągnięć, które niestety były widoczne przy premierze 1.4
Odpowiedz
Ja nie grałem , bo nie mam ani czasu ani specjalnie chęci , ale mam opinię dwóch wieloletnich fanów i graczy G1 ze swojego kręgu znajomych i twierdzą ,ze jest to najlepsze co mogło powstać do G1 i najlepsza modyfikacja typu Rozszerzenie.
Po raz kolejny Polska górą i bardzo dobrze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Memorius, popieram, świetne rozszerzenie do pierwszego Gothica, jednak nasuwają mi się dwa zarzuty - odnoszę wrażenie, że często nowe teksty niektórych postaci, oczywiście znanych z oryginału, są unlore. Ich retoryka nie klei się z kwestiami oryginalnymi, to niestety dość nagminne. Rozumiem, że w Przeznaczeniu ten problem jest wyeliminowany do ostatniego okruszka? ;p Druga sprawa to poziom trudności - zdecydowanie zbyt niski...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości