MŚ - Rosja 2018 i nie tylko...
[Obrazek: 7F28nDc.gif]         [Obrazek: 0uAUZe7.gif]

Powoli nadchodzą... Temat do dyskusji o zbliżających się mistrzostwach. O nadziejach i wątpliwościach. Zapraszam do komentowania.

[Obrazek: Rp40An7.jpg]

Polska - Senegal         19.06 godz 17.00
Polska - Kolumbia      24.06 godz 20.00
Polska - Japonia         28.06 godz 16.00

[Obrazek: dNrfxIZ.jpg]
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                      Bezimienny - 'Przeznaczenie Epilog'
                                                                                                 Kubuś Puchatek

Odpowiedz
Górnik Zabrze zagra w pucharach z Zarią Balti, a Lech Poznań z Gandżasarem Kapan. Piąta drużyna mołdawskiej ekstraklasy i trzecia ormiańskiej... Cóż - na tym etapie nie ma już łatwych przeciwników! Lol
                                                                                                 Kubuś Puchatek

Odpowiedz
Wyrażę teraz jedynie słuszną, aksjomatyczną opinię.
Najlepszą klubową drużyną na świecie jest Lechia Gdańsk.
Była jest i będzie.
Wyrażam tę opinię jako mieszkaniec Starego Miasta, gdzie jakiekolwiek inne opinie są nie do pomyślenia i jedynej słusznej nie można kwestionować.
Nie bardzo wiem co tam Lechia gra i gdzie, ale oczywiście
Lechiaaaa! Lechiaaaa!Lechiaaaaaaa!
OK Piwko winner
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak już oddalając się od tej otoczki Mundialowej i wracając do tematu klubów to ja swego czasu chodziłem często na mecze Legii Warszawa z racji zamieszkania w pobliżu tegoż miasteczka zwanego Warszawą. Z początku bardzo się wkręciłem w atmosferę kibicowania ale jednak po pewnym czasie przyszło zniesmaczenie, ponieważ tak naprawdę większość tak zwanych "ultrasów" (nie mylić z prawdziwymi kibicami) to niestety zwykli pozerzy, którzy chodzą na mecze pocykać selfi, podrzeć mordę, nachlać się i coś czasem rozjebać ku uciesze reszty towarzystwa. To ludzie, którzy potrafią tylko głośno krzyczeć takie szlachetne slogany jak np "Cała Legia zawsze razem" czy "Jebać policję" ale jak staliśmy na przystanku jakąś 100-osobową grupą to wystarczyło dwóch policjantów do zgarnięcia jakiegoś chłopaczka, który się wyróżniał w śpiewaniu i nagle wszyscy się zrobili potulni jak baranki, każdy odwracał wzrok, nikt słowem nie pisnął, nikt nie próbował tym policjantom przeszkodzić czy nawet negocjować, prosić aby go puścili. To był mój ostatni mecz na stadionie. Wtedy zadałem sobie pytanie, czy to wszystko ma sens, że to nie jest to w co wierzyłem. I porzuciłem "ultrasowanie na żylecie", ograniczyłem się do śledzenia losów klubu poprzez nieoficjalną stronę internetową i od czasu do czasu jakiś mecz w TV jak czas pozwala.
Odpowiedz
Bylo tyle szumu i tak napompowali balonik ze dobrze sie stalo.

Teraz powinni postawic na lekkoatletow ktorzy maja dobre wyniki a czesto nie maja kasy na dojazd, sprzet i wyposazenie...
Evangelist
Odpowiedz
Nasza repra ostatnimi czasy naprawdę dobrze grała o czym może świadczyć lokata w rankingu fifa, szkoda jednak że znowu upadamy...
Odpowiedz
Dobrze grali bo nie było tylu kontuzjowanych zawodników, teraz kilku zawodnikow odpadlo i nie ma ich kim zastąpić? Żart

Najlepiej co im wychodzi to występowanie w reklamach, nowoczesne apartamenty i jedzenie podawane do łóżka.
Evangelist
Odpowiedz
(24.06.2018, 22:01:59)Zagloba25 napisał(a): Najlepiej co im wychodzi to występowanie w reklamach, nowoczesne apartamenty i jedzenie podawane do łóżka
+1000
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No cóż. Przynajmniej się z ziomkami spotkałem i popróbowałem co nie co.

:>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
No jednym słowem żenada. Nie mieli nawet siły biegać. Ale to nic dziwnego, bo pół składu w swoich klubach albo wchodziło na 15 minut, albo nie grali przez kontuzje.
Mi osobiście najbardziej podobało się wpuszczenie Glika w 80 minucie :>
Odpowiedz
(24.06.2018, 22:01:59)Zagloba25 napisał(a): Najlepiej co im wychodzi to występowanie w reklamach
Nie znam szczegółów, ale skoro takie opinie się pojawiają, że to min przyczyna porażek, to pewnie są ku temu jakieś konkrety.
Że nie trenował, tylko brał udział w sesjach. Bo jeśli robił to w tzw czasie wolnym to już argument nietrafiony. Do tego są zobowiązania sponsorskie. Czasy się zmieniają - lata 70 nie wrócą...
                                                                                                 Kubuś Puchatek

Odpowiedz
Takie pierdolenie. Po prostu byliśmy za słabi i tyle.
Wielu piłkarzy występuje w reklamach. Jeśli tylko na naszych wpływa to w tak negatywny sposób, to znaczy, że jesteśmy jeszcze bardziej upośledzeni niż nam się wydaje.
Odpowiedz
(26.06.2018, 11:58:17)Dota napisał(a): Takie pierdolenie. Po prostu byliśmy za słabi i tyle.
Wielu piłkarzy występuje w reklamach. Jeśli tylko na naszych wpływa to w tak negatywny sposób, to znaczy, że jesteśmy jeszcze bardziej upośledzeni niż nam się wydaje.

+1000
Odpowiedz
o żesz q**** - ten mecz i ostatnie 10 min z Japonią to kpiny - powinny być konsekwencje finansowe...
                                                                                                 Kubuś Puchatek

Odpowiedz
Jest tego kilka wersji, ale wrzucę tą pod naszą reprezentację.

Dziennikarz rosyjski pyta Grzegorza Latę:
- Czy myśli Pan, że reprezentacja Polski z '74 wygrałaby dziś z aktualną reprezentacją?
- Oczywiście.
- Ile?
- 1:0.
-Tak skromnie?
- Tak, większość z nas ma już ponad 70 lat.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości