MŚ - Rosja 2018 i nie tylko...
(28.06.2018, 16:54:27)Tituf napisał(a): o żesz q**** - ten mecz i ostatnie 10 min z Japonią to kpiny - powinny być konsekwencje finansowe...

A tak szczerze to za co?

W sensie nie, żebym twierdził, że to było widowiskowe czy coś, bo to dla oglądających było mega chujowe, ale też dlaczego ktokolwiek miałby kogokolwiek karać?
Odpowiedz
Bo może tylko tak można by było zmusić do lepszej gry. Przecież ich stać na więcej. To oczywiście daremne nawoływanie kibica. I odwieczny problem nie tylko piłki nożnej.
Błaszczykowski czeka na zmianę (nie wiem po co...) a kolegom wisi jego zmiana. Widać kolektyw.
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                      Bezimienny - 'Przeznaczenie Epilog'
                                                                                                 Kubuś Puchatek

Odpowiedz
Obu drużynom pasował taki wynik. Podawali sobie piłkę w obronie zgodnie ze wszystkimi zasadami footballu. Można na to narzekać, ale nie da się z tym nic zrobić tak naprawdę.
Odpowiedz
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w finale zobaczymy "nietypową" ekipę, a na drugiej drabince Francja, Brazylia, Urugwaj itd wytłuką się między sobą.
Odpowiedz
Też to dzisiaj analizowałem i tak naprawdę w dolnej drabince nie ma nikogo z typowanych faworytów po tym jak odpadała Hiszpania. Ja chciałbym zobaczyć finał Francja : Chorwacja/Kolumbia. W tej chwili co prawda najbardziej kibicuję Rosji, bo wszystkie moje inne drużyny poodpadały, ale nie sądzę, że są na tyle silni by do tego finału dotrzeć. W następnym meczu z Chorwacją będą mieć już ciężki orzech do zgryzienia. Jutro w każdym razie na bank trzymam kciuki za Meksyk w meczu z Brazylią. Jak wszyscy faworyci poodpadają to będzie ciekawie. Język
Odpowiedz
Zostali na placu - zabawię się w typy:

Jutro 16:00  Urugwaj - : - Francja   1:2
Jutro 20:00  Brazylia - : - Belgia       2:0
 Sob 16:00  Szwecja - : - Anglia       0:1
 Sob 20:00  Rosja - : - Chorwacja   1:3
                                                                                                 Kubuś Puchatek

Odpowiedz
Z wynikami się wręcz całkowicie zgodzę, w każdym razie typuję tych samych zwycięzców. Chociaż i tak Rosji będę kibicował, bo już nie mam komu innemu. ^^
Odpowiedz
W kwestii zwycięzców tez się zgadzam. Proponowane konkretne wyniki - realne.
Za każdy trafiony rezultat końcowy daję propsy :)
Odpowiedz
jak tam wrażenia po eliminacjach do pucharu?
będzie pewnie podobnie jak onegdaj...

Kubuś Puchatek

Odpowiedz
Legia oczywiście zawiodła. Ale za to Jaga bardzo ładnie zagrała.
Myślę, że do 4 rundy eliminacji do LE mają wszyscy spore szanse, chociaż jakbym miał przewidywać czyjąś porażkę to Lecha.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Wydaje mi się, że Lech i Legia przejdą dalej :)
  [Obrazek: JgT0O91.gif]                     
Odpowiedz
Cytat:Wydaje mi się, że Lech i Legia przejdą dalej [Obrazek: JNemjni.gif]

Hehe jak to teraz brzmi z perspektywy czasu. 
Wszyscy się teraz podniecają z remisu z najsłabszą reprezentacją Włoch od lat. Ja w sumie też się podniecam, ale bynajmniej nie z gry, a z tego że obstawiłem remis i wszedł mi zakład. W każdym razie rozumiem że debiut, że od czasów Beenhakkera, każdy nowy trener przegrywał swój pierwszy mecz z kadrą i z remisu należy się cieszyć, ale styl póki co jest kiepski. Z nowym trenerem zawsze przychodzi efekt miotły, a my poza paroma fajnymi akcjami bo błędach Włochów nie pokazaliśmy nic. Błaszczykowski, którego szanuje za zasługi nie powinien wystąpić w tym meczu. Ze względu na swoją sytuację w klubie. Dodatkowo fakt, że Brzęczek jest jego wujkiem jeszcze bardziej podsyca zniesmaczenie. 
Zobaczymy co czas przyniesie. Nie jest najgorzej, ale mamy najsilniejszą kadrę od 40 lat, a niestety mundial przyniósł ogromne rozczarowanie. Pamiętam jak poszedłem na strefę kibica na narodowy na mecz z Senegalem. Jaka to była słabizna...
No dobra w sumie nie będę psioczył, bo jest jeszcze za wcześnie na dawanie wyroków. Teraz wchodzi zmiana pokoleniowa w kadrze i zobaczymy czy będzie lepiej, czy gorzej.
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że siatkarze zaskoczyli. Po dwóch beznadziejnych meczach nie było widoków na lepszą grę i jakiś sukces. To chyba jednak zasługa Heynena - odblokował głowy i zmotywował. Taki trochę wariat - ale bardzo sympatyczny.
                                                                                                 Kubuś Puchatek

Odpowiedz
W ogóle słysząc wypowiedzi pomeczowe siatkarzy widać, że chłopaki wiedzą o co grają. Nie są zakładnikami mediów i mają poukładane w głowie. Jestem pod wrażeniem, naprawdę. Srebrny medal to i tak wielki sukces, jeżeli uda im się wywalczyć złoto to będzie to niewyobrażalny triumf z ich strony.
Odpowiedz
Za chwilę mecz drużyn ostatnio bardzo słabych, równorzędnych sobie. Oby choć nasi pokazali styl. Typy? Może 2-0 nasi?!

[Obrazek: 6TEPvGQ.jpg]
                                                                                                 Kubuś Puchatek

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości