Sport - komentarze
Sport - komentarze o//o
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
                                  [Obrazek: 91YEuWK.gif]
Odpowiedz
Ciekawie się zapowiada... Jak wejdzie twardy brexit, spore zamieszanie będzie i ze sportowcami, a konkretnie - piłkarzami.
Nowe pozwolenia na pracę to nie będzie takie pstryknięcie palcami.

Świetny mem po wczorajszym meczu w pucharze Włoch

[Obrazek: wedKMvt.jpg]

Cytat:Awans z 27. miejsca na pierwsze... To nie powinno się wydarzyć - powiedział o złotym medalu Dawida Kubackiego Andreas Stjernen. 
- Nie jestem zły na siebie, bo nie miałem szans. Wielka szkoda, że mistrzostwa świata rozstrzygnięto w taki sposób. Zwycięstwo Kubackiego pokazało, jak przeprowadzono te zawody. To nie był konkurs skoków...
Zły Ale po pierwszej serii wszystko mu 'pasiło'! Mogli wtedy bojkotować i protestować. Cała Norwegia... Fuck
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
Odpowiedz
(02.03.2019, 13:05:07)Tituf napisał(a):
Cytat:Awans z 27. miejsca na pierwsze... To nie powinno się wydarzyć - powiedział o złotym medalu Dawida Kubackiego Andreas Stjernen. 
- Nie jestem zły na siebie, bo nie miałem szans. Wielka szkoda, że mistrzostwa świata rozstrzygnięto w taki sposób. Zwycięstwo Kubackiego pokazało, jak przeprowadzono te zawody. To nie był konkurs skoków...
Zły Ale po pierwszej serii wszystko mu 'pasiło'! Mogli wtedy bojkotować i protestować. Cała Norwegia... Fuck

Ciekaw jestem jak by skomentował warunki Huli na IO
Odpowiedz
Dzisiaj był jeszcze lepszy mecz
PSG - Manchester United O_O
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
niezły wysyp memów po wczorajszym meczu (Barcelona-Liverpool)
ciekawe, kogo uważacie za najlepszego piłkarza naszych czasów?

[Obrazek: EU5lqk6.jpg]

Kiedyś lubiłem oglądać koszykówkę - NBA - i to ze względu na tego gościa. Wielu z was pewnie też tak miało... A teraz, po zakończeniu kariery, Jordan udziela się charytatywnie. A to parę milionów na sponiewierane przez naturę rodzinne miasteczko, a to parę milionów na Czerwony Krzyż, a to kolejnych kilka na budowę kliniki medycznej. Świata nie uratuje, ale nadal budzi szacunek.

[Obrazek: MFSk9kpTURBXy8zZmY5MjZhNDM2OGQ1YzU2OGIxZ...zQG8gaEwAQ]
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
Odpowiedz
Kolejna gwiazda światowego sportu. Ale wy pewnie nie oglądaliście i nie interesuje was to. No tak, zapomniałem...

[Obrazek: z25013718IH.jpg]
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
Odpowiedz
[Obrazek: z25076168IH.jpg]

Nasi dzisiaj rozjechali Francuzów, którzy płakali, że mają niekorzystny terminarz w turnieju. A swoją drogą - próbowali też swoich gierek pozasportowych.
Jutro wystarczy wygrać seta i jedziemy na IO do Tokio. Niby mistrzom świata nie przystoi nie być na takiej imprezie, ale i tak zrobią raczej dużą rzecz - szacun!
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
Odpowiedz
Z pewnością i MŚ koszykarzy z naszym udziałem nikogo tu nie interesują. To nasz historyczny występ po 52 latach przerwy na imprezie tej rangi.
Po katastrofalnym sędziowaniu nasi wygrali po dogrywce z gospodarzem - Chinami  79:76 (15:25, 24:10, 18:19, 15:18, 7:4). Jesteśmy w kolejnej rundzie, brawko!

[Obrazek: chiny-polska.jpg]
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
Odpowiedz
Dla mnie, jako osoby kompletnie nieinteresującej się koszykówką było to naprawdę świetne widowisko.
"Najdłuższe" końcowe minuty jakie miałem okazję oglądać w ciągu ostatnich kilku lat.
Odpowiedz
Ja podobnie jak Erwin, zupełnie nie interesuję się koszykówką, tymczasem dla mnie widowisko było kapitalne.
Evangelist
Odpowiedz
Chyba najciekawsze meczyki dzisiejszej kolejki LM - jak byście obstawili u 'buka'? xD

[Obrazek: CjfjIsYg-KdM6gJMF.png]      [Obrazek: EL6DdLf5-v5XkISnT.png]

[Obrazek: 2XitNyyB-AylzU6N3.png]     [Obrazek: AZ6dTVzS-02pMQZSB.png]

[Obrazek: EskJufg5-lIDJVsTo.png]       [Obrazek: A7kHoxZA-2irdgP53.png]

[Obrazek: x2qCsFCr-xr4ldnwr.png]      [Obrazek: UXcqj7HG-zZRehMhm.png]
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
Odpowiedz
PSG i Atletico, reszta pewniaczki popcorn
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Atletico 1:1 Juventus, Bayern 5:0 Crvena, PSG 1:2 Real, Szachtar 0:3 City. Tak bym dokładnie obstawił, zobaczymy czy choć jeden wynik będzie trafiony.
Odpowiedz
Za każdy trafiony dam propsa  popcorn
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości