Problemy z zadaniami
#1
Jeśli są jakieś problemy i wątpliwości z zadaniami - w tym temacie dobrzy ludzie pomogą.  :)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#2
Nie mam opcji dialogowych, nie mogę nic otworzyć, nie mogę nic kliknąć - czyli ruszyć dalej.
Mam za to fiolkę i dwie książki o duchach. W ostatnim dialogu jaki miałem zaproponowano mi mięsko.
Odpowiedz
#3
Dwie książki... Czy rozmawiałeś już z pewnym znawcą ksiąg? Na "I".
Odpowiedz
#4
Miałem dialog sugerujący żeby porozmawiać ze znawcą ksiąg, ale nie znalazłem nikogo takiego.
Na "I" ? Hmm nie kojarzę takiej postaci.
Odpowiedz
#5
Odwiedź Opata. :D
Odpowiedz
#6
Z chęcią bym wpadł do niego na herbatkę, ale nie chcą mnie wpuścić :)
Odpowiedz
#7
Z Vitaliusem rozmawiałeś o fiolce?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#8
(17.05.2018, 09:23:47)Lewkooo napisał(a): Z Vitaliusem rozmawiałeś o fiolce?
Przy fiolce były również dwie sztuki pewnych eliksirów- mam nadzieję, że nie wypiłeś obu? ;)
Odpowiedz
#9
No przyznam były pyszne.
Odpowiedz
#10
(17.05.2018, 09:27:57)Erwin napisał(a): No przyznam były pyszne.
Kiedy masz ostatni zapis? :D
Odpowiedz
#11
Zasada wykonywania zadań i popychania fabuły nie zmieniła się - wiele wątków jest ze sobą powiązana i skoro 'nie idzie' jedno zadanie - zabieramy się za kolejne. To tak na przyszłość...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#12
Zatrzymałem się bardzo nagle i gwałtownie. Typowe "nikt nie ma dialogów". Nie wiem w czym leży problem, więc podam co mam aktualnie w dzienniku i ich ostatnie wpisy.

Odpowiedz
#13
Swoją drogą, jeszcze co do zadania Dormitorium:

Odpowiedz
#14
XaroN - skoro doszedłeś już do takiego momentu w zad 'Dormitorium' - to wpis w dzienniku, choć trochę tajemniczy - nie zostawia złudzeń co trzeba teraz zrobić.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#15
Nie wiem czy dobrze liczę, ale chyba muszę teraz odnaleźć jedną z 243 kombinacji ustawień dźwigni Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości