Problemy z zadaniami
#61
No tak. Facepalm
Jestem w trakcie szukania. Zajrzalem do stosu kosci, zapaliłem światło, pogadałem ze strachem, kliknąłem w coś w sarkofagu czyli pewnie chodzilo o oddanie czci zmarlym. Nie mogę rozgryzc o co chodzi z wisielcem i ogólnie ile tych guziczkow ma byc.
Odpowiedz
#62
Pisze w książce, którą można znaleźć w płonących regałach :>
Wisielec wisi na......
Odpowiedz
#63
Ok, a więc wykonałem 5 czynności. Nie odwiedziłem chyba tylko chat tak jak należy. Co powinienem zrobić?

No i jeszcze wskazówki podróżnika. Odkryłem orientację w kierunkach świata za pomocą mapy (trochę mylące i trzeba się przyjrzeć uważnie) i chodziłem tak jak mi podróżnik sugerował, ale mimo to nic nie znalazłem. Jakieś sugestie?
Odpowiedz
#64
Skarbu podróżnika nie znalazłem. Przyciski - napisze pw żeby nie spoilerować
Odpowiedz
#65
A więc mamy kolejny problem.
To co teraz robię, zwane jest zapewne Rytuałem Pentagramu polegającym na odpędzeniu dusz, które aktualnie przeszkadzają mi w przełączeniu mechanizmu.
Wypędziłem cztery dusze, została mi zapewne jedna ale nigdzie nie mogę jej znaleźć. Oddałem już chleb, pamiątki rodowe, dowiodłem swej cnoty i doznałem łaski Pana (duch znajdujący się na dachu, do którego wchodzi się po niewidzialnych stopniach). Co dalej czynić? Hmm
Odpowiedz
#66
szukać/eksplorować kolejnych duchów
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#67
Mam problem z zadaniem 'Portal'. Oddałem już Umbrianowi ten przedmiot z jaskini, przespałem się kilka dni, a on nie ma żadnych opcji dialogowych. Poza tym zadaniem mam jeszcze 'Dzień Sądu', w którym jest tylko jeden wpis. Wykonałem już wszystkie zadania na tym etapie (m.in. 'Złodziej', 'Alchemiczne sekrety', 'Proroctwa i herezje') i nie wiem co dalej robić.
Odpowiedz
#68
Może wizyta w domu Cirrusa coś ruszy?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#69
Ruszyła. Dzięki :). Nie myślałem, że będzie trzeba tam jeszcze zaglądać.
Odpowiedz
#70
Help :) 
Nie mam opcji na czarną polewkę przy stole alchemicznym.
Wcześniej robiłem to zadanie dużo wcześniej, a teraz przez to wisi.
Składniki mam, a nawet jak nie to chyba powinienem i tak mieć widoczną opcje w specjalnych.
Skończyłem na rozmowie z pasterzem i wpisie w dzienniku ,że muszę ją sam zrobić.
Odpowiedz
#71
(20.07.2018, 19:01:35)Erwin napisał(a): chyba powinienem i tak mieć widoczną opcje w specjalnych
tylko po odpowiednim dialogu

Nic nie przychodzi mi do głowy - skoro masz składniki i wpis, że masz ją zrobić sam. Może nie uczyłeś się w ogóle jeszcze alchemii?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#72
Moja głupota.
Jest w alkoholach. Coś mi się uwidziało, że wcześniej było to w "próbach specjalnych" i nie sprawdziłem drugiej opcji.
Odpowiedz
#73
Co zrobić ze Strachem? On jest nieśmiertelny.
Odpowiedz
#74
Zwój leży na ziemi. Użyj go...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#75
Gdzie jest Hełm Zdobywcy na Wyspa Przeklętych?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości