Problemy z zadaniami
#76
Musisz odnaleźć wszystkie przełączniki. Podpowiedź jest tam gdzie demony, przy ognisku.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#77
Gdzie jest ten przycisk w spalonych chatach Smutny
Odpowiedz
#78
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#79
(22.09.2018, 11:53:56)Tituf napisał(a):

Dziękuje bardzo :D
Odpowiedz
#80
Witam. Mam jedno pytanie odnośnie zadania "Złodziej". Jak uzyskać kombinacje dźwigni umożliwiającą uwolnienie przyjaciela Cirrusa z klatki ?
Odpowiedz
#81
(26.09.2018, 11:34:30)Leto32 napisał(a): Jak uzyskać kombinacje dźwigni umożliwiającą uwolnienie przyjaciela Cirrusa z klatki ?
Podpowiedzi tu żadnej nie dostaniesz. Są trzy dźwignie, których trzeba po prostu użyć. TRZY. Smutny
Skoro nie wiesz jak, to spróbuj kombinacji
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#82
Proszę o pomoc został mi ostatni duch i utknąłem;
Mam wziąć chleb - nie mam winogron ani mikstury. (przypuszczam że są potrzebne)
Odpowiedz
#83
Kluczem są kolory. Podpowiedź na drugiej ścianie.
Odpowiedz
#84
(20.10.2018, 11:41:48)Erwin napisał(a): Kluczem są kolory. Podpowiedź na drugiej ścianie.
A niech to szlak trafi  na ostatnim zadaniu poległem.

Dzięki za podpowiedź .
Odpowiedz
#85
Ja nie wiem o co chodzi z tymi kolorami. Mógłby ktoś to bardziej wytłumaczyć? Jak podejdę do tej ściany to mnie zabija
Odpowiedz
#86
zapamiętaj układ kolorów na jednej ścianie i do drugiej podejdź w takiej właśnie kolejności, dotykając tylko nosem ściany
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#87
Znalazłem notatkę podróżnika wraz z mapą na drugiej wyspie.

Można prosić o pomoc co z tym fantem zrobić? Zamiast drzewa (przy/na/pod którym coś ma być) znalazłem przełącznik przy wisielcu, zaś mapa wydaje się wskazywać chatkę rybaka, do której kufra klucz znajduje się gdzie indziej.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#88
Krzyżyk na mapie to start. Dalej jest opis co dalej.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#89
Ok, myślałem, że znajdę klucz do skrzynki skoro w miejscu krzyżyka znalazłem zamkniętą skrzynię.

Głupi jestem, prawie godzinę latałem szukając, klikając i próbując ogarnąć gdzie to mogę znaleźć, a tymczasem już ten skarb dawno znalazłem...
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#90
Tam skarb twój, gdzie serce twoje.
W tym przypadku świadomie trochę gracza zawiedliśmy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości