KLASZTOR - wrażenia
Tam przymierzaliśmy się nawet do niemal zupełnie pustego zena. Ot - idziesz i dochodzisz w tym pustkowiu do kresu. Ale potem był pomysł, który Michał świetnie rozwinął.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ja jeszcze dodam, że w szczególności polecam modyfikację osobom duchownym.
Odpowiedz
Ten zen ma bardzo duży potencjał, dobrze by było wykorzystać te wielkie schody/windę bo poczatkowo zacząłem tam się wspinać i myslalem, że na samej górze cos znajdę ale okazalo się, ze można się wspinać do pewnego momentu tylko a dalej już się nie da. Po ukończeniu gry polatalem trochę kamerką po zenie i to co można tam znaleźć może trochę pobudzić wyobraźnię.
Odpowiedz
(22.07.2018, 12:52:41)Erwin napisał(a): Drugi zen pokonany prawie tylko przy użyciu magi

I właśnie tak to miało od początku wyglądać, ale niestety nie udało nam się to, mimo subtelnych podpowiedzi i dalej dużo osób lało tam przeciwników patelnią  Smutny
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(23.07.2018, 15:41:40)Lewkooo napisał(a): ale niestety nie udało nam się to
to nie nam się nie udało, tylko gracze to cieniasy
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ukończyłem moda - nawet fajny Lol

[Obrazek: 07N8tOS.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
W końcu minął. Chłopaki stworzyli to dzieło, cudotwórcami. Wielki szacunek do ciebie. OK
[Obrazek: 900927166ff4.jpg]
Odpowiedz
OK No to teraz zobaczymy jak modyfikacja przyjmie się u was!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jaki jest odbiór Klasztoru w Rosji? Są jakieś opinie, podsumowania, zgłaszano jakieś bugi??
Odpowiedz
Dosyć szybko 'Klasztor' doczekał się tłumaczenia na język rosyjski (N1kX - OK) - szybko pojawiła się też w sieci osoba, która zaprezentowała let's play z modyfikacji (Игровой канал Жмени -  OK ). Modyfikacja przyjęła się świetnie!



„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Przejrzałem. Nic nie rozumiem, ale youtuber wydaje się sympatyczny.
Jakieś takie fajerwerki mu cały czas nad morzem eksplodują.

Odnośnie tego rosyjskiego youtubera i jego gameplay'a z Klasztoru to ogółem mam pozytywne odczucia.
Szkoda tylko, że poddał się na ostatniej prostej i obleciał trzeci zen na F8, bo nie zwiedził okolicy fortu i brakowało mu jednego tego artefaktu rodowego, a to był ostatni brakujący element do ukończenia gry. Mógł chociaż to wyciąć.
Odpowiedz
Chyba 5 (pięć!) osób zagrało w Klasztor i zamieściło tu krótką recenzję po jej ukończeniu. Kilka osób podzieliło się wrażeniami na tM... Ukazała się nowa modyfikacja - mijają dwa miesiące i uzbierało się recenzentów może z 10. Pod tym względem lepiej wygląda scena graczy RU - gdzie modyfikacja zbiera fajne recenzje, min:


Cytat:Прошел мод, офигенный. Подскажите, существуют ли еще подобные моды? С серьезным сюжетом, заставляющим поразмыслить.

Cytat:Да уж, после этого мода другие будут казаться какими-то поверхностными. Да блин даже некоторые полноценные игры менее интересные.

To pokazuje też, że jednak jest zapotrzebowanie na modyfikacje nastawione na fabułę. Mam nadzieję, że kolejne części naszej sagi zostaną równie ciepło przyjęte. Tylko czy wystarczy chęci i cierpliwości N1kX?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
W tym przypadku, tłumaczenie modów, praca ze skryptami pasjonuje mnie więcej niż moja obecna praca, z której jestem tak zadowolony uciec.
(В данном случае, перевод модов, работа со скриптами меня увлекает больше, чем моя текущая работа, из которой я прям рад сбежать.)
Odpowiedz
Jako że jednak wolę mody z większą możliwością eksploracji to oceniam na 6,5/10.
Zadania jak zwykle rozbudowane - chyba najlepsze to" Złodziej"
Zakończenie takie sobie-.ale to chyba to że stereotypem w większości gier walka finałowa.
Dzięki za trud włożony i czekam "2"

Pozdrawiam
Odpowiedz
(20.10.2018, 20:57:10)Wiwir napisał(a): Zakończenie takie sobie-.ale to chyba to że stereotypem w większości gier walka finałowa.

Jak dobrze zrozumiałem - ulegasz stereotypom. Od początku było wiadomo, że

Cytat:coś zupełnie innego zawsze warto zrobić.
i

Cytat:Czasem rezygnacja z czegoś jest trudniejsza do zrobienia, niż zrobienie czegoś nowego.

Gratulacje ukończenia!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości