KLASZTOR - wrażenia
#16
Eeee... ja tam mam cały czas 100 fps xD

Panowie, pograłem trochę, klimat wylewa się hektolitrami z moda. Dobre dialogi, naprawdę. Póki co, dobra robota!
Odpowiedz
#17
Ja również miałem po stałe 120 fpsów.
Dota to już raczej wina twojego sprzętu.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#18
No właśnie problem leży w tym, że muszę grać na zintegrowanej, bo Gothic nie widzi dedykowanej, dlatego też chciałem z tym DXem pograć, bo ten mod umożliwia to, że gra zaczyna łapać kartę dedykowaną, no ale coś się u mnie z tym chrzani.
Nie mniej jednak w L'hivierze mi tak fpsy nawet nie leciały w dół, gdzie były dowalone jakieś tekstury HD i inne pierdoły, więc coś tutaj jest nie tak. Za mało portali jest zrobione albo czegoś, nie wiem nie znam się na tym.
Odpowiedz
#19
Wrażenia z eksploracyjnego odpalenia kontrolnego, bo na więcej nie miałem czasu.
Muzyka niezwykle klimatyczna (w menu również Język ). Bardzo spodobały mi się łacińskie i łacińskobrzmiące nazwy roślin. Sporo gadżetów i zielska do nazbierania na początek (od tego zwykle zaczynam).
Zatem pierwsze wrażenie doskonałe!

Co do zganienia, to bardzo brzydki format opisu. Zrobiłem ładniejszy Język
Jeżeli komuś się spodoba, to daję link do moich opisów w formacie .rtf, uaktualnionych plików .ini oraz czcionek, z których korzystałem  :)

https://megawrzuta.pl/download/f986288bb...6711d.html

https://zapodaj.net/73e74bfddd902.jpg.html
Odpowiedz
#20
Zgłaszać ewentualne bugi i literówki, czy nie ma sensu? Bo już na takowe trafiłem i nie wiem czy to gdzieś sobie zapisywać, czy olewać.
Odpowiedz
#21
Myślę, że drobiazgi można olać. Np. zamiast "kierowania łodzią", bardziej pasowałoby "sterowania", ale to naprawdę kosmetyka :)
Odpowiedz
#22
Jeśli natraficie na rażące błędy, językowe czy też gejmplejowe, to ja osobiście byłbym wdzięczny za wypisanie. :)

I dzięki za wstępne opinie.
Odpowiedz
#23
(16.05.2018, 19:01:38)Bezimienny napisał(a): Np. zamiast "kierowania łodzią", bardziej pasowałoby "sterowania",
akurat nie masz racji
przyjęte jest określenie "sternik kieruje łodzią" i jest jak najbardziej poprawne

(16.05.2018, 18:55:29)Dota napisał(a): Zgłaszać ewentualne bugi
bugów nie ma , tak zapewnili Testerzy - Konsultanci z MIT ale chętnie zobaczę co masz tu do powiedzenia
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#24
To napiszę może o co chodzi, sami ocenicie. Walnę to jeszcze w spoilera, bo w sumie to trochę spoiler jest.


Jest też dialog z Normiciusem, który wygląda tak.


Chociaż to może tak miało wyglądać, aczkolwiek jakoś dziwacznie to brzmi, gdy słowa są w takiej kolejności.
Odpowiedz
#25
1. Otrzymałeś, ale nie w takiej formie jak myślisz. ;)
2. To zdanie wzbudziło pewne dyskusje, aczkolwiek ostatecznie doszliśmy do wniosku, że jest poprawne.
Odpowiedz
#26
Dobra, w sumie to drugie, to jak sobie to przeczytałem jeszcze raz, brzmi jednak okej. Chodzi mi bardziej o to pierwsze.
Odpowiedz
#27
(16.05.2018, 19:10:55)Jaskot napisał(a): 2. To zdanie wzbudziło pewne dyskusje, aczkolwiek ostatecznie doszliśmy do wniosku, że jest poprawne.
zdanie jak zdanie, stworzone przeze mnie w nieco innym układzie przecinków pierwotnie, poprawione do stanu obecnego przez Titufa
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#28
Dobra, już wiem o co chodzi. Po prostu przeczytałem słowo "złoto" i zauważyłem, że nie przybyło mi żadnej sztuki złota, a to było takie trochę inne złoto. No to przepraszam, moje przeoczenie.
Odpowiedz
#29
Po 3,5h coś się rozjaśnia, coś się komplikuje, tyle pytać, a tak mało odpowiedzi. Przyjemne jest "zdobywanie" sojuszników przez dość proste zadania. Bardzo podoba mi się rozwiązanie z ponownym pojawieniem - zbieraniem roślin. Jak widać można zatrzymać gracza na więcej niż 2h na tej małej wyspie :>
3 zadania wykonane, 8 wiszące, jeśli można spytać, ile ostatecznie jest zadań do wykonania w Klasztor
I znalazłem parę błędów w wpisach w dzienniku Troll
Odpowiedz
#30
(16.05.2018, 20:31:28)XaroN napisał(a): jeśli można spytać, ile ostatecznie jest zadań do wykonania w
oj tam
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości