Przemyślenia o Ludziach z Górniczej Doliny
#16
Odpowiedź to ja mam w Global PL.
Trzymałem się twardo pewnych zasad i i to ja personalnie dostałem huragan zjebów i hejtów , że nie pozwoliłem pewnych rzeczy przerobić "bo tak będzie lepiej" typu losowość chociażby, która była jasnym udokumentowanym zamysłem twórców .
MaGoth wspominał nie raz czemu tak było i tym bardziej nie ugiąłem się przed dyktatem i naporem.

Ja czegoś nie rozumiem.
Czy to tak trudno wymyślić 30 własnych questów dialogowych (bo takie głównie są w Ludziach) i zrobic moda do G1 ?
Nie - lepiej wziąc cudze, odrzeć z zamysłu autora , wsadzić NPC na głowy hełmy a monsterom dopisać zera w statystykach na końcu i cieszyć się , że się stworzyło coś wspaniałego , co gracze łykną i zalajkują na FB.

Według najnowszych informacji ma się jednak ukazać "klasyczna" wersja LZGD bez tarcz i hełmów.
To dobre info, bo może gracze skupią się na fabule a nie hełmach Kretów, Kopaczy tarczach Nowicjuszy Bractwa i innych mieczach świetlnych...
Ja fabułę znam i jestem ciekaw jak odniosą się do tego gracze.
Kto nie czytał całości tematu polecam post nr 1 gdzie wyrażam pewne obawy....
Mam nadzieję, że się mylę...
Co do reakcji graczy rzecz jasna , nie moda jako takiego.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#17
Tak chyba będzie najlepiej. Teraz ucieszą się fani klasyki, a za jakiś czas fani innowacji, przy czym każdy będzie mógł grać w tę wersję, którą woli.
Osobiście mam nadzieję, że mod się przyjmie. Fabularnie i dialogowo stoi na bardzo wysokim poziomie i na pewno duża część graczy to doceni.
#18
Ptaszki ćwierkają o fazie testowej.
Ktoś, coś, z osób zbliżonych do kół? Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#19
Tak, zaczęliśmy niedawno testy tego moda, jeden tester już przeszedł, bardzo zachwala moda.
 
#20
Konkretnie Vanarius który zrobił to w 3 dni.
Ze szpiegowskich informacji wiem jeszcze że Jastrząb zaczął od nowa w drugim rozdziale bo skipował.

:> :> :> :> :>
#21
Ja zagram dopiero po premierze, ale opinie w teamie są bardzo pozytywne. Mam nadzieję, że także gracze je podzielą.
#22
Cytat:Jastrząb zaczął od nowa w drugim rozdziale bo skipował.

Facepalm
czemu mnie to fcale nie dziwi?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#23
Został nakryty na gorącym uczynku pisząc na sb, że 1 rozdział zajął mu 6 godzin. Wtedy wszystko stało się jasne :D
#24
Cytat:Konkretnie Vanarius który zrobił to w 2 dni.


czyli jaki jest realny czas przejścia?
bo jak grałem to w dwa dni tego w zapewne uboższej wersji 0.98 na pewno nie przeszedłem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#25
Jednak w 3 dni. Podobno grał od 10 do późna.
#26
Vanarius przeszedł w 20parę godzin, ale nie zrobił paru zadań. Tak sądzę, że ponad 30 godzin dla uważnego gracza, który wszystko robi.
#27
Został też dodany pewien Easter Egg przez @AhnBael (wiem, że jest literówka w dialogu)
[Obrazek: V7j53wK]
 
#28
G1 plus LZGD i 20pare h? coś mało IMO...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#29
Tak, Misie rządzą <3
Co do czasu, to zobaczymy jak sobie poradzą pozostali testerzy.
#30
Próbka dialogu z Lokim by metek58 i smox :)
//Czym się zajmujesz?
//W deszczowy poranek - poezji recytator.
//Nocami bard, a w południe - kombinator.
//Mogę ci własne rady dać,
//Jak zasobne mieszki brać.
//A skoro pełne i kieszenie,
//Dam ci mądre pouczenie,
//Możesz prostą grą się parać,
//By z sakiewki nieco nabrać.
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości