Przemyślenia o Ludziach z Górniczej Doliny
#61
Też tak uważam i tak zapewne będzie :)
#62
Odczucia po kilku godzinach gry - modyfikacja jest klimatyczna, tajemnicza, poetycka i co naprawdę istotne - wyróżniająca się spośród mas. Zdecydowanie nie postawiono tu na ilość, ale na jakość, co nie jest wcale regułą. Grając stosunkowo niedawno w ER stwierdzam, że LzGD mimo swoich niewielkich rozmiarów, są w stanie zadziwić gracza nawet po przejściu takiego giganta. Zadziwić pomysłem i innowacyjnością zadań, oraz ogólnym podejściem do aspektu relacji międzyludzkich pod Barierą. Niewątpliwie daje to do myślenia. Polecam wszystkim zapoznać się bliżej z tym tworem, choć trzeba jeszcze chwilkę poczekać na oficjalną premierę. O ile rzecz jasna wszystko zostanie wydane zgodnie z obecnymi zapowiedziami.
#63
No to masz dobrze, że możesz pograć :) Ja, mimo, że jestem z epoki kiedy rosyjski był przymusem, niestety nie nauczyłem się "języka wroga, który trzeba znać" i niestety muszę poczekać na polonizację. Mam nadzieję, że teamy dogadają się i ujrzy ona światło dzienne :)
#64
Ależ oni już grają w polską wersję. ;)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#65
@Bezimienny Klub już gra przedpremierowo i pomaga w wyłapywaniu błędów. Jako że znamy Cię z fb i mamy o Tobie dobre zdanie zachęcamy do zgłoszenia się do Klubu. Choć na premierę oficjalnej wersji długo nie przyjdzie długo czekać.
#66
Aaaa... To bardzo miło z Waszej strony :)
Gdzie mogę zgłosić kandydaturę?
#67
Najlepiej, poprzez stronę na facebooku, dostać się na forum Bractwa Gothica.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#68
Jestem tamże od 07-03 :) Do kogo mam się zgłosić? Bo ja ciemny, jak kwit na węgiel :)
#69
Do AhnBaela napisz.
#70
No i co? Ktoś grał wersję testową ? Skończył? Jakieś wrażenia?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#71
Ja przerwałem grę po kilku godzinach, nie mam teraz do tego głowy. Ale na pewno wrócę.
#72
U mnie wygląda sprawa tak samo jak u Tokena
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
#73
I u mnie to samo co u Wiśni :d
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
#74
Ponieważ prace toczyły się w paru teamach, w creditsach pojawi się także logo Destiny Team. Odpowiadałoby tam wam?
Ponadto Memorius i Tituf zostaną uwzględnieni w creditsach. Memorius za rozsławienie moda w czasach Drużyny Spolszczenia, pewną pomoc tłumaczeniową i lore, a Tituf za podesłanie przekładu wierszy.
#75
fspaniale  ! :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości