Shoutbox
#16
Zamierzasz wpadać na forum i być aktywnym? Wtedy dostęp powróci.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#17
Kiedy mam możliwość to wbijam, oczywiście często koliduje to z brakiem czasu. Jeśli jednak mają dostęp tylko ludzie często tu przebywający i postujący to rozumiem. Zapytałem z ciekawości, bo faktycznie dawno mnie tu nie było. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#18
Nie podoba mi się to, że jest w Piwnym SB nadal grupa ludzi, którzy sobie tam tylko czytają.
Moim zdaniem jednorazowe stwierdzenie "piłem kiedyś Tatrę i fajnie gasi pragnienie" (kurwa! Facepalm ) to trochę za mało aby tam czytać o naszych piwnych TrzejKrólowie sprawach.
Kto tam niby jest a nic nie pisze niech się ogarnie i jakoś ustosunkuje do jutra.
Jutro zmieniamy zasady dostępu, co już zostało przygotowane.
Teraz przynależność do grupy Weteran nie gwarantuje już dostępu do sb.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#19
Dostęp do SB otrzymali wszyscy Użytkownicy, którzy logowali się na Forum co najmniej pół roku temu (marzec '18).
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#20
Cytat: "piłem kiedyś Tatrę i fajnie gasi pragnienie"
 hahah. A się pośmiałem. Panowie ekspertem w dziedzinie piwa nie jestem. Chociaż uwielbiam wytwory trapistów i ostatnio zasmakowałem się w Orvalu. Ostatnio... w zasadzie to już trwa prawie rok. No, ale tak jak pisze ekspertem nie jestem, ale jakieś tam spostrzeżenia mógłbym wymienić. Czy SB jest używany tylko w wątkach piwnych? Czy jako że zarejestrowałem się, równy miesiąc temu, to dostęp, otrzymałbym za 5msc tak? No i czy rozmawiacie na nim na jakieś inne tematy czy obracacie się wokół piwa?
Ps. Gdybyście potrzebowali eksperta w dziedzinie bagiennego ziela to możecie się zwrócić do mnie. Chociaż już teraz jestem na emeryturce w tym temacie. Pozdrawiam Piwko
Odpowiedz
#21
Uznaliśmy, że należy przywrócić szerszy (czy raczej prawie otwarty) dostęp do shoutboxa, co już przyniosło pewne efekty.
Starsza młodzież dyskutuje tam, więc mam nadzieję że i nasi młodzi zawodnicy nie okażą się w tej kwestii takimi cipkami jak dotychczas. blee

Jak widać sb otworzony dla praktycznie wszystkich, ale cokolwiek napisało i pisze tam nadal kilka osób.
Reszta to jak widać miękkie cipki. Cool

dodałem do sb nalcix ^0^
dodany został Wiwir
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#22
Dobrze się sprawdzała strategia dodawania do sb ludzików, którzy jakkolwiek się udzielają na forum zasadniczym.
Odpowiedz
#23
Chyba masz rację, Klimek -
teraz dostęp do SB mają użytkownicy z co najmniej 20 postami i logowali się na forum przynajmniej trzy miesiące temu (aktualnie 41 użytkowników).
Jeśli ktoś spełni warunki i chciałby dołączyć - zapraszam.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#24
dodanych zostało do sb kilka nowych osób, które zaczęły się tu udzielać.
Jednocześnie kto tylko wisi, zostanie wykluczony.

smyrak dostał dostęp do sb extra poza regułami, ale nasz swobodny ton wypowiedzi i luźna atmosfera nieco go zmyliła i zaczął kozaczyć
teraz oczywiście odzyska do niego dostęp po napisaniu regulaminowej ilości postów
oczywiście nie muszę przypominać co robimy z kontami o ilości postów zero, ani tego że pewne działy w tym muzyczny, można czytać także z pozycji Gościa
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#25
Aktualna lista użytkowników z dostępem do shout-boxa (oczywiście plus cała ekipa Forum):

desti2
Zagloba25
Kravis
Klimek
regularnydebil
RoQus
VVrongVVay
Ktos nieznany
Opos
Dota
XaroN
Hellvard
Dynamind
wilder
Hadar
Hexados
Lord Hagen
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#26
Jeśli są osoby, które zarejestrowały się ze względu na METAL MELODIC SOUND i chcą popisać w shoutboxie o muzyce, a nie mają tam dostępu to proszę się zgłosić w tym temacie. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#27
Urudin z dostępem do sb.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości