Przeznaczenie - problemy techniczne
#61
Czy to normalne, że gdy ginę w WK to wywala mi Access Violation?
Odpowiedz
#62
Też miałem wyloty z Access Violation. Pomogło mi zmniejszenie ustawień, ogólne czyszczenie systemu i defragmentacja dysku.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Odpowiedz
#63
Czwarty rozdział, ubity jeden smok. Gdy próbuje wrócić do Khorinis czy to przełeczą/przed kopalnie/DP to gra się wyłącza po załadowaniu, żadnych błędów AV. Wczytać poprzedni zapis gdzie byłem w Khorinis da się, wcześniejszych zapisów z GD nie posiadam.
Odpowiedz
#64
Miałem taką sytuację podczas testów ale z Jarkendarem. Chyba to uszkodzony save i pewnie zakończysz grę, niestety. Trzeba zawsze mieć coś zapisanego przed paroma godz.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#65
No to 70h poszło w zapomnienie, trudno. Nowej gry raczej nie będę zaczynał, bo za dużo nerwów już zjadłem na modzie, może kiedyś. Narazie poczekam na inne modyfikacje.

A może komuś się udało rozwiązać ten problem?
Odpowiedz
#66
jeżeli jesteś w w R4 i masz tylko 70 h rozgrywki to specjalnie mnie nie ten crash nie dziwi...
tu konsola poszła w ruch na 1000 %
Ponadto

Cytat:Trzeba zawsze mieć coś zapisanego przed paroma godz.

grasz na jednym zapisie? czy też grasz w gry na silniku G2 po raz pierwszy?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#67
Rozdział czwarty i milion zadań do zrobienia i pewnie część przez to nie da się zrobić. Gram na trzech, ale że często zapominam robić kopie i tak jest w tym wypadku. Pierwszy raz zdażyło mi się, żeby zapis się uszkodził.
Odpowiedz
#68
To co napiszę, może niektórych zaskoczyć, ale grając w Przeznaczenie nie miałem ŻADNEGO crasha, buga etc. Modyfikacja jest w 100% stabilna. Teraz małe ALE. Zauważyłem, że modzik strasznie mi przycina w dolinie przodków(tak wiem- kombinowałem ze zmniejszaniem widoku, wyłączaniem i włączaniem itp.),. Nie znam przyczyny takiego spadku fps, być może to wina ustawień mojego kompa. W każdym razie powinien udźwignąć modyfikację(dell inspiron n5100-nvdia 525m, 8gb ram ddr3, procek 2,5ghz). Zgodność z xp zaznaczona, uruchamianie gry na lepszej kracie grafiki także. Naturalnie wszystko wgrane zgodnie z instrukcją Majesia. Jakieś pomysły?
Odpowiedz
#69
Mi Dolina Przodków chodzi bardzo dobrze, tak samo jak pozostały świat Gothica. Nie mam żadnych spadków FPS'ów, problemów z crashami czy innymi rzeczami od strony technicznej. Grę uruchamiam normalnie, nie muszę tego robić jako administrator ani razem ze zgodnością Windowsa XP. Dodam jeszcze, że dość często minimalizuję i przełączam na drugi monitor gdy zaglądam tutaj na forum, odpisuję komuś na FB czy dostałem akurat maila służbowego, na którego muszę odpisać. Gdy załatwię już te rzeczy, w tle leci jakiś stream z twitch tv. Wszystko to pisze po to, żeby każdy się przekonał jak bardzo mod jest stabilny. Dorzucam również zdjęcie:




[Obrazek: K41Grz2.jpg]
Odpowiedz
#70
Zazdroszczę. Hmm, a jakby się pobawić w ustawianie koligacji?
Odpowiedz
#71
A dodatkowe ustawienia? Wyłączenie mgły itp rzeczy? Zwykle zapis save/wyjście z gry/odpalenie i wczytanie save pomaga
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#72
(05.10.2016, 11:02:32)Pazoxi napisał(a): Dodam jeszcze, że dość często minimalizuję 

Minimalizujesz? A jak to robisz? Ja jak próbuję minimalizować to w 80% przypadków kończy się to wysypaniem gry.
Odpowiedz
#73
Naturalnie powyłączane, widoczność 100%. Save/quit/load nie pomaga. Ale jak tylko znajdę rozwiązanie, podzielę się z forumowiczami.
Odpowiedz
#74
(05.10.2016, 18:41:58)Klimek napisał(a): Minimalizujesz? A jak to robisz? Ja jak próbuję minimalizować to w 80% przypadków kończy się to wysypaniem gry.


Tak, istnieje fix, który to umożliwia bezproblemowo: http://community.pcgamingwiki.com/files/...een-fixes/
Odpowiedz
#75
Dzięki za odpowiedź. Znalazłem chyba sposób- co prawda dolinka nie działa płynnie w 100%, niemniej można już przyzwoicie pograć.
A więc ustawiłem w msconfigu odpalenie wszystkich rdzeni procka, a we właściwościach zgodność z Windowsem XP service pack. Najlepiej chyba pokombinować właśnie ze zgodnościami aplikacji z poszczególnym systemem operacyjnym i wybrać tę na której przeznaczenie śmiga najlepiej. :D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości