Kilka słów o mnie
#1
Mam na imię Aleksander, a w metalowym światku znany jestem jako Memorius.
Przygodę z muzyką heavy metal rozpocząłem w roku 1975 od radiowego wysłuchania płyty DEEP PURPLE "Come Taste The Band".
W latach 2006-2011 byłem aktywnym współtwórcą encyklopedii METAL ARCHIVES, gdzie dosłużyłem się zaszczytnej, najwyższej z możliwych dla użytkownika rangi - Metal Demon.
Pierwsze recenzje opublikowałem w internecie w roku 2007, od 2008 prowadziłem własne forum i portal Metal Cave, znany później jako Metal Melodic Sound.
W czasie pięciu lat aktywnego funkcjonowania portalu i forum ja i osoby, które ze mną współpracowały, przygotowaliśmy ogromny materiał dotyczący muzyki heavy metal w różnych odmianach. Postanowiłem teraz przedstawić tutaj to, co jest efektem mojej pracy i prezentuję 1749 recenzji albumów 987 zespołów.

Po okresie działalności w moddingu gry Gothic powracam do pisania o muzyce i pojawią się recenzje zarówno płyt starych, jak i nowych, zarówno zespołów już przedstawionych, jak i zupełnie innych.
To co piszę, jest efektem moich indywidualnych przemyśleń i osobistego odbioru muzyki metalowej.
Przedstawiając swój punkt widzenia nigdy nie kierowałem się ani modą, ani naciskami związanymi z czynnikiem reklamowym.
Może właśnie dlatego zyskałem w internecie bardzo wielu przyjaciół, ale też zaciekłych oponentów.
Wszystkich przy tej okazji bardzo serdecznie pozdrawiam.

Myślę że to, co chcę przekazać w swoich recenzjach i artykułach, okaże się pomocne fanom metalu w różnych odmianach i z różnych pokoleń, skłoni do poszukiwań i dostarczy wielu emocji i wzruszeń przy poznawaniu tej muzyki.

I jeszcze telegraficznie:
- ulubiony gatunek metalu - każdy, gdzie melodia jest na pierwszym planie
-- ulubiony zespół - za dużo by wymieniać
--- ulubiony instrument - gitara basowa (na której też pogrywałem w swoim czasie sporo - zmodernizowany Defil Baston z roku 1978 ze strunami Fendera)
---- kolekcja albumów - ponad 3000 na różnych nośnikach
----- używany sprzęt grający - KULTOWY!

To tyle.
STAY HEAVY!

no i oczywiście 
DEATH TO FALSE METAL! 

[Obrazek: JrK6aS8.jpg]
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#2
zmieniłem sobie tytuł użytkownika na taki , który przez lata miałem na starym, dobrym forum Metalcave/Metal Melodic Sound
Lol
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości