Union
#1
Żarówka 
[Obrazek: 92616]

Strona: World of Gothic.ru
Kraj dewelopera: Rosja
Platforma: Gothic1, Gothic Sequel, Gothic2, Gothic 2 NK
Typ aktualizacji: online
Nazwa: Union
Wersja: 1.0a, 1.0b, 1.0c, 1.0d, 1.0e, 1.0f, 1.0g, 1.0h, 1.0i, 1.0j, 1.0k
Język: angielski, rosyjski, niemiecki, polski, rumuński, włoski, czeski, hiszpański
Waga: <4 MB
Status: Wydane
Data Wydania: 02.06.2019 | 02.06.2019 | 21.09.2019 | 05.10.2019 | 12.10.2019 | 18.11.2019 | 31.12.2019 | 10.06.2020 | 08.01.2021 | 03.05.2021 |

Autorzy:
Gratt - opracowanie pakietu Union i Gothic SDK
killer-m - naprawianie błędów silnika gry, bibliotek systemowych i sterowników
Jr13San - testowanie i debugowanie pakietu Union, Union SDK
neromont - opracowanie pomocy online - Gothic Library
LikerGothic - lokalizacja i moderacja
MaGoth - testowanie i moderacja
KuDeSnik - projektant klasycznego pakietu Systempack
Slavemaster - projektant klasycznego pakietu Systempack
Saturas - projektant AST


Union to kontynuacja Systempack. Systempack jest przestarzały i nie jest obecnie zalecany do instalacji w najnowszych wersjach gry oraz modyfikacji.

Najważniejsze cechy Union:

Najważniejsze cechy Union: (krótko)

Instalacja Union:

Łączenie bibliotek i wtyczek:

Zawartość SystemPack.ini

Instalatory offline
Odpowiedz
#2
Dobra. Ja to jutro muszę uważnie przeczytać ze dwa razy i zgłoszę swoje poprawki i sugestie.
Odpowiedz
#3
Cytat:jak zagadałem do jednego to się położył już dobrze, ale jak odszedłem i wróciłem, to znowu wisiał tak z 30cm nad łóżkiem

systempack.ini
InteractionCollision = 0
Odpowiedz
#4
Natrafiłem na informację, że na tym patchu może występować błąd polegający na braku możliwości przewinięcia dialogu.
Należy wtedy otworzyć notatnikiem plik Union.patch znajdujący się w grze w katalogu System, usunąć fragment:

#patch [Dialog Starvation Fix]
HEX @0x00796575 = 'D9 EA 90 90 90 90'
HEX @0x007965E6 = 'D9 EA 90 90 90 90'
HEX @0x00796665 = 'D9 EA 90 90 90 90'
HEX @0x007966CF = 'D9 EA 90 90 90 90'
#/patch

i potem oczywiście zapisać.
Odpowiedz
#5
Nie musisz niczego usuwać. Lepiej postąpić właściwie. Pobierz i skopiuj plik do gothic 2\system
Mediafire

Lepiej jest tworzyć łatki, które wyłączają coś z Union.patch niż siedzieć i edytować go.
Odpowiedz
#6
Nie wiem jak u was ale w moim przypadku Union całkowicie pogrążył u mnie stabilność gry. Błędy i wywalanie do pulpitu zdarzają się bardzo często a ostatni błąd uszkodził zapis gry.

Ale trzeba przyznać, że bajer z szybkim zbieraniem przedmiotów bardzo przydatny. Szkoda, że gra się tak strasznie sypie na tym.
Odpowiedz
#7
Hmm.... Ciężko mi coś doradzić. 
Union nie ma w sobie szybkiego zbierania przedmiotów, więc rozumiem, że chodzi o wtyczkę typu quickloot. Może to ona jest problemem.

Na Unionie gram cały czas od końca testów Imperium Popiołów z wyjątkiem na Kroniki Myrtany. Nie miałem nigdy jakiś drastycznych problemów z crashami.
Czasem na Union jest problem z działaniem starszych modyfikacji np. Dark Saga.
Odpowiedz
#8
Ja sobie zainstalowałem tak jak polecał KAJMA    https://www.youtube.com/watch?v=6CdWh-x2Jso

i śmiga mi bez problemów , a z tymi ustawieniami ograłem wiele modow .
Odpowiedz
#9
Instalowałem od niego do czasu, kiedy po przerzuceniu paczki z Union gra mi się w ogóle nie odpaliła.
Teraz biorę instalatory i woluminy bezpośrednio od twórców.
Odpowiedz
#10
Ciekawego błędu doświadczyłem. Quickloot mi się zepsuł na jednym z zapisów. Dosłownie na tym co mam najnowszy nie działa, ale jak wczytam jakikolwiek inny to działa. xD Nie mam poprzedniego zapisu jakoś super daleko (chyba kilka minut gry), więc się cofnę do tego poprzedniego save'a, bo zbyt przyjemnie się z tym gra, ale dziwna akcja.
Odpowiedz
#11
Ta wtyczka chyba tworzy swoją konfigurację w pliku gothic.ini, gdzieś na samym jego końcu.
W razie awarii można spróbować usunąć te wpisy i odpalić od nowa grę, żeby stworzyły się od nowa.
Może by to pomogło w razie kolejnej usterki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości