Wrażenia i opinie Klubu o Przeznaczeniu
#1
Tu Klubowicze mogą się podzielić swoimi ogólnymi wrażeniami i ocenami rzecz jasna bez spoilerowania oraz łamania Regulaminu działu Klub
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#2
Muzyka niesamowicie kilmatyczna , strasznie zaskakujące nowe bronie, każdy npc w mieście ma imie i jest z czymś powiązany nie ma ani 1 bezimiennego , już w pierwszych godzinach gry od zgrozy nowych zadań , podsumowując modzik perfect
Odpowiedz
#3
Epic mod , jeszcze do farmy lobarta nie doszłem , bo zwiedzam wszystkie zakamarki z dokładnością , w poszukiwaniu jakiś znajdziek
Odpowiedz
#4
Gram już jakiś czas.
Od siebie mogę dodać, iż zadań jest naprawdę sporo.
Każdemu z was będzie dziennik pękać w szwach.
Poziom trudności jest podniesiony, aczkolwiek nie aż tak żebyście pluli krwią ze złości.
Świetna nuta w menu głównym zachęca do grania jeszcze bardziej.
Dialogi bywają zabawne czasem, a dla cwaniaków przewidziano pewne ciekawe zabiegi :>
Odpowiedz
#5
Ja pluję krwią z niecierpliwości AAAAGHRAA :D
Odpowiedz
#6
(27.05.2016, 20:51:52)chesterking napisał(a):
(27.05.2016, 20:16:49)bojka222 napisał(a): Ja pluję krwią z niecierpliwości AAAAGHRAA :D

I szczerze powiem, że słusznie. Gra się fantastycznie. Co jakiś czas przypomni mi się, aby zajrzeć na forum.
Pochłania na wiele godzin. Mówisz sobie: "dobra to ostatnie i robię przerwę", ale nie. Brniesz w to dalej i dalej. Dostajesz kolejne zadanie i następne i to się nie kończy. Zwroty akcji, klimat, dialogi, postacie wszystko sprawia, że chcesz, wróć, że MUSISZ zrobić kolejne. I tak mija pierwsza godzina, druga, trzecia nim się obejrzysz na liczniku wybija Ci 6 godzin. I myślisz wtedy, tak mało zrobiłem, a czas szybko zleciał.

mam dokładnie to samo uczucie gram , a czas leci szybko , a mało zrobiłem , ale już strażnikiem zostałem
Odpowiedz
#7
A ja się mogę podzielić tym, czym dzieliłem się wczoraj w dziale niejawnym po 5 minutach gry, bo dzisiaj 10 godzin w robocie i prawdopodobnie zagram dopiero jutro.

Cytat:Na razie tylko odpaliłem grę, pogadałem z Xardasem i wylazłem z jego wieży (gdzie notabene fpsy spadły mi z 80 do 15, ale powyłączałem jakieś dziwne opcje, zmniejszyłem zasięg widzenia i mam mniej więcej 30 teraz), ale podzielę się już pierwszymi odczuciami. :)
Jak włączyła mi się gra i zaczęła grać muzyka z menu, to aż mnie ciary przeszły. Od razu zachciało mi się grać 10 razy bardziej. :D
A drugie takie spostrzeżenie, to że początkowo dużo rzeczy identycznie jak w Globalu, a przynajmniej bardzo podobnie. Nawet chyba dodatkowe dialogi z Xardasem są identyczne. Generalnie mam nadzieję, że jednak sporo rzeczy jest zmienionych, dodanych, ulepszonych i jeszcze będę mocno zaskoczony. Też niby w Globala grałem już jakiś czas temu i sporo zapomniałem, ale jednak nieco się w pamięci ostało, a w sumie szkoda, bo wolałbym sobie zrobić brainwash i zagrać tak jakbym widział to pierwszy raz. :)
Odpowiedz
#8
Niewiele tu użytkownicy mogą usłyszeć o modyfikacji... Choć niektórzy klubowicze są już w 2R!!! Ale kiedy tak czytam o problemach z zadaniami i problemami w grze niektórych to lepiej, żeby faktycznie nic tu nie pisali. Wystawiliby się na waszą ostrą krytykę. Wszyscy oczekują modyfikacji wymagającej i trudnej. Podejrzewam, że niewielu skończy grę omijając mnóstwo zadań.
Wiążą się z tym PN i cenne nagrody, a min właśnie to uwzględniliśmy w ogólnym balansie. Po prostu taki gracz może mieć później olbrzymie problemy. Nasza wina? Brak solucji? Sorry, nie będziemy prowadzić za rączkę. Po prostu nie wszyscy muszą ukończyć grę za pierwszym razem!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#9
Ja teraz zaczynam dopiero grać i dzisiaj zamierzam czegoś dokonać, więc wkrótce coś ode mnie usłyszycie (a raczej przeczytacie).
Tylko pierdolca można dostać, że za każdym razem jak idę i ładuje mi się świat, to mi się gra freezuje, ale to już kwestia słabego sprzętu zapewne i jakoś muszę się przyzwyczaić.
Odpowiedz
#10
Ja to opisze tak gra jest niesamowicie klimatyczna i bardzo wciąga.Można wczuć się w modyfikacje,pogadać ze wszystkimi,każdy ma jakąś historie.Można pomagać ludziom w prostych rzeczach,a nie tylko zadania,nad którymi trzeba się bardzo skupić.Ogólnie ja usiadłem postanowiłem,że pogram sobie 3-4 godzinnki i wyjdę na dwór,siedziałem 32 godziny.Gra niesamowicie wciąga :)
Odpowiedz
#11
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie śpieszcie się z wyborem gildii.
Ja musiałem się o tym przekonać dosyć nieciekawą drogą, jednak się nawróciłem.
Róbcie zadania, gadajcie ze wszystkimi NPC, i NIE ŚPIESZCIE SIĘ.
Do doliny przodków polecam iść gdzieś po 10 poziomie, na pewno nie róbcie tak jak ja i nie łaźcie tam za wcześnie.
Misji jest cała masa, mam na liczniku 13 godzin a zrobionych zadań około 50 a to dopiero początek!
Nie rozumiem tych co 2 dnia już są w R2, no ale może ktoś ma więcej czasu na grę od innych.

Przyznam że osobom grającym w globala może być łatwiej z niektórymi zadaniami.
Odpowiedz
#12
(28.05.2016, 17:22:53)Wilk napisał(a):
(28.05.2016, 17:10:48)Hosni napisał(a): Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie śpieszcie się z wyborem gildii.
Ja musiałem się o tym przekonać dosyć nieciekawą drogą, jednak się nawróciłem.
Róbcie zadania, gadajcie ze wszystkimi NPC, i NIE ŚPIESZCIE SIĘ.
Do doliny przodków polecam iść gdzieś po 10 poziomie, na pewno nie róbcie tak jak ja i nie łaźcie tam za wcześnie.
Misji jest cała masa, mam na liczniku 13 godzin a zrobionych zadań około 50 a to dopiero początek!
Nie rozumiem tych co 2 dnia już są w R2, no ale może ktoś ma więcej czasu na grę od innych.

Nawet w Global modzie się nie szło po 2 dniach gry (czyli przeciętnie może 10h) do drugiego rodziału

jak dla mnie 2 dni to 48h,jak ktoś gra mniej to niech nie pisze,że przegrał 2 dni tylko 10 h a to wielka różnica.W 10 godzin to co najwyżej będziesz wychodził z miasta.
Odpowiedz
#13
Sam mogę tylko powiedzieć że mod jest przystępny i wciągający. Ciężko się od niego oderwać. Mimo tego że lista wykonanych zadań jest już u mnie bardzo długo to lista bieżących jest jeszcze dłuższa. A to dopiero 1 rozdział bez gildii ;)
Odpowiedz
#14
Ja powiem tak.
Już jasno widać,że dal pewnej liczby graczy mod będzie magicznym doświadczeniem, ktorego nigdy nie zapomną.
Częśc zaś go po prostu nigdy nie ukończy, bo nie umie myśleć, nie ma wyobraźni i wychowała się nie na G2Nk a na Metinie.
I nie piszcie mi tutaj - "co masz do Metina?"
nic nie mam , tylko że tacy gracze nigdy nie zrozumieją magii Gothic i Przeznaczenia w szczególności.

Co do Klubu - najchętniej bym tam do tego działu nie wchodził, żeby się nie denerwować.
Pewnych ludzi tam być nie powinno i niebawem napiszę których.
Szkoda, że zajęli miejsce tym, z których byłby jakiś pożytek i podeszli by to tego w sensowny sposób.

Obecie Tituf przebudowuje tamten dział w inny sposób i będzie można beż nerwów zajrzeć w pewne IMIENNE już tematy Klubowiczów.
Inne pominąć milczeniem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#15
Już nic nie chciałem mówić, ale miałem wrażenie, że się tak skończy. Szczególnie po ludziach z "fejsika".
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości