Wrażenia i opinie Klubu o Przeznaczeniu
#46
Ok, może nie skupiajmy się na bugach bo nie o to tu chodzi. Grając w Waszego Global Moda, mimo, że zadania były ciekawe to wymagały w późniejszych etapach zbędnego biegania z punktu A do punktu B. Pytanie do "Klubowiczów, jak to wygląda tutaj. Wiadomo, że w początkowych etapach gry nie uświadczymy eliksirów szybkości a jak już się jakiś trafi to raczej go chomikujemy "na później", nie piszę, że wszystko powinno być podane na tacy, ale pytam jak to jest zoptymalizowane. Jestem ciekaw Waszych opinii . Druga sprawa, czy wykonując zadania oprócz satysfakcji z rozwikłania problemu nagroda czy to w postaci expa czy złota jest adekwatna do wysiłku? (Czy częste są sytuacje typu: To na jaką cholerę biegałem jak głupi wzdłuż i wszerz całej wyspy, w %$^ wsadź sobie ten chudy mieszek Język?). Kolejna sprawa, jak wyglądają "znajdźki", zawsze byłem fanem eksploracji i w zasadzie żaden mod tak do końca nie zaspokoił u mnie apetytu na skarby. Niekoniecznie muszą to być wartościowe rzeczy, ale sprawia frajdę gdy twórcy docenią twój masochizm i wrzucą jakiś mieszek czy pierścień w trudno dostępne miejsce.
Odpowiedz
#47
Warto eksplorować, aczkowleik do tego trzeba mieć rozwiniętą postać.
Nagrody za zadania są bardzo często adekwatne do jego trudności.
Odpowiedz
#48
1. Bieganie - ciężko powiedzieć. Na początku jest dużo zadań i przemieszczając się z miejsca do miejsca wykonuje się od razu po kilka, więc podróżowanie nie jest uciążliwe. Możliwe, że stanie się w późniejszym etapie gry, ale tego jeszcze nie wiem.
2. Exp przyznawany za wykonanie questa jest adekwatny do trudności i długości danego zadania. Akurat chyba w żadnym innym modzie, w którego grałem nie było to tak dobrze zbalansowane.
3. Na razie nie znalazłem ich za dużo (patrz: wcale), choć zaglądałem w kilka niezbyt oczywistych miejsc, gdzie raczej się w ogóle nie chodzi. Aczkolwiek nie mówię, że nie ma, bo może są, tylko na razie nie miałem zbyt dużo szczęścia do ich znajdowania.
Odpowiedz
#49
Mam dwa pytania. Na jakim etapie jesteście KLUBOWICZE?  I co wam się najbardziej do tych czas podobało w modzie?
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#50
Praktycznie wszyscy są w 1 rozdziale. Spora część jest już na etapie ,,czyszczenia'' go z questów ponieważ dostali się już do gildii.
Odpowiedz
#51
Ja jestem na etapie robienie zadań w Khorinis. Jeszcze nie byłem w Dolinie Przodków.
Co do drugiego pytania, to poszukaj sobie mojego posta z przed kilku dni w tym temacie, a poznasz moje zdanie.
Odpowiedz
#52
Aktualnie rozdział 2, Jarkendar. Dialogi są mistrzowskie,dopracowane, a fabuła wciągająca.
"Jestem Filavandrel aén Fidhàil,
ze Srebrnych Wież, z rodu Feleaornów z Białych Okrętów. Obecnie wygnany i wyszczuty na kraniec świata, jestem Filavandrel z Krańca Świata."
Odpowiedz
#53
Powodzenia KLUBOWICZE I CZEKAM NA KOLEJNE WASZE RELACJE Z ROZGRYWKI
(etap I co wam się dotychczas, najbardziej podoba w PRZEZNACZENIU).
POZDRAWIAM #ZertinPalladyn :)
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#54
Czy ktoś jest w drugim rozdziale? Ile czasu to zajęło?
Odpowiedz
#55
Bez skipowania dialogów i ze zrobieniem wszystkiego co można zajmuje to minimum 60 godzin jak dobrze pamiętam.
Odpowiedz
#56
To grasz i nie pamiętasz?
Odpowiedz
#57
Ja w to grałem z miesiąc temu, testowałem, proszę mi tu nie zarzucać słabej pamięci bo coś brzydkiego napiszę.
Odpowiedz
#58
A dopiero przeczytałem, że byłeś w ekipie i cie usuneli sory.
Odpowiedz
#59
(02.06.2016, 20:29:35)Arszenik napisał(a): Czy ktoś jest w drugim rozdziale? Ile czasu to zajęło?

Powiem Ci tak. Przed przejściem do 2 rozdziału, miałem 13 poziom, 91 zadań wykonanych ( da się oczywiście więcej ), oraz prawie 27 godzin na liczniku. Dialogów żadnych nie skipuje, nigdy. Nie powiem, z częścią zadań mam łatwiej, gdyż swoje w Globala pograłem, i trochę ( hmm) z niego pamiętam.
"Jestem Filavandrel aén Fidhàil,
ze Srebrnych Wież, z rodu Feleaornów z Białych Okrętów. Obecnie wygnany i wyszczuty na kraniec świata, jestem Filavandrel z Krańca Świata."
Odpowiedz
#60
Ktoś ma jakieś nowe wrażenia z klubowiczów?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości