Wrażenia i opinie Klubu o Przeznaczeniu
Na waszym miejscu nie mógłbym się doczekać. Wiem co mówię  :)
Odpowiedz
Oni zapewne nie mogą się doczekać. :)
Choć na pewno i tak część się rozczaruje, inni zaś uznają, że to majstersztyk - w końcu każdy na co innego zwraca uwagę. Myślę, że Ci pierwsi będą jednak w mniejszości, bo nawet taki gracz jak ja, któremu raczej bardziej podobają się, jak to mówi Pan Memorius "hełmy i tarcze", bawił się wyśmienicie. :)
Na prawdę jest na co czekać.
Odpowiedz
Myślę, że naprawdę ciężko będzie się czegoś uczepić i zarazem to 'obronić'. Ta modyfikacja będzie zaiste prawdziwym wyzwaniem dla malkontentów  :)
Odpowiedz
(18.07.2016, 20:03:52)Token napisał(a): Ta modyfikacja będzie zaiste prawdziwym wyzwaniem dla malkontentów  :)

OK
Odpowiedz
Kiedyś, po zaliczeniu pewnych mini-wątków w pewnej gildii, dostałem zapytanie jak mi się to wszystko widzi? I co odpowiedziałem? Że obawiam się, że sporo graczy przeklika to wszystko w pośpiechu, aby już założyć wspaniały pancerz i dobyć wielki topór - opisany jako wspaniały - a koniec końców brzydki i mały i nawet nie zwróci uwagi na takie smaczki i aspekty w grze. Obym się mylił, choć jestem pewien, że takich graczy będzie sporo.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam pytanie do Doty lub kogoś z administracji, czy mieliście na tyle PN, aby uczyć się umiejętności myśliwskich? Chcę grać myśliwym i jakoś nie pasuje mi taka postać bez tych umiejętności.
Odpowiedz
Ja na początku olałem umiejętności myśliwskie nie licząc skórowania, bo nie chciałem na to wydawać punktów nauki, ale w 4-5 rozdziale na 30+ lvlu miałem już takie statsy, że wydawanie na nie punktów umiejętności stało się bez sensu i wtedy wyuczyłem się większości trofeów, bo nie mogłem dokończyć niektórych misji.
Tak więc, tak: punków na na naukę tych umiejętności wystarczy. Pytanie tylko jak sobie to rozplanujesz. Albo wydasz wcześnie na to punkty i zarobisz dużo piniondzorów, ale i wbijesz później lepsze statystyki albo pójdziesz pierwsze w statsy i będziesz miał lepszą postać na wcześniejszym etapie gry, ale stracisz sporo złota, bo nie zdobędziesz trofeów.
Wybór należy do Ciebie. W każdym bądź razie jeżeli dobrze sobie to ogarniesz, to prędzej czy później trofeów się wyuczysz.
Odpowiedz
Na wszystko wystarcza PN :> Tylko trzeba wiedzieć na co wydawać pkt w odpowiednim etapie gry :>
Odpowiedz
Ja nauczyłem się wszystkich w 1r. Tak jest najlepiej serio.
Odpowiedz
Im bliżej premiery, tym bardziej pomysł zrobienia małego trailera staje się realny. Próby podjął się Gladiator Dota, który modyfikację przeszedł, pojęcie ma, humor... taki sobie - ale ujdzie, więc możecie się spodziewać ciekawej prezentacji świata. Miś
Premiera? Mamy nadzieję, że uda się wszystko zrobić w ciągu najbliższych trzech tygodni. A może wcześniej?! Hmm
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
W zasadzie to przekopiuję tu to co napisałem w klubie. Dziś ukończyłem moda i takie są moje wrażenia:

No cóż. Najlepszy mod w jakiego grałem. I tak - wiele razy się denerwowałem. Choćby dziś przy kombinacjach. No ale satysfakcja z wykonania zadania była za każdym razem ogromna. I głównie tego od Waszego moda oczekiwałem. Że będzie trudny ale na spokojnie możliwy do przejścia za pomocą logicznego myślenia. Zadania i dialogi w większości zostały wykonane wybornie. Nieliczne błędy można zepchnąć na margines bo nie psuły one radości z rozgrywki. I to te właśnie elementy zadecydują o mojej końcowej ocenie. Warto też wspomnieć o nowościach technicznych które po prostu cieszyły oko i były dobrym urozmaiceniem rozgrywki a nie jej główną osią. Mod wymagał od gracza dużego zaangażowania i przede wszystkim myślenia. Co nie zmienia faktu że ,,bitewny'' aspekt gry również wypadł znakomicie. Walki, szczególnie w początkowych okresach gry były trudne i wymagały odpowiedniego podejścia, kombinowania. A nie tylko klikania blok i atak. Za to też spory plus. Oprócz zwykłych zadań pobocznych bardzo spodobały mi się dodatkowe wątki ciągnące się za nami przez całą grę. Zostały dobrze przedstawione fabularnie i ciekawie zrealizowane w samej grze. Jeśli chodzi o liczby to 9+/10.

Mniej więcej tak się prezentuję moja opinia o modzie.
Odpowiedz
Ukończyłem " Przeznaczenie " więc czas napisać coś o modzie.

Z Przeznaczeniem spędzicie na pewno wiele godzin to nie jest mod który przejdziecie w tydzień czy dwa. Mod prezentuje się bardzo okazale i przypadnie do gustu każdemu fanowi Gothica ceniącym sobie wyzwanie, nie przejdziemy go idąc ślepo na przód czasem trzeba się zatrzymać i pomyśleć nad rozwiązaniem. Interesujący jest też system " KONSEKWENCJI " każdy czyn wybór naszego wpływa na dalszą grę na przykład przez wybranie jednej z kilku diologów z danym NPC możemy sobie zablokować/odblokować inne zadania. Fabuła mod wciąga i pokazuje że nasze przeznaczenie jest zawsze o krok przed nami. Świetne również są dialogi nieraz można się pośmiać a nieraz zachowują swój mroczny nastrój odpowiedni do sytuacji. Na koniec powiem tyle zacznijcie grać a się nie oderwiecie mod BARDZO mi się spodobał i na pewno do niego powrócę żeby sprawdzić jakie przeznaczenie czeka mnie w innych gildiach

Gorąco Polecam
Wiśnia
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
No nie! Dowiedziałem się o tym modzie parę godzin temu, teraz wertuję wszystkie strony forum i już nie mogę się doczekać :> no Panowie kawał dobrej roboty w Waszym wykonaniu. Niedawno zainstalowałem Global Moda i poczytałem na forach żeby się wstrzymać z tym bo niedługo wychodzi Przeznaczenie ale nie sądziłem że to niedługo to będzie zaledwie parę dni ;d
Pograłem troszkę w Globala i poczytałem opinii na temat Przeznaczenia od tych kilku osób które miały tą przyjemność pograć i myślę ze będzie to mocne 10/10 ;>

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam! :>
Odpowiedz
Jest to modyfikacja jedyna w swoim rodzaju. Nie próbujcie jej zdefiniować przed zagraniem. Po prostu trzeba to odczuć na własnej skórze.
Odpowiedz

Jeżeli chodzi o zaskoczenie względem zadań i wątków poboczny to tak jest to duże BUM.. Przeznaczenie jeżeli chodzi o poziom trudności jest średni. Ale najważniejsze co w grze występuje to balans, który nigdzie indziej nie jest tak dobrze dopracowany jak w Przeznaczeniu, więc mogę śmiało stwierdzić, że będziesz mile zaskoczony :)

Powiem tak.. Poziom który jest możliwy do wbicia jak dla mnie jest idealny bo gracz nie skupia się na expieniu tylko na robieniu zadań, które są naprawdę ciekawe. Do tego w grze następuje moment gdzie masz lekkie trudności mimo wysokich statystyk i tutaj zapala się taka lampka jak "mózg" jeżeli go nie masz to spędzisz więcej czasu na rozwikłaniu tego problemu. Gra jest zrobiona bardzo dobrze i posiada bardzo dobry balans. Każdy gracz który miał przyjemność grania w Przeznaczenie przyzna, że jest to bardzo dobry motyw w całej tej modyfikacji. Jeżeli dla Ciebie ważniejsze jest granie dla wysokiego poziomu i mega kozackich statystyk to idź graj sobie w Returninga bo w Przeznaczeniu tego nie znajdziesz. Ale w skrócie powiem jedno, na obecną chwilę nie znajdziesz lepszej modyfikacji od Przeznaczenia.

Przeznaczenie to Przeznaczenie. Nie jest to valeya,returning,dark saga czy cokolwiek innego wymienisz. Przeznaczenie jest inne niż wszystko inne i póki co możesz jedynie wstrzymać się z komentarzami co gdzie jest bo naprawdę mało kogo to interesuje. Zobaczysz ile możliwości daje Przeznaczenie to być może zmienisz zdanie lub wówczas możesz porównywać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości