Przebieg prac nad Przeznaczeniem
Polecam zagrać sobie na ver 1.3, a później kolejną gildią już na 1.4 OK
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł :)
Odpowiedz
Ciekawe tylko jak długo jeszcze na 1.4 przyjdzie czekać ;) Bo w tej wersji już jest wprowadzone kilka bardzo fajnych poprawek w tym poprawiono jeden dość poważny błąd więc jeśli premiera łatki miałaby nastąpić niebawem to warto by było abyś się trochę wstrzymał :>
Odpowiedz
Taliasan skompilował aktualny Content do wersji 1.4.
Liczba błędów była minimalna i teraz można już na sprawdzoną wersję nanosić kolejne, mam nadzieję, nieliczne, poprawki , zmiany i uzupełnienia. OK
Akcja przebiegłą sprawnie, jak za najlepszych czasów DRUŻYNY SPOLSZCZENIA.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(30.05.2017, 15:32:02)Memorius napisał(a): Taliasan
O czymś nie wiemy?
Odpowiedz
Zdziwienie mógłby budzić fakt, gdyby to był hihi12.
Pracowaliśmy z Taliasanem wystarczają długo, by w pewnych sytuacjach nie skorzystać z jego pomocy jako konsultanta skryptowego.
Nie jest wykluczone, że w taki lub inny sposób nie będzie wspierał fachową pomocą projektu Przebudzenie i przygotowania wersji 1.4 Przeznaczenie.
Na obecną chwilę ustalamy zasady współpracy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak ma chęci pomagać to dlaczego ma tego nie robić @Token? Język
 
Odpowiedz
Po wydaniu Przebudzenia Team definitywnie kończy swoją działalność jako grupa modderska.
Dlatego chciałbym, aby ten ostatni akcent był postawiony przez wszystkich, z którymi kiedyś zaczynaliśmy nasza przygodę, bez względu na sprawy jakie podzieliły nas w przeszłości.
W ten sposób historia zatoczy koło i nasze Gothicowe Przeznaczenie zostanie wypełnione.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(30.05.2017, 19:38:18)Opos napisał(a): Jak ma chęci pomagać to dlaczego ma tego nie robić @Token?
A gdzie napisałem, że ma tego nie robić?

(30.05.2017, 19:50:16)Memorius napisał(a): Po wydaniu Przebudzenia Team definitywnie kończy swoją działalność jako grupa modderska.
Dlatego chciałbym, aby ten ostatni akcent był postawiony przez wszystkich, z którymi kiedyś zaczynaliśmy nasza przygodę, bez względu na sprawy jakie podzieliły nas w przeszłości.
W ten sposób historia zatoczy koło i nasze Gothicowe Przeznaczenie zostanie wypełnione.
Zacne OK
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że fajna inicjatywa, powrót do korzeni :>
 
Odpowiedz
Też tak uważam, obecnie namierzamy także chickena, XovoX, AzaRę Robertboanerges i panzpisa :> Przeznaczenie się dopełni, gdy Drużyna połączy się w całość!
Odpowiedz
Najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu przedstawimy wersję 1.4 G2 Przeznaczenie.
Content jest skompilowany i nastąpi tylko jeszcze jedna jego kompilacja, bardziej kontrolna niż realnie potrzebna, po czym Prorok złoży instalkę.
Wersja nie zawiera nowych zadań ani dodatkowych dialogów, a lista zmian w uporządkowanej formie zostanie opublikowana w podsumowującym poście w temacie Download/Instalacja/FAQ.
Jest wątpliwe, aby save z wersji 1.3 były kompatybilne z wersją 1.4, więc zdecydowanie zalecana jest tylko NOWA GRA.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
1. Czy save'y z wersji 1.3 będą prawidłowo działały w 1.4?
2. Kiedy wersja 1.4 będzie ukończona i wstawiona do pobrania?
Odpowiedz
(05.06.2017, 07:37:52)Memorius napisał(a): Najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu przedstawimy wersję 1.4 G2 Przeznaczenie.
Content jest skompilowany i nastąpi tylko jeszcze jedna jego kompilacja, bardziej kontrolna niż realnie potrzebna, po czym Prorok złoży instalkę.
Wersja nie zawiera nowych zadań ani dodatkowych dialogów, a lista zmian w uporządkowanej formie zostanie opublikowana w podsumowującym poście w temacie Download/Instalacja/FAQ.
Jest wątpliwe, aby save z wersji 1.3 były kompatybilne z wersją 1.4, więc zdecydowanie zalecana jest tylko NOWA GRA.

:>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Chyba nie odświeżyłem Forum przed napisaniem posta.
Sorka.
Nie chcę też za bardzo mieszać, ale może warto by było zwiększyć trochę balans dla Zakonu Magów Ognia.
Wczoraj przechodziłem drugie zadanie od Foresta i było bardzo ciężko w 1 rozdziale bo 1 strzała bandytów odsyłała mojego Maga w zaświaty. :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości