Imperium Popiołów - Prolog
#61
Na wstępie powiem, że odkąd pisałem moje wrażenia nie zagrałem już więcej w Prolog IP i być może zapomniałem, że odpowiedź na moje pytanie tam gdzieś padła, lub też okaże się, że padnie gdzieś w przyszłości w pełnej wersji, ale jedno pytanie nieudane mi spokoju.

Skoro Adanos jest na tyle zdeterminowany żeby Beziego i przyjaciół sprowadzić do Jarkendaru, że przez 3 dni kieruje statkiem ich, żeby dotrzeć na jakąś wyspę, to czemu nie wymyśla innej metody, która zaoszczędziłaby czasu? (Bo wydaje mi się, że o czas w sporej mierze tu chodzi)

Zakładam, że Adanos potrzebuje zarówno Beziego jak i załogi.
W takim wypadku czy nie lepiej przeteleportowac ich od razu do Jarkendaru? Orkowie byli w stanie sprowadzić w Przebudzeniu 5 ludzi do Doliny, więc zakładam, że dla boga bylby to jeszcze mniejszy problem.

A jesli potrzebny jest także statek, to być może lepiej "zbudować" portal do Jarkendaru bezpośrednio na pokładzie,lub też przeteleportowac wszystkich i poprowadzić pusty statek do tej wyspy z portalem, by bohaterowie po 3 dniach mogli uzyskać dostęp do całego asortymentu, gdy już zaczną rozwiązywać problemy tam istniejące.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#62
Planowane to było zupełnie inaczej. "Esmeralda" miał stać w Jarkendarze na tej drugiej plaży za dawnym obozem Piratów.
Z przyczyn technicznych okazało się to niemożliwe, więc jest to tak zrobione jak jest.


Cytat:Skoro Adanos jest na tyle zdeterminowany żeby Beziego i przyjaciół sprowadzić do Jarkendaru, że przez 3 dni kieruje statkiem ich, żeby dotrzeć na jakąś wyspę, to czemu nie wymyśla innej metody, która zaoszczędziłaby czasu? (Bo wydaje mi się, że o czas w sporej mierze tu chodzi)

Dobre pytanie. Odpowiedź będzie nieco zaskakująca i udzielona w pełnej wersji gry.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#63
Widać nie wszyscy zrozumieli sens wypuszczenia takiej wersji moda, w tym Simen też. Możecie zapoznać się z jego opinią na nagranym filmiku na YT.
Bez komentarza. Klasztor na tM też nie miał dobrej marki w fazie tworzenia. Przynajmniej wiemy, gdzie modyfikacja nie jest dobrze postrzegana.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#64
Cytat:Przynajmniej wiemy, gdzie modyfikacja nie jest dobrze postrzegana.

Temat temu przeczy.

A opinia Simena się na tym forum już nie liczy w tej kwestii. Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości