Imperium Popiołów - Prolog
#16
Czy więcej czasu to nie wiem, bo nie patrzyłem na zegarek, ale ten czas zleciał mi błyskawicznie. :> Co do drugiej kwestii - nie twierdzę, że to błąd językowy, ale twierdzę, że nie brzmi najlepiej. Troll
Odpowiedz
#17
Zdobyłeś 1 lvl?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#18
;(
...
Odpowiedz
#19
Spokojnie. To tylko mała nieuwaga... Poza tym możliwe, że pewne rzeczy poprawimy jeszcze w tej lokacji. Może się uda chociażby z tymi wysepkami, zmienimy pewnie wygląd credits i takie inne drobnostki. Na razie gra ma wstępnie wprowadzić w nastrój i wyjaśnić nasze pojawienie się w tym miejscu.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#20
Hmm, ja creditsów nie uznałem. Z nikim już nie mam opcji dialogowych, zwiedziłem każdy zakątek i pomyślałem, że to tyle. Czyżbym nawet krótkiego prologu nie umiał ukończyć jak się należy? Lol
Odpowiedz
#21
Na to wygląda.
Wskazuje na to brak credits, nabitego levelu i czas gry.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#22
Miałeś aktywny teleport? Credits jest w formie notatki.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#23
Szacujecie na ok 45 min a 420 MB ,muszę to sprawdzić ,ale nie mam teraz czasu.
Odpowiedz
#24
Rozmiar o niczym nie świadczy...
A co do czasu - jak widać nikt już nie ma czasu na pierdoły.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#25
Po zarysie fabuły widać że szykuje się fajna produkcja. Prolog zajął mi ok40 min -znalazłem nawet goblinie jagody.
Nie podobało mi się wejście do magazynu oraz brak nauczyciela jednoręcznej ( dwóch dwuręcznej)
Odpowiedz
#26
Nie tylko takiego nauczyciela brakuje. Ale to nie jest ten etap gry, by ruszyć dalej mając na sobie i zbroję i miecz. To Prolog - może jedna trzydziesta całej gry.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#27
(24.01.2019, 21:21:47)Wiwir napisał(a): oraz brak nauczyciela jednoręcznej
to ja zapytam - kto był nauczycielem broni jednoręcznej na Esmeraldzie?
wiadomo kto i wiadomo dlaczego teraz nim być nie może
uważasz, że trzeba takiego robić na siłę akurat w tej lokacji? nie może być trzech innych spośród 150 innych NPC?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#28
Mimo, że już i Memorius i Tituf zwrócili na to uwagę, to ja też dodam, że źle to swiadczy albo o produkcji albo o tobie, że jedynym co zwróciło uwagę wartą napisania to brak nauczuciela jednorecznej, gdzie nawet nie ma tu żadnego przeciwnika.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#29
No to ukończyłem grę. Troll Kompletne zakończenie, odnalazłem creditsy, dostałem łyżkę i kilka pożywnych smakołyków i oczywiście osiągnąłem równe 700 exp i 1 lvl. :> Za pierwszym razem podszedłem do gry trochę jak gówniarz, który się ucieszył na nową zabawkę i nie zgłębiłem wszystkiego z należytą uwagą.

Odkryłem jednak pewien "błąd". Nawet po założeniu pierścienia i osiągnięciu poziomu "wojownik" w walce bronią 1h Bezi trzyma broń i walczy jak zielony. Tak powinno być?
Odpowiedz
#30
Również ukończyłem, zajęło mi to 51 minut. Odnalazłem creditsy etc. a expa zdobyłem 660.

Hmmm, miałem wojownika w walce 1h i Bezi trzymał broń jak należy. Czasami tak jest, wczytanie gry chyba rozwiązuje problem.
Bolt Thrower
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości