Imperium Popiołów - Prolog
#31
Tu niestety nie rozwiązało

W jaki sposób zdobyłeś 60 expa?
Odpowiedz
#32
Ukończyłem prolog w 52 minuty. Wprowadzenie fabuły do Imperium Popiołów nie jest najgorsze, nie pasowało mi tylko, że statek płynął sam przez 3 dni, trochę to dziwne nawet jak na Gothica. Dialogi z postaciami jak dla mnie są ok, czuć przerażenie w postaciach. Najbardziej jednak zniesmaczył mnie wygląd świata:
- Ziemia jest spalona, a wyrastają na niej jakieś palmy i rośliny
- użyty początek ZENA Irdorath
Bardzo mi przeszkadza również pomysł teleportu do Jarkendaru? Po co Budowniczy mieli zamykać portal jak się okazuje, że istnieje jakaś sieć teleportów do Jarkendaru?
 
Odpowiedz
#33
przecież okręt nie płynął sam, kierowała nim wola Adanosa

Cytat:Ziemia jest spalona, a wyrastają na niej jakieś palmy i rośliny

skąd wiadomo że jest spalona?

Cytat:- użyty początek ZENA Irdorath

zen jak każdy inny, tym bardziej że to było jedyne wyjście z pewnej sytuacji związanej z level designem na ten moment i tak zostanie
Cytat:Bardzo mi przeszkadza również pomysł teleportu do Jarkendaru? Po co Budowniczy mieli zamykać portal jak się okazuje, że istnieje jakaś sieć teleportów do Jarkendaru?

gdzie jest powiedziane,ze istnieje jakaś sieć teleportów do Jarkendaru? jest zestaw dwóch teleportów, oczywiście z woli Adanosa
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#34
Panowie:

Tituf Oczywiście przypuszczam że w dalszej części będzie więcej nauczycieli.
Memorius Zawsze gram jednoręczną i po prostu pomyślałem że to małe niedopatrzenie.
Lewkooo Jak widzisz piszę o tym co mi się "nie" podobało reszta akceptowana ,chociaż przed chwilą Opos napisał o spalonej ziemi
to dodam że też mi nie pasuje gulasz w spalonej chacie.
Odpowiedz
#35
tam jakaś spalona chata jest? O_O

(25.01.2019, 14:54:50)Klimek napisał(a): W jaki sposób zdobyłeś 60 expa?
wuaśnie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#36
(25.01.2019, 19:22:33)Memorius napisał(a): tam jakaś spalona chata jest? O_O

Tak na wysepce
Odpowiedz
#37
[Obrazek: unknown.png?width=1084&height=610]
 
Odpowiedz
#38
Tak to jest, jak się dodaje jakieś wysepki i chatki. O gulaszu nie wspomnę. Smutny 
Ta.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#39
Też skończyłem Prolog. I muszę przyznać - nie mam pojęcia co kto jak i dlaczego... Zdecydowanie zanim zagram w pełną wersję (bo wierzę i trzymam kciuki za to, że wyjdzie), będę musiał odświeżyć sobie całą serię.

Prolog krótki, ale dość klimatyczny. Metamorfoza Bezia jest świetnie widoczna, od miłego gostka, który za 5zł zbierze całą rzepę, po człoweka zrezygnowanego, pełnego gniewu i złości na bogów, którego niestety nie może poskromić, przez co dostaje się trochę jego towarzyszom.

Motyw z tym jak znaleźliśmy się na wysepce nie przemawia do mnie aż tak bardzo, ale może to właśnie podkreśla, jak bardzo Adanosowi zależy na naszej obecności, skoro do tak niesubtelnych czynów się już zniża.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#40
Wreszcie ktoś kurwa coś napisał z sensem o metamorfozie bohatera i determinacji Adanosa, czyli o rzeczach ważnych, a nie o palmach.
+3 PR dla Sparrowa ode mnie. Nie pierwszy raz chłop wykazuje zrozumienie tekstu czytanego oraz podtekstów.
Zapewne ma w domu książki i nawet kilka przeczytał. OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#41
Są pewne kwestie umowne dotyczące czy to świata, czy samych itemów. Nie jest logiczny gulasz w spalonej chacie ale wszystkim pasują szynki, kiełbasy i inne jedzonko zamknięte na wytrych w skrzynce na jakimś zadupiu.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#42
Wkradł się błąd (w pozycji drugiej cyferki) podczas pisania na srajfoniku  :/
Bolt Thrower
Odpowiedz
#43
czyli miałeś 600 - to akurat było możliwe - nie zrobiłeś wobec tego jednej z dwóch akcji premiowanych po 100
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#44
Następnym razem bardziej się postaram Smutny
Bolt Thrower
Odpowiedz
#45
Dialogi trzymają znajomy poziom, zdecydowanie czuć napięcie między załogą przez zaistniałą sytuację, wszyscy są już zmęczeni przygodami spotykanymi na drodze do celu - kontynentu, który wcale coraz bliżej nie jest.

Przeszedłem sobie 2 razy, po 1 razie było mi po prostu wstyd tu przychodzić, jednak za 2 razem skończyłem z identycznym rezultatem - po jednej spędzonej godzinie, jedyny exp jaki dostałem jest za przeczytanie listu od Laresa, a tu coś słyszę o 1 lvlu, creditsach, aktywowaniu teleportu Facepalm
Zająłem się skrupulatną eksploracją, ale nie widzę tu już niczego, brak dialogów, skrzynie obrabowane. Czyżbym zdążył się zestarzeć? Smutny

Za to znalazłem o 1 spację za dużo w dzienniku w zadaniu Odpłynąć! przed "Kompas działa" Troll
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości