Imperium Popiołów - Prolog
#46
Uwielbiam, kiedy macie problemy Troll 
Coś przegapiłeś w dialogach. Ogólnie podpowiem. Jest licznik rozmów.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#47
Dobra, już się wszystko w pełni zgadza, Vatras nie miał żadnego dialogu, po zresetowaniu gry już miał, tak dla ciekawostki powiem, że zapisywałem właśnie przy nim, Gothic widocznie jeszcze nie raz mnie zaskoczy.
Odpowiedz
#48
"Nikt nie pozostawił mi wyboru" jest jak najbardziej poprawne. Aż spytałem o to córkę - absolwentkę Polonistyki UW :)
Odpowiedz
#49
W Prologu w dialogach umieściłem jeden  ee związany z filmem, praktycznie wypowiadana jest kwestia z tego filmu.
Ciekawe, czy ktokolwiek to wyłapał, bo nie podawałem tego nawet testerom w ekipie. Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#50
Nie pracujemy w pocie czoła nad solucją do Prologu i nie zamierzamy w przyszłości. Pojawiające się takie sugestie i zapytania świadczą o tym, że robimy trudną modyfikację. I dobrze, tak to sobie zaplanowaliśmy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#51
Jak mam ukonczyć te dwa zadania
[Obrazek: MmkLnro.png]
[Obrazek: fgkHtZ7.png]
Odpowiedz
#52
Jeszcze sami tego dobrze nie wiemy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#53
Jeszcze nie wiemy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#54
Ale się dowiemy. :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#55
Dawno się tu nie odzywałem, bo miałem inne sprawy i mało czasu na fora. A więc chciałbym powiedzieć, że widzę, iż kolejna część waszej sagi jest dalej w produkcji. Aktualnie zacząłem Przeznaczenie, czyli początek przygody w waszej historii. Bardzo się cieszę, że dalej tworzycie i wasza twórczość napewno każdemu utkwi w pamięci. Łącząc średni czas rozgrywki w wasze twory, można zliczyć ponad 400 godzin. Nie ma aktualnie takich serii modyfikacji, co by ze sobą całkowicie współgrało. Trzymam kciuki za pełną wersje Imperium Popiołów i zabieram się do grania w pierwszą część przygody. Pozdrawiam
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#56
(11.04.2019, 14:14:18)Zertin napisał(a): Dawno się tu nie odzywałem, bo miałem inne sprawy i mało czasu na fora.
No wiemy wiemy. Zapracowany byłeś i poszukiwałeś tłumaczy do modyfikacji. Znalazłeś?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#57
(11.04.2019, 16:17:06)Tituf napisał(a): No wiemy wiemy. Zapracowany byłeś i poszukiwałeś tłumaczy do modyfikacji. Znalazłeś?

Jednego i narazie mi wystarczy. Ciężko znaleźć osoby od tego, które by chciały pomóc. :)
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#58
Ukończyłem prolog, jak zawsze wszystko na wysokim poziomie, klimat dobre dialogi dopasowane do postacii oraz wiele pytan bez odpowiedzi. Zmiana beziego widoczna i zarówno interesująca jak niepokojąca, bezi miał zawsze głowę na karku i potrafił kierować się sprytem i opanowaniem teraz jest pełny gniewu, żalu i wątpliwości czy kolejna walka ma sens, jestem bardzo ciekaw jak to się w nim rozwinie i czy nie wprowadzi go to w kłopoty.
zdobyłem 1 lvl oraz odnalazłem creditsy. Mój czas gry to 51 minut
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#59
No proszę, zagrał Mistrz Wiśnia. OK 
Co ciekawe, Wiśnia ma dar do przewidywania przyszłości, badając aktualny stan ducha naszego bohatera. Nie po raz pierwszy...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#60
(28.04.2019, 14:26:23)Memorius napisał(a): No proszę, zagrał Mistrz Wiśnia. OK 
Tak. dawno mnie tu nie było, ale zmęczenie gothiciem mineło i nawet zatęskniłem za nim :D
(28.04.2019, 14:26:23)Memorius napisał(a): Co ciekawe, Wiśnia ma dar do przewidywania przyszłości, badając aktualny stan ducha naszego bohatera. Nie po raz pierwszy...
Taki dar Relaks często się przydaje w życiu
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości