MMS - Facebook -Zaprzyjaźnione zespoły
#16
A oto osoby bezpośrednio związane z zespołami z kręgu heavy i power:

Rick Cope - wokalista i gitarzysta STEEL AGGRESSOR (USA)
Martin Zellmer - perkusista RITUAL STEEL (Niemcy /USA)
Rob Thorne (Rob Volpintesta) - gitarzysta i wokalista SACRED OATH (USA)
Jonas Mats Kjellgren - gitara instrumenty klawiszowe (ex SCAR SYMMETRY) (Szwecja)
Marco Angioni - gitarzysta MERIDIAN (Dania)
Thorsten Thrunke - perkusista IVORY TOWER (Niemcy)
Thanasis Hatziagapis - gitarzysta i klawiszowiec w SORROWFUL WIND (Grecja)
Peter James Goodman (Petteri Hyvärinen) - wokalista VIRTUOCITY (Finlandia)
Akis Balanos - gitarzysta SILENT WINTER (Grecja)
Udo Krause - basista MORBID JESTER (Niemcy)
Anti Hakulinen - klawiszowiec (ex ANTHRIEL) (Finlandia)
Akis Prasinikas - basista w DESERT NEAR THE END (Grecja)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#17
I nasi kolejni znajomi to zespoły - grecki DIVINER, legendarny brytyjski AVENGER, francuski GALDERIA i słynny amerykański BURNING STAR Jacka Starra OK

I jeszcze - Dennis Post gitarzysta z amerykańskiego WARRIOR SOUL oraz włoski RHAPSODY OF FIRE ( OK ) i grecki WARSHIP

Kolejni muzycy i zespoły z którymi nawiązaliśmy kontakt to włoski OVERMASTER, LEGION (USA Lakewood), basista Magnus "Nobby" Noberg (SAINT DAEMON , ex DIONYSUS) gitarzysta Marios Christakis (BRAVERIDE), Todd MaGann gitarzysta amerykańskiego AXECRACK,

Do grona naszych znajomych dołączyli - grecki WARRIOR PATH, Tommie Johansson klawiszowiec szwedzkiego FRETERNIA, Gianluca Carlini - gitarzysta włoskiego GREAT MASTER oraz SANGREAL, Stefan Kauffman (Steve Merchant) były gitarzysta pierwszego składu niemieckiego STORMWITCH, a później w WITCHBOUND, Brad Van z amerykańskiego stoner metalowego DROIDS ATTACK.

no i oczywiście chilijski BLOODLINE i Eduardo Cid OK

i na gorąco IRON SPAWN z Yama-B :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#18
ponieważ mój FB powiązany jest z firmowym Metal Melodic Sound to dostałem zaproszenie do liczącej kilkanaście tysięcy fanów grupy MANOWAR FANS z Grecji i moje recenzje wszystkich płyt MANOWAR są tam na honorowym miejscu Lol OK

zapraszam do polubienia do tej społeczności OK 

 https://www.facebook.com/groups/203151259873827/

I kolejne zespoły szwedzkie STORMHOLD i FRETERNIA - tu po raz kolejny  wymieniliśmy pozdrowienia z Pasi Humppi (FRETERNIA, CROMONIC, IRONWARE) :)

Kolejni nasi znajomi to Andrea Neri - były gitarzysta  brytyjskiego BLAZE BAYLEY, Lee Payne  - basista brytyjskiego CLOVEN HOOF, gitarzysta Joe Sims z AXEMASTER (USA) (także REIGN, THE AWAKENING i inne), Fabrizio Troiano z włoskiego TIMESTORM, gitarzysta Randy Rush  z włoskich KALASHNIKOV i HELLS CROWS oraz gitarzysta Emiliano Tessitore (ex włoski SAILING TO NOWHERE).

Kolejnym zaprzyjaźnionym zespołem jest grecki FORTRESS UNDER SIEGE.

Do grona zaprzyjaźnionych dołączył gitarzysta portugalskiego FANTASY OPUS Marcos Carvalho, były wokalista portugalskiego IBERIA Miguel Freitas, perkusista Thomas Stauch ( ex BLIND GUARDIAN, IRON SAVIOR , SERIOUS BLACK, SAVAGE CIRCUS) oraz fiński SOULHEALER OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#19
Kolejne zespoły z którymi nawiązaliśmy kontakt, to szwedzki MINDLESS SINNER, niemiecki MYSTIC PROPHECY (odbyłem dłuższa rozmowę z R.D. Liapakisem na  messengerze), oraz szwedzki SCREAMER
I następne to fiński ARION, szwedzki ARCTURIUS (z Apolllo Papathanasio!) , niemiecki EDGE OF THORNS i grecki DREAMWEAVER OK :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#20
I kolejne zespoły i muzycy z nami zaprzyjaźnieni to
amerykański JAG PANZER i Mark Briody, szwedzkie MANIMAL i PALANTIR, amerykański SKELATOR, niemiecki  STORMHUNTER, amerykański LAS CRUCES  oraz
Stefan Zörner - wokalista niemieckich RETERNITY i ex LANFEAR ,
Makis Kapinis - gitarzysta SUNLIGHT (Grecja),
Kim Arnell - perkusista MORIFADE i PRIMAL CREATION (Szwecja)
Yasuhiro Kawaguchi - basista japońskiego AIMING HIGH
Markus Hain -perkusista Kim Arnell - perkusista MORIFADE i PRIMAL CREATION (Szwecja)
Thomas Strömmer - gitarzysta Markus Hain -perkusista MORBID JESTER (Niemcy)
Patrick Donath (Ted Hetfield) gitarzysta SCANNER, ex (GREYDON FIELDS) (Niemcy)
i z ostatniej chwili kanadyjski ASCENDIA OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#21
I następni : włoski HEIMDALL oraz znakomity wokalista amerykański Todd Michael Hall (RIOT V, ex REVERENCE, BURNING STARR) i klawiszowiec włoskiego DERDIAN Marco Garau
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#22
Kolejne zaprzyjaźnione zespoły to:
norweski GUARDIANS OF TIME, fiński VOLYMIAN, argentyński PRELUDIO ANCESTRAL, kanadyjski BOREALIS
a także gitarzysta amerykańskiego EXXPLORER Kevin Kennedy
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#23
I kolejne zespoły : słowacki EUFORY i czeski MORAVIUS
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#24
Oczywiście mamy kolejne zaprzyjaźnione zespoły i są to - włoski KING WRAITH i czeski SYMPHONITY, a także belgijski HORACLE (rozwiązany w 2018)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#25
Kolejny zaprzyjaźniony zespół to brytyjski FORLORN HOPE OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#26
Oczywiście nie mógł nie odezwać się fenomenalny izraelski DESERT - no i wymieniliśmy dodatkowe uprzejmości na FB OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#27
Oczywiście nawiązaliśmy także kontakt  z narodowymi Dywizjami DESERT  z Hiszpanii, Rumunii, Portugalii, USA, Rosji, Niemiec, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Ukrainy i Ameryki Południowej.
Ten zjawiskowy band z Izraela ma fanów na całym świecie! OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#28
Kolejne zespoły to australijski LORD i fiński SPIRITUS MORTIS oraz włoski ICY STEEL
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#29
I kolejne zespoły to FORGED IN BLACK (Wielka Brytania), SPIRITS OF FIRE (USA), STEEL PROPHET (USA), słynny ASTRAL DOORS (Szwecja), IMAGO IMPERII (Włochy) i TAKEN (Hiszpania)
oraz 
Vaggelis Keramidas gitarzysta greckiego CLAIRVOYANT
Nikos Siglidis gitarzysta greckiego THE SILENT RAGE
Grecy jak zwykle reagują bardzo szybko i kolejny zaprzyjaźniony zespół to ENDOMAIN oraz indywidualnie jego perkusista George Thanasopoulos. :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#30
No i oczywiście jeszcze, jeszcze!
słynny brytyjski POWER QUEST, grecki THE SILENT RAGE, debiutujący w tym roku POUNDER (USA), no i wreszcie mój ulubiony od zawsze  niemiecki AT VANCE OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości