MMS - Facebook -Zaprzyjaźnione zespoły
#31
Ano właśnie, bym zapomniał. Cieszymy się także z nawiązania kontaktu z największą fanowską Armią AXEL RUDI PELL, gdzie moje rzecz jasna entuzjastyczne recenzje całej dyskografii spotkały się z bardzo sympatycznym przyjęciem.
No ale przecież AXEL RUDI PELL to Metalowe Zjawisko :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#32
Kolejne zaprzyjaźnione zespoły to szwedzki MAD ARCHITECT i jego gitarzysta Magnus Daun oraz obchodzący w tym roku 40 lecie istnienia holenderski PICTURE (w oryginalnym składzie)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#33
Kolejni nasi przyjaciele to Dushan Petrossi i jego belgijskie zespoły IRON MASK i MAGIC KINGDOM , słowacki WITHIN SILENCE ( przemili ludzie :) ) serbski THUNDERSTEEL i jego były fenomenalny wokalista Miloš Krsmanović ( doprawdy jestem podbudowany ciepłym odzewem jego i jego najbliższych) oraz niemiecki AXXIS, grecki REFLECTION i włoski TARCHON FIST.
a także gitarzysta i wokalista George Lohan z amerykańskiego SCARS OF ARMAGEDDON  
i jeszcze znakomity irlandzki OLD SEASON OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#34
I kolejne zaprzyjaźnione zespoły ; brytyjski DAMNATION ANGELS, peruwiański NAUTILUZ, niemiecki FINAL CHAPTER oraz kanadyjski SWORD. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#35
I kolejne - grecki CLAIRVOYANT ( tu działamy też w ich grupie dyskusyjnej "COSMOS") Piwko
oraz chiński BARQUE OF DANTE i Roger Staffelbach ANGEL OF EDEN i ARTLANTICA, oraz rzecz jasna ARTENSION,
a także amerykański BURNING SHADOWS
I jeszcze dzisiaj doszedł do tego brytyjski DESOLATION ANGELS
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#36
I kolejne zespoły - brytyjski AVENGER, duński WITCH CROSS i włoski SCALA MERCALLI  ( lider i perkusista Sergio Ciccoli to przemiły człowiek i długo sobie pogadaliśmy o włoskim metalu na messengerze OK )
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#37
i kolejne zespoły - brytyjski BITCHES SIN, japoński MINSTRELIX, południowoafrykański STRIDENT no i jeden z kandydatów do tytułu Płyta Roku 2019 fenomenalny niemiecki MAGISTARIUM , który przy okazji przesyła pozdrowienia dla wszystkich fanów metalu w Polsce OK OK OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#38
I następne - amerykański ASKA , włoski HELLRAIZER, brytyjski BLITZKRIEG oraz polski LUX PERPETUA Piwko
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#39
Kolejny zespół to belgijski OSTROGOTH
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#40
no i kolejne zespoły :> 
meksykański ANCESTRY, grecki CRYSTAL TEARS, włoskie DRAKKAR, DRAGONHAMMER i ELEGACY, szwajcarski DAWNLESS oraz amerykańskie FORGOTTEN REALM i LORDS OF THE TRIDENT
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#41
No i oczywiście kolejne zespoły brytyjskie INTENSE, VARDIS (NWOBHM) i CHARIOT (NWOBHM) , chilijski GHEE-YEH oraz szwedzki STARBLIND, a takze sam Ghee-Yeh (Guillermo Olivares) ze swoim nowym zespołem MIND OF FURY OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#42
i kolejne zespoły - fiński STARGAZERY (pozdrowienia dla Ciebie Jari!), fenomenalny grecki THE SILENT WEDDING oraz amerykański IMAGIKA i osobiście Norman Skinner III  OK  oraz jeszcze brytyjski DARK HEART (NWOBHM)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#43
I jeszcze szwedzki SAINT DAEMON :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#44
i kolejne - niemiecki PRIMAL FEAR oraz amerykański WARLORD OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#45
i oczywiście kolejne - szwajcarski CRYSTAL BALL (Scott Leach) , włoski SOUL OF STEEL (moc!) oraz szwedzki TWINS CREW :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości