MMS - Facebook -Zaprzyjaźnione zespoły
#1
Link do naszej strony:

*************
Wraz z pojawieniem się w sieci naszej strony, z polubieniami pospieszyły już pierwsze, znakomite ekipy - Crimson Day, Tanagra czy Cholane...
Zareagowali też indywidualnie liderzy heavy metalowych gigantów z  Włoch, USA, Szwecji...
No, i oczywiście Grecy i Hiszpanie - THX!

Forbidden Seed:
Cytat:Wow 9,7/10 Holy............
Now that was unexpected. It has been more than a year since "The Grand Masquerade" was released and reviews are still coming in. That's one of the most beautiful reviews ever. Thank you so much Poland, there are no words.

Achelous:
Cytat:9.8/10!!! Thank you so much Destiny Team and all our Polish Metal Brothers and Sisters!!!

Son of Sorrow:
Cytat:Queremos dar las gracias a la web polaca "Drużyna Spolszczenia" por su excelente reseña (9.8/10) de #rulersofadyingworld. En nuestro intento por dar visibilidad a nuestro género musical, es un orgullo leer que nuestro álbum recuerda a lo mejor de la escena finlandesa del #gothicmetal y a los maestros, Paradise Lost. #makegothicmetalgreatagain Dziêkujê! ????

Ravenous:
Cytat:ALBUM REVIEW - [9.4/10] - (review in Polish) "There is a new quality, a new strength in Canadian metal. It started with SKULLFIST and STRIKER and now appears in RAVENOUS."
Thank you, cheers!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#2
Mnie przede wszystkim cieszy, że podobnie jak przed laty w pierwszej odsłonie METAL MELODIC SOUND bardzo fajnie rozmawia się  z Grekami. Jakieś 10 lat temu włożyłem bardzo dużo czasu i energii w popularyzację greckiego heavy, power i doom metalu, który w tym czasie był w Polsce raczej mało znany.
Greccy muzycy metalowi to przemili ludzie, którzy zarówno żywo reagują na pochwały (a jest za co chwalić!) jak i umieją z godnością przyjąć krytykę.
Odezwali się lub skomentowali w jakiś sposób moje recenzje ANGELO PERLEPES MYSTERY (sam Guitar Hero Angelo Perlepes!), wschodzące gwiazdy FORBIDDEN SEED, ORION'S REIGN, ACHELOUS , znakomity band BLIND JUSTICE, a także CHRONOMANCY i DEMOLITION TRAIN. Bardzo mnie też cieszy, że odezwał się Panos Dedes z CASUS BELLI, która to grupa nie nagrywa już od wielu lat, ale jak widać nadal istnieje.
Oczywiście to tylko początek odnowienia kontaktów z przesympatycznymi muzykami z Hellady.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#3
Z Niemiec nawiązaliśmy kontakt z doskonałym HAMMER KING oraz z THORNBRIDGE, GLORYFUL, EDGEDOWN i sympatycznymi weteranami z CHOLANE.

Z Wielkiej Brytanii ciepłe słowa od wielce obiecującej ekipy ELIMINATOR.

Z krajów skandynawskich jak do tej pory mamy odzew od szwedzkich DARKWATER, DREAM EVIL, DISDAIN, ANGUISH (doom metal), CROMONIC oraz SILVER BULLET (znakomita nowa płyta 2019) oraz fińskich BURNING POINT, ubiegłorocznych sensacji FROZEN LAND i CRIMSON DAY oraz, co dla mnie jest szczególnie ważne - od AGONIZER.

Jak zwykle dużo dobrych słów od zespołów z Hiszpanii - od fantastycznego BLACK SEAL, od jednego z nielicznych już dziś przedstawicieli klasycznego heavy/gothic SON OF SORROW i od przebojowego KILMARA.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#4
Dream Evil official:
Cytat:Ha ha ha.......! The Dream Evil ship is sinking, it has slowly taking in water through the years ? from 9,2 2002 to 3,9 2017.
We will try to hit 2,0 on the next album.

no tak już niestety bywa... podoba mi się takie sarkastyczne poczucie humoru Troll

Cytat:Doskonałe recenzje z Polski....!!!!!
napisał Luigi Paoletti, basista zjawiskowego włoskiego ETRUSGRAVE

ponadto z Włoch mamy nawiązany kontakt z DEVIOUS MINE, ASGARD, FROM THE DEPTH oraz ATHLANTIS - z samym Mistrzem Basu Steve Vawamasem (plus przyjaciele). No i także ze STEEL RAISER z Alfonso "Steel Screamer III" Giordano na czele OK


Albert Bell, basista z FORSAKEN odnalazł nas sam:
Cytat: Forsaken Thanks very much for these reviews .. deeply appreciated
napisał, gdy przesłałem mu swoje recenzje
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#5
Heavy i power metalu z krajów bałkańskich nie ma zby wiele, ale mamy już kontakt z chorwackim DREAMBORN oraz z rumuńskim (a właściwie rumuńsko-szwedzkim) CROSSING ETERNITY.

A z Australii na początek ESPIONAGE.

Bardzo jestem zadowolony z kontaktu z amerykańskimi JUDICATOR i TANAGRA. Oczywiście to też tylko początek, bo scena USA jest przeogromna.
A z Kanady tegoroczna sensacja RAVENOUS (recenzja zrobiła tam sporo pozytywnego zamieszania :> ) i druga sensacja TRAVELER.

A z Ameryki Południowej jak zawsze emocjonalne reakcje, tym razem od argentyńskich LORD DIVIVE i BETO VELAZQUEZ INFINITY, Tłumaczenia recenzji na hiszpański (LORD DIVINE) i zapytanie od Beto Velazqueza kiedy będzie recenzja ostatniej płyty

Cytat:THANKS FOR THE REVIEWS, ILL TRANSLATE THEM WITH GOOGLE TO READ THEM !! THANKS A LOT !!
YOUR MISSIN OUR LAST ALBUM ¨HUMANITY¨ IS VERY DIFFERENT THAN OTHER, PLEASE HAVE A LISTEN TO OT

za jakiś czas pojawi się i ta recenzja Relaks 

No i AXE BATTLER z Chile.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#6
Nawiązaliśmy także kontakt z włoskim DOMINE, hiszpańskim EVIL HUNTER oraz z NOMAD SON z Malty (ponownie Albert Bell OK )

Jak to było zawsze Portugalczycy są otwarci na kontakty.

Od ATTICK DEMONS
Cytat:Hail Metal Melodic Sound, thanks a lot for your support Brothers!

Cheers from Portugal!

nawiązaliśmy także kontakt z kultowym portugalskim specjalistą od ciężkich klimatów PROCESS OF GUILT

ponadto  z brytyjskim THE DROWNING oraz z norweskimi  power metalowymi GAIA EPICUS  i EUNOMIA OK

Kolejne zespoły, z którymi nawiązaliśmy kontakt to słynne amerykańskie HERETIC i BLOODGOOD oraz niemiecki HEAVENFALL i włoski (EchO), który gra melodyjny doom death i w tym roku wydał nową płytę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#7
Kolejne zaprzyjaźnione zespoły to szwedzki INMORIA, amerykański INNERSIEGE i fiński GHOST MACHINERY OK

Do grona zaprzyjaźnionych z nami zespołów i artystów dołączyli duński MISSING TIDE, portugalski MINDFEEDER, włoskie NEGACY i NOBLE SAVAGE, francuski KINGCROWN (ex OBLIVION), czarodziej instrumentów klawiszowych "Maestro Mistheria" Giuseppe Iampieri oraz wokaliści Leonel Siva i sam Mike Tirelli (MESSIAH'S KISS i HOLY MOTHER) :)

No i z ostatniej chwili - niemiecki GREYDON FIELDS, który nagrał tak wyborna płytę w roku ubiegłym OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#8
Każdy lubi czytać recenzje i opinie o swojej twórczości... Mamy więc kolejne reakcje:
*hiszpańskiego Náyades
*perfekcyjnego Orion's Reign z albumem 'Scores of War',
*bułgarskiego Project Arcadia,
*basisty Paladine - Christa Stergianidisa

Nawiązała z nami również kontakt osoba zajmująca się wizerunkiem hiszpańskiego Black Seal z propozycją wywiadu...
Grzecznie podziękowaliśmy - może kiedyś  OK
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#9
Mamy kontakt, podziękowania za recenzje i często miłe słowa od kolejnych zespołów.
Tym razem amerykańskie RIVAL i SACRED LEATHER, włoskie RAISING FEAR i STEEL SEAL, brytyjskie SELLSWORD i SATAN'S EMPIRE, niemiecki SCAVANGER (metalowa sensacja 2010 roku!) i SOLAR FRAGMENT, szwajcarski PYLON (doom metal) i thrash metalowa legenda z USA -SACRED REICH, a także szwedzki BLOODBOUND :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#10
Poszerzamy znajomości...
Odezwał się do nas Mike Matney - wokalista White Boy and the Average Rat Band oraz 'piraci' z  Blazon Stone.
Bardzo sympatycznie zareagował Gregor Vogt na czele z Greydon Fields i wytwórnią Roll The Bones Records

[Obrazek: FPO7Ew2.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#11
No bardzo ładnie to zrobili, trzeba przyznać :> 
Ogólnie to przemiła ekipa jest ten GREYDON FIELDS :> 
Na naszym FB wywiązała się zabawna dyskusja w kwestii odniesień do Thorstena Kohlrauscha z DARK AT DAWN Lol

Kolejne zespoły,  z którymi nawiązaliśmy kontakt to duński SAVAGE MACHINE, szwedzki HOLLOW, litewski SOUL STEALER, hiszpański TALES OF GAIA, amerykańskie SHADOWDANCE i VERMITHRAX, australijskie VANISHING POINT i TRIPLE KILL oraz kultowy włoski WOTAN.
Ponadto odezwały się dinozaury metalu - THE HANDSOME BEAST z Wielkiej Brytanii i UNIVERSE ze Szwecji.
Wszystko oczywiście jak zwykle w ramach reakcji na moje recenzje. OK

I następne zespoły to włoski BLACK JESTER, klasycy brytyjscy SAVAGE i amerykański WAR OF THRONES z Wade Blackiem i wirtuozem gitary Rickiem Renstromem. OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#12
Kolejne zespoły, z którymi nawiązaliśmy kontakt - łotewski FRAILTY i włoski FOGALORD.

Następne, które nas polubiły, a raczej to, co napisałem o ich muzyce.
To szwedzkie DENIGRATE i BLACK ROSE oraz włoski SILVERBONES.

I kolejne zespoły:
tym razem fińskie FORCE MAJEURE i EVIL-LYN, greckie SARISSA i ARTICAL. amerykański IMMORTAL GUARDIAN, niemieckie THE UNITY i TERRA ATLANTICA oraz MYRATH z Tunezji OK

Następne zespoły to duński ROYAL HUNT z D.C. Cooperem, brytyjski SEVEN SISTERS, hiszpański VALKIRIA, amerykański RUFF JUSTICE , no i szczególnie pozdrawiam sympatyczną japońską wokalistkę Saeko Kitamae z SAEKO, która wystąpiła gościnnie na nowej płycie hiszpańskiego REVEAL. :)

Z ostatniej chwili - amerykański HELION PRIME OK

I dwa wysokiej klasy zespoły z Chile - ABSTRACT SYMPHONY i STEELRAGE.
Inny znany chilijski BATTLERAGE niestety nic nam nie odpisał, ale pewnie się obrazili za dosyć niszczącą recenzję ich ostatniej płyty Lol
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#13
Mamy odzew również od Konsty Vehkali - perkusisty Psychework oraz wokalisty Mario Marrasa i włoskiej, thrash-metalowej MEGAHERA.
Pomachał nam też Fredrik Bergh - klawiszowiec z Bloodbound
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#14
I kolejny zespół - szwedzki SILVERDOLLAR :>

Dziś kolejne zaprzyjaźnione zespoły to czeski SEBASTIEN i szwedzki LION'S SHARE.
ponadto polubiło nas ponad 20 osób prywatnych - muzyków, recenzentów, pracowników technicznych grup oraz studio nagraniowych ze Szwecji, Finlandii, Grecji USA oraz innych krajów
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#15
Dziś nawiązaliśmy kontakt z ALTARIA (rozwiązanym w 2016), a reprezentowanym przez basistę Marko Pukkila oraz z włoskim IN AEVUM AGERE
Ponadto wiele polubień od bardzo znanych wokalistów i instrumentalistów w tym Pasi Humppi (FRETERNIA, CROMONIC, IRONWARE), Sammy Shmoulik Avigal (PICTURE, THE RODS), Tim Aymar (PHARAOH).
Za jakiś niedługi czas przedstawimy pełną listę naszych nowych znajomych.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości