Epilog - przebieg prac
#1
[Obrazek: kPiIUZi.png]

Po wydaniu G2 NK Przeznaczenie planujemy jeszcze samodzielny dodatek do gry - Epilog.
Będzie to swojego rodzaju kontynuacja z perspektywy pewnej Gildii z Przeznaczenia i oczywiście z Bezimiennym w roli głównej.
Akcja rozgrywać się będzie w Khorinis , liczba zadań planowanych to 100, z udziałem kilkuset NPC
Mod będzie wykorzystywać zasoby Przeznaczenia, w tym także takie, które nie były użyte w samym Przeznaczeniu, lub użyte w marginalnym stopniu.

W projekt zaangażowana jest grupa ludzi z Destiny Team, która jednak zostanie uzupełniona o nowe osoby.
Termin realizacji to rok 2017.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#2
Kiedy będzie można pobrać ? (pisałeś, że takie pytania to wasze ulubione xD) I jeszcze pytanko, czy zostanie stworzony jakiś nowy zaen na potrzeby modyfikacji lub jakieś z worldofgothic.de ?
 
Odpowiedz
#3
zapewne w roku 2017
mod powstanie tak czy inaczej dla moje własnej satysfakcji, tym bardziej że testerzy, którzy grali pewną gildią do końca wręcz domagali się dalszego ciągu
tak naprawdę brakuje tylko plików DIA , pewnej liczby itemów i około 70% rozmieszczenia NPC i itemów zenie

gdybym się uparł zapewne mod byłby gotowy jeszcze w tym roku, jednak myślę zrobić sobie pewną przerwę od zbyt intensywnej pracy skryptowo scenariuszowej.
Mam też znaczne zaległości w moddingu Morrowind i muszę to jakoś nadrobić.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#4
(05.02.2016, 19:50:24)Memorius napisał(a): Mam też znaczne zaległości w moddingu Morrowind i muszę to jakoś nadrobić.
A w Skyrima grałeś ? mi szczerze Morrowind jakoś do gustu nie przypadł, ale Oblivion i Skyrim już bardzo dobre gry dla mnie :D
 
Odpowiedz
#5
grałem, ale nie można się zajmowac wszystkim

ja mam największą w Polsce mapę do Morrowind, gram od kilku lat i od kilku lat się zajmuję pewnymi aspektami moddingu tej gry
niestety od jakiegoś czasu nie mam kiedy tego robić
dlatego Epilog nie jest jakiś super priorytetowy
nie chciałbym tego też robić tak na hurra
zrobię najlepszego na świecie oldschoolowego moda do klasycznego G2 NK w zienie Khorinis ale na trzeba spokoju i czasu oraz sił
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#6
Średni czas przejścia tego epilogu oceniacie na .. ?
Odpowiedz
#7
Naprawdę nie wiem.
Będzie duże nasycenie dialogami i postaciami, ponadto nie ma jeszcze konkretnego zestawu zadaniowego.
Chciałbym, żeby czas przejścia to było około 50 godzin z zebraniem wszystkiego, przeczytaniem wszystkich dialogów i zrobieniem wszystkich zadan.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#8
Wychodzi mi na to że będzie naprawdę fajna modyfikacja :D
Odpowiedz
#9
Nie bedzie Xardasa Lol
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#10
:O A to z jakiej paki :D
Odpowiedz
#11
Bo układ logiczny całości będzie zupełnie innowacyjny pod wizualnym.
Tego jeszcze nie było w żadnym innym modzie z lore stricte G2 , no może w niewielkim stopniu w Velaya.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#12
Dobra, a tak to kiedy mniej więcej będzie ta premiera za rok ... ?
Odpowiedz
#13
Powiem tak.
Jak napisałem, robię to tym razem dla siebie, dla własnej satysfakcji.
Może jeszcze w tym roku, może w 2017 a może w 2018.
Realnie na napisanie 100 zadań i oskryptowanie ich zapewne (patrząc z perspektywy  Przeznaczenia) potrzeba dwóch miesięcy.

Przygotowanie startupa dwa trzy tygodnie ... może w najgorszym wypadku miesiąc.
Reszta rzeczy JEST GOTOWA.

Jednak na pewno nie będę siedział całymi dniami i po nocach jak na G2 P.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#14
Rozumiem :) I tak będę wdzięczny tobie jak się uda bo mało jest polskich modów ;/
Odpowiedz
#15
tak powoli przymierzam się do zestawu postaci w grze już na poważnie
orientacyjnie będzie ich około 350 ( wszystkie z dialogami)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości