Epilog - przebieg prac
Prace nad wersją Epilog 1.1. zostały anulowane z powodów technicznych.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Po dłuższym namyśle zdecydowaliśmy się wznowić prace nad nowsza wersją Epilogu.
Niestety nie posiadamy najnowszego content, który jakoś nam zaginął i zrobilismy wersję na content starszym, więc gra testowa będzie prowadzona na nowo, bardzo dokładnie na wersji, która różni się od tej, którą znają gracze i jest w pewnym krokiem wstecz.
Niemniej postaramy się ją doprowadzić do właściwego poziomu, poprawimy też błędy i niedoróbki, które zostały wskazane przez graczy.
Wersję testować będzie Tituf, Lewkoo i Erwin.
Jeśli jest jeszcze ktoś chętny, obyty z Epilogiem to zapraszamy do DT jako tester-konsultant.

Muszę ponownie zadać pytanie, czy w Epilogu komukolwiek zadziała prawidłowo akcja z płonącymi pancerzami Legionu.
Od tego zależy bardzo wiele w kwestii wersji 1.1.
Niestety muszę z przykrością stwierdzić, ze wersja testowa na przestarzałym content jaką złożyliśmy zawiera spora liczbę istotnych błędów i braków, które będą bardzo trudne do poprawienia, tak jak były trudne do poprawienia w wersji jaką znają gracze z ogólnego downloadu.
Nie należy oczekiwać wersji 1.1. prędzej niż w roku przyszłym i dopiero po tym, jak ukaże się G2 P 1.5 RU.
Niezależnie od wszystkiego musimy kontynuować prace nad poprawioną wersją Epilogu, dla celów przygotowania wersji RU.
Obecny content się do tego nie nadaje, a i tak zapewne wersja RU będzie się różnić od PL w pewnych szczegółach, których się nie da odtworzyć.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Gdyby ktoś z graczy planował kolejne podejście do moda i zechciał rozegrać go na trochę starszym contencie, to proszę się tu zgłosić. Chętnie skorzystamy ze wszystkich uwag i niedociągnięć wówczas zgłaszanych, by zaktualizować wersję przed tłumaczeniem jej na język rosyjski.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(18.06.2020, 09:26:27)Tituf napisał(a): Gdyby ktoś z graczy planował kolejne podejście do moda i zechciał rozegrać go na trochę starszym contencie, to proszę się tu zgłosić. Chętnie skorzystamy ze wszystkich uwag i niedociągnięć wówczas zgłaszanych, by zaktualizować wersję przed tłumaczeniem jej na język rosyjski.

Nie wiem czy to aktualne, ale mam zamiar ogrywać, tylko co znaczy trochę starszy content?
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
W tym, że mam aktualną wersję modu, ale niektóre punkty wymagają sprawdzenia, jeśli tituf pozwoli Ci przejść przez to i sprawdzić te chwile, wrzucę ci link do mod do prywatnych wiadomości.

Tituf co myślisz?

Tituf przeszedł ją niedawno, napisał mi co naprawić, ale do tej pory nie było ludzi do sprawdzenia. Chciał, żeby rosyjski gracze (testerzy przetestowali), ale u mnie depresja nadal nie minęła, więc mod został przetłumaczony gdzieś na 37-40%
Odpowiedz
Myślę, że możemy tak zrobić.
Przeszedłem główny wątek bez zastrzeżeń, więc można podać Hexadosowi ten właśnie content.
Będziemy bacznie przyglądać się grze i oczywiście pomagać w przypadkach wątpliwych :)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Wysłałem graczowi link do modu. Tak więc podczas gry Sprawdź te punkty, aby upewnić się, że naprawiłem wszystko poprawnie:

Rollmann - dając strażnikowi butelkę zatrutego wina, mamy animacje picia i od razu wskakuje opcja rozmowy - Co słychać...
Powinien wypić i wyrzucić nas z dialogu

Lumerion - nie atakuje nas - ma wyjętą runę do ataku, ale tylko stoi i daje się zabić bez walki

Sprawdź bitwę w klasztorze i bitwę w słonecznym kręgu.

A jeśli będą uwagi, napisz też. Tak długo, jak tłumaczę Mod, autorzy mogą zezwolić na zmianę/naprawienie/dodanie.
Odpowiedz
Prawdopodobnie jeszcze dziś w nocy siądę do pierwszych testów, postaram się zwracać uwagę na wszystko, może coś jeszcze wyłapie. Jeszcze pytanie, biorąc pod uwagę, że to przejście niejako testowe, zalecasz zrezygnowanie z DX11, czy to nie powinno robić różnicy?
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Posiadanie dx11/union /sp nie ma znaczenia. Mod jest całkowicie gra się do końca.
Odpowiedz
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie ma to różnicy.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
W takim razie powalczę dziś, żeby mi się cutscenki odpalały na pełnym ekranie, bo to chyba jedyna rzecz która na dx11 chodzi mi gorzej jak na dx7 i biorę się za testowanie.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości