Epilog - przebieg prac
#16
tymczasem w związku z zakończeniem prac scenariuszowych , dialogowych i zadaniowych w Przeznaczeniu - rozpocząłem prace nad tymi sprawami dla Epilogu
gotowy jest juz układ scenariuszowy dla 22 zadań
jest bardzo mozliwe, że liczba zadań wstępnie określona na 100 ulegnie zwiększeniu
pracuję też nad definitywną selekcją postaci do Epilogu

wybrałem 340 postaci które pojawią się ponownie  w Epilogu (z tych znanych z G2 P)
oczywiście uzupełnią je nowe postacie , w tym zupełnie nowa klasa albo nawet kilka , a niektóre znane z G2 P wystąpią w zupełnie nowych rolach

rozpocząłem realne prace nad dialogami wstępnymi dla w sumie około 350 NPC przewidzianych dla Epiilogu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#17
To będę czekał na ten epilog. Według mnie przeznaczenie zapowiada się na najlepszego moda w Polsce i na 3 miejscu modów wypełniających fabułę Gothica 2 nk. I może nawet będzie kiedyś na 1 miejscu. Jak inni łudzie  będą oceniać i porównywać 3najlepsze mody czyli: Returning 2.0 | Requiem 2.0 | Przeznaczenie .... | w kropkach powinna być wersja ale nie pamiętam która wersja jest Przeznaczenia. Pozdrawiam
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#18
(21.05.2016, 20:53:24)Zertin napisał(a): 3najlepsze mody czyli: Returning 2.0 | Requiem 2.0 | Przeznaczenie .... | w kropkach powinna być wersja ale nie pamiętam która wersja jest Przeznaczenia. Pozdrawiam

Tutaj źle myślisz, wielkość nie równa się jakość, a Requiem podobno nie wyszło jeszcze. Dla niektórych są dużo lepsze mody niż Returning, poza którym niektórzy świata nie widzą, przestrzegam, że takim ludziom Przeznaczenie się może nie spodobać.
Odpowiedz
#19
Jak idą na grafikę to nie. Ale jak pójdą na fabułę, to Napewno im się spodoba :)
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#20
W czym inne mody przewyższają Przeznaczenie jeśli idzie o grafikę? :)
Odpowiedz
#21
Rozpocząłem realne przygotowanie ramowego content.
Aby uniknąć błedów dla zasadniczego pliku Gothic src całość będzie zrobiona sprawdzoną metodą zastosowaną przy produkcji moda Velaya, tyle, że z odchudzeniem content jako takiego.
Pewne rzeczy w skryptach zostaną i będą jedynie zablokowane, choć ostatecznie nie wykluczam ich zupełnego usunięcia.

Obszar gry został jednoznacznie ustalony jako Khorinis do bramy do GD.

Gotowych jest także około 150 pierwszych NPC wraz z rutynami

Sam nie zrobię rzecz jasna.
Będzie robił Prorok sprawy te co dotychczas , przy czym zestawy pancerzy i innych rzeczy sa już gotowe od dawna i pewne nowe frakcje już tylko czekają gdy zostaną w to ubrane i wyposażone.
Natomiast dialogi , zadania , itemy nowe, akcje skryptowe , całość gameplay , balans itd zrobię sam.

Niezbędna jednak będzie pomoc moich speców od siatki WP i topografii Khorinis, to zrozumiałe.

Gotowy jest zestaw handlarzy w grze oraz ich oferta w układzie progresywnym.
Łącznie handlować będzie 40 NPC, w zgodzie z Lore Przeznaczenia, choć będą pewne drobne niespodzianki.

W dziale roboczym niejawnym Destiny Team powstał już dział dotyczący Epilogu i prace sa tam prowadzone na bieżąco.

Aktualnie pracuję nad układem postaci w porcie i myślę, że zostanie to dziś zrobione.
gdy całe miasto uda się już spersonalizować powstanie pierwsza wersja Vizual dla Epilogu, na razie taka bez dialogów, ale z pełnym zestawem wizuali i rutyn
przejrzą to testerzy i równolegle będą trwały prace nad tym co ma być poza miastem.
Być może w ciągu miesiąca pełny układ Startup dla Epilogu będzie gotowy i przejdę do pisania i wstawiania dialogów wstępnych.

Przedtem jednak trzeba będzie przygotować wizualizacje około 50 nowych postaci planowanych dla Epilogu, przy czym ta liczba jest orientacyjna.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#22
czy bestiariusz jest już ustalony? Będzie coś nowego czy tradycyjne zwierzaki
Odpowiedz
#23
być może coś wejdzie nowego , o ile się uda to wpleść w podstawowe Lore Przeznaczenia
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#24
No to szykuję się robota :>
Odpowiedz
#25
Przygotowane zostały trzy pierwsze postacie  z nowej gildii jak pojawi się w Epilogu.

Prace nad Epilogiem przebiegają planowo.
"Zaludnione" zostało już w większej części miasto, w tym dużą liczbą nowych NPC.

Niezależnie jednak od tempa prac Epilog ukaże się  w roku 2017.

wybrany został wstępny zestaw strojów i pancerzy dostępnych dla Bezimiennego

usunięta została także już ze skryptów magia runiczna zgodnie z ogólnym szerokim Lore Gothic
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#26
Powstają też powoli księgi - coś podobnego jak w Przeznaczeniu.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#27
miasto Khorinis w kwestii startowej gotowości jest niemal ukończone
był to najtrudniejszy i najbardziej pracochłonny etap - teraz powinno już pójść lżej

miasto jest gotowe , podobnie jak farma Lobarta

Żeby ktoś nie pomyślał, że się nic nie robi.
Robi się.
Właśnie ukończony został prawie cały układ postaci w zenie i ich wstępne rutyny oraz wizualizacje dla Epilogu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#28
Jak rozwiążecie problem początkowych statystyk postaci? Macie już takie elementy rozpracowane?
Odpowiedz
#29
będą one takie same jak w końcówce Przeznaczenia
są te rzeczy niemal gotowe, przy czym staram się też uwzględnić zmiany zachowań niektórych postaci w ramach G2P
ogólnie tzw charakterystyki NPC z plików NPC też są gotowe w 75%
nowi NPC sa balansowani pod staty "starych"
na ten moment jest gotowych 60 nowych NPC wstawionych do gry i tylko brak pewnej liczby randomowych nowych i paru innych

w Epilogu będzie bardzo specyficzny układ awansu postaci bohatera, dotychczas nie stosowany chyba w żadnym modzie na taką skalę i równoległy do klasycznego awansu levelowego
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#30
Czyli statystyki odgórnie narzucone takie same dla każdego, tak?
Ciekawe, ciekawe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości