Ratujmy community!
Na fb Bractwa Gothica pojawił się taki post (rozpaczliwy krzyk):

Cytat:Witam. Przychodzimy do was po raz kolejny z prośbą. Zapewne wielu z was kojarzy projekty "Odyseja" i "Przystań Heladii", zauważyliście też pewnie, że nasze forum nie działa. Spowodowane jest to ogromnym kryzysem, przez który musieliśmy wstrzymać prace nad "Przystanią", a prace przy "Odysei" znacznie zwolniły. Nasz team to teraz tak naprawdę 2 tłumaczy, 3 scenarzystów i jeden skrypter, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc do was, wiernych fanów Gothica. Poszukujemy tłumaczy z j.rosyjskiego i niemieckiego, do prac nad "Odyseją" oraz innymi mniejszymi modami, które zapewne będziemy spolszczać w przyszłości. Do prac nad "Przystanią" potrzeba praktycznie wszystkich, grafików, skrypterów, scenarzystów. Jeśli więc znacie dobrze wyżej wymienione języki lub macie dryg do pisania, znacie się na skryptach Gothica czy grafice 2d oraz 3d, to zapraszamy do naszego teamu, zgłaszać możecie w wiadomościach prywatnych na naszym fanpage'u.

Udostępniłem po starej znajomości Troll choć pewnie z 15000 miłośników na stronie ktoś odpowie na apel.
Swoją drogą - były plany i perspektywy i tak pewnie pozostanie. Tylko koni żal...
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
                                  [Obrazek: 91YEuWK.gif]
Odpowiedz
Nic dziwnego. Może ludzie nie mogą się zgodzić? Dlatego nie biorę ani nie przyjmuję pomocy od kogoś do tłumaczenia. Z jednym czuję się bardziej komfortowo. Jedyne, co pozostaje do zrobienia, to życzyć powodzenia i bardzo trudno jest przetłumaczyć samemu gigantyczny mod Odyseja.
Не удивительно. Может люди не могут сойтись во мнениях? Поэтому я не беру и не принимаю помощь от кого-то по переводу. Одному мне спокойнее. Остается только пожелать удачи, одному переводить мод гигант Одиссея очень сложно.
Nie ma pokoju bez wojny!!!
Odpowiedz
(12.08.2019, 10:37:43)N1kX napisał(a): Dlatego nie biorę ani nie przyjmuję pomocy od kogoś do tłumaczenia.
E tam - myślę, że chętnie w roli konsultanta pomógłbyś przy takich projektach.
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
Odpowiedz
Jakim jestem konsultantem? Ja sam tylko powierzchownie studiowałem język polski i w wielu sprawach konsultuję się z osobami bardziej doświadczonymi ode mnie. Próbowano mnie już zmusić Odyseję do tłumaczenia, a ja odmówiłem, ponieważ rosyjska Odyseja została przetłumaczona bez kodu źródłowego.

Какой из меня консультант? Сам только только поверхностно изучил польский язык и во многих вопросах советуюсь с людьми поопытнее меня. Меня уже пытались привлечь к переводу Одиссеи, я отказался, потому что русская Одиссея переводилась без исходников.
Nie ma pokoju bez wojny!!!
Odpowiedz
Myślę, że z Twoją wiedzą i posiadanym zapleczem w postaci rosyjskiej społeczności, na pewno byłbyś bardzo przydatny w każdej ekipie zajmującej się moddingiem Gothica. Choć ludzie, którzy się tym zajmują, to chyba już niestety "ginący gatunek".

Я думаю, что с твоими знаниями и имеющимся оборудованием в виде русской общины, безусловно, был бы очень полезен в любой команде, занимающейся moddingiem Gothica. Хотя люди, которые этим занимаются, это, наверное, уже, к сожалению, "погибающий жанр".
Odpowiedz
O, dzięki za udostępnienie. Na was zawsze można liczyć :)
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
A nie - widzę, że wszystko OK i niebawem testy ruszą 'Przystani Heladii' i nagrywanie dubba.

(12.08.2019, 18:53:41)Jastrząb napisał(a): Na was zawsze można liczyć
Chyba martwimy się niepotrzebnie! Fakt - można liczyć...
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości