Płatny download
Jakiś czas temu słyszałem, że jeden fachowiec spiracił pirata i uzyskał możliwość omijania opłat za transfer na chomiku i to z max prędkością.  xD 
Ciekawe, używacie jeszcze torrentów i pirackich oprogramowań? 'Ciągniecie' filmy i gry?
Jak tam z waszym sumieniem wobec praw autorskich?   Lol
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
                                  [Obrazek: 91YEuWK.gif]
Odpowiedz
Ja nigdy gier nie piraciłem ze względu szacunku do autorów. Wytwórnia się nad jakąś grą namęczyła to należy im się jakiś grosz  OK
"Nothing is true, everything is permitted..."
Odpowiedz
Mnie to nie ma chyba co pytać, wystarczy popatrzeć na nick, albo avatar, albo sygnaturę.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Tak szczerze mówiąc, to ten temat został stworzony w nieco innym celu, niż taki by was tu o takie rzeczy wypytywać Relaks
Tu raczej chodzi o to ile bylibyście skłonni zapłacić Memoriusowi za kontynuowanie prac nad modzikami?
No bo wiecie, piwo kosztuje, a piwo to paliwo duszy artysty.
Rzecz jasna reszta pracuje w ekipie za darmo, bo to hobbyści i do tego bogaci z domu. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Niestety licencja Gothica zabrania zarabiania na modyfikacjach a wiadomo, że takie dzielo jak Saga Przeznaczenia jest warta co najmniej tyle co wersja premierowa czystej gry.

Osobiście uważam, że praca Memoriusa jak i reszty jest warta skrzynki piwa. Od każdego gracza rzecz jasna.
Odpowiedz
Ostatnio wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja na rosyjskim forum, a dotycząca dofinansowania projektu dzieje khorinis przez graczy.
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
Odpowiedz
Sprzedawać tego z pewnością nie mogą, a co z pozyskiwaniem środków na projekt?

Jaki przebieg tej dyskusji był/jest?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Można poczytać i sobie przetłumaczyć translatorem.
https://worldofplayers.ru/threads/40239/page-5
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
Odpowiedz
Nikt nikomu nie broni założyć konta na patronite czy na innej zrzutce. Kto będzie chciał wówczas dołoży od siebie na te piwo dla twórców, którzy spędzają dlugie godziny po to abysmy mieli w co grać. :>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości