GLADIATORZY
#91
Ja panowie dużo pracuje ale kiedy tylko mogę to chętnie pogram. Uwazam ze niekatywni powinni odpaść. Ale grupa musi być duża żeby razem pograć i dzielić wrażenia iż innymi.
#92
To przykre Polo, ale co ta wspólnego z moim pytaniem?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#93
Jak mogę dodać od siebie,to za Perfekcyjnie i Dokładnie podchodzę do gry ;) ,więc na chwilę obecną,nawet nie mam się czym podzielić z Wami,gdyż mam już za sobą z 30h gry ,a nawet jeszcze Gildii nie wybrałem.
#94
zaskoczeni?
ja nie bardzo... Cool
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#95
(01.06.2016, 13:41:03)Memorius napisał(a): To przykre Polo, ale co ta wspólnego z moim pytaniem?

Rozumiem, że z niewiadomych przyczyn masz mnie za chuja i zjeba, ale wiąże się to z tym, że przez naprawę dachu najpewniej nie będę mógł za wiele grać. A to oznacza, że nie będzie raportów z postępów. Na te kilka dni udział w arenie przekracza moje możliwości. Jasne?
#96
Ale ja się tylko pytam czy ktoś na stałe chce opuścić Arenę  na tym etapie z własnej woli honorowo.
O nic więcej.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#97
(01.06.2016, 14:08:44)Memorius napisał(a): Ale ja się tylko pytam czy ktoś na stałe chce opuścić Arenę  na tym etapie z własnej woli honorowo.
O nic więcej.

Nie obraź się,ale zapytam... dlaczego zamiast Dłoni,chce podać " tonącemu " Brzytwę ? Hmm
#98
Ja zamierzam walczyć dalej.
#99
Ludzie please.
Ja nie pytam czy ktoś chce walczyć, tylko pytam, czy ktoś nie chce?

Naprawdę Facepalm
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Czy spokojne granie może mieć wpływ na odpadnięcie z areny ? Ja osobiście chcę rozwiązać każdy możliwy quest więc na chłopski rozum zajmie to cholernie dużo czasu :) A nie chcę brnąć jak debil do przodu bo fakt faktem sobie poradzę w dalszych etapach gry ze względu na używanie mózgu :p Ale tym samym sposobem stracę dużo ciekawych wątków i doświadczenia .
Cytat:Czy spokojne granie może mieć wpływ na odpadnięcie z areny ?


oczywiście, że nie
w żadnym wypadku
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

wykluczony został Karwallo
z Areny zrezygnowął sam bo to gdzieś,  a  z Klubu bo nie bardzo widzę tu możliwość pokojowej koegzystencji
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Pokojowej koegzystencji nie tworzy się czepiając kogo popadnie o to że dwóch imion nie pamięta! A tu nawet nie chodzi o mnie, bo mnie to jakoś nie obchodzi ale widzę jak traktujesz ludzi i oni też to widzą ale chyba boją się o tym pisać. Spójrz na innych członków teamu, powiedz czemu z nimi idzie się dogadać a z tobą nie? Może tutaj trzeba trzeba doszukiwać się problemu?

Miłego grania pod batem mentalnego komunisty.
GLAA-DIAA-TOO-RZY! NADCHODZI...




[Obrazek: fiyvTOz.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
(01.06.2016, 14:08:44)Memorius napisał(a): Ale ja się tylko pytam czy ktoś na stałe chce opuścić Arenę  na tym etapie z własnej woli honorowo.
O nic więcej.

Spoko, wolałem poinformować.

Kto się domyśla kto siedzi na ławeczce?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości