THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!
Szaki33 na pewno. XD
Odpowiedz
Taa nie da się ukryć gra pod zręczność nie jest dla niedoświadczonych graczy
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
(01.08.2016, 17:23:28)Wiśnia napisał(a): Taa nie da się ukryć gra pod zręczność nie jest dla niedoświadczonych graczy

Tak, tylko nooby grają pod zręczność!
Odpowiedz
(01.08.2016, 17:24:42)Dota napisał(a):
(01.08.2016, 17:23:28)Wiśnia napisał(a): Taa nie da się ukryć gra pod zręczność nie jest dla niedoświadczonych graczy

Tak, tylko nooby grają pod zręczność!

Tak i tylko największy noob może zostać mistrzem
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
pojawił się Wyłudzacz Moda Gladiator saguszielony

:nie: :nie: :nie:
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przeglądałem ten temat, trafiłem na tą wypowiedź i prawie spadłem z krzesła ze śmiechu. XDDDDDDDDD
Po prostu musiałem to zacytować. rotlrotlrotl

(29.05.2016, 17:40:16)Adrian napisał(a): Obstawiam Adriana jako najlepszego gladiatora z wszystkich idących pod zręczność ostatnio zdobył ciekawy pancerz ;D
Odpowiedz
Ja sobie poprzeglądałem i powiem że kompletnie nie pamiętałem o osobach takich jak Michu. :>
Odpowiedz
Najlepsze jest to jak oni wszyscy przekonywali ,jakimi to są przyjaciółmi DT i projektu Przeznaczenie.
A teraz ślad po nich zaginął.
xD Pony
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(06.08.2016, 22:58:43)Dota napisał(a): Przeglądałem ten temat, trafiłem na tą wypowiedź i prawie spadłem z krzesła ze śmiechu. XDDDDDDDDD
Po prostu musiałem to zacytować. rotlrotlrotl

(29.05.2016, 17:40:16)Adrian napisał(a): Obstawiam Adriana jako najlepszego gladiatora z wszystkich idących pod zręczność ostatnio zdobył ciekawy pancerz ;D

Rozumiem, że ten Adrian szybko odpadł ta? xD
 
Odpowiedz
Stwierdził, że gra pod zręczność jest za za trudna i niezbalansowana. Wrzucał jakieś filmiki jak nawala z łuku do bagiennego golema przez godzinę. Miał pewne zabawnie rozbudowane posty, gdzie narzekał na poziom trudności, ale chyba zostały usunięte.
Odpowiedz
W czasie gry klubowej dowiedzieliśmy się o istnieniu nowych miejsc w Gothicu.

Na przykład:
Farma Orlana.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości