Informacja o zmianach na MMS
#16
Pora na małe podsumowanie roku 2023.
Aktualnie mamy na MMS 2288 zespołów i 5485 recenzji. Mamy też 1173 zaprzyjaźnione zespoły i 85 wytwórni fonograficznych z którymi utrzymujemy regularny lub okazjonalny kontakt.
W roku 2023 udało się nam po raz pierwszy przekroczyć liczbę 300 zrecenzowanych nowości, w tym znaczna część przedpremierowo, dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionych wytwórni oraz grup niezależnych. :>
Naszym głównym miejscem kontaktu poza Forum jest Facebook MMS, gdzie liczba obserwujących wyniosła na koniec roku 5551 osób.

Co w roku bieżącym?
Na pewno zdecydowana rozbudowa działu Female Fronted Metal, Materiały zostały zgromadzone przeze mnie w końcu ubiegłego roku, głównym recenzentem będzie specjalizujący się w tych obszarach Steelhammer. Oczywiście nowości na bieżąco oraz gdy się da z wyprzedzeniem. Ponadto dokończenie i rozwój pewnych tematów, które pojawiły się w latach ubiegłych. W ramach planowanego cyklu Słynni Wokaliści pojawią się pewne rzeczy do tej pory nie omawiane i na pewno dokończony zostanie cykl poświęcony Jamesowi Rivera.
Ponadto specjalnie ode mnie cykl Brazylijski Atak, bo tu jest spora luka, spowodowana w ubiegłych latach innymi priorytetami. Będzie pewnie około 100 nowych recenzji z różnych odmian metalu z Brazylii, choć na pełną dyskografię ANGRA raczej nie ma co liczyć. 
Oczywiście to zapewne nie wszystko...

Zachęcamy stałych Czytelników do pozostania z nami na kolejny rok no i liczymy na wielu nowych z kraju i zagranicy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości