Galeria modyfikacji
#61
Taa, też mi się to kompletnie nie podoba.
Odpowiedz
#62
Fakt ta trawa , ale ładnie w sumie wygląda Język , jak mówię to tylko taka zabawa w screeny . Jeszcze tylko sesja Jarkendar i wracam do normalności.

@Abaddon fakt to jest inny ale jak widać jakoś działa , ciekawe czy z tym prawidłowym pewna lokacja będzie działała hmm kuszące żeby sprawdzić :D
Odpowiedz
#63
Grafikpatch to praktycznie to samo, tylko nie wprowadza zamieszania z twarzami, niektóre modele nie są podmienione z moda L'Hiver - specjalnie, aby się dobrze komponował z innymi modami. No i nie ma zieleni w GD, o co zadbaliśmy kiedyś w RT wydając poprawiony grafikpatch.
Odpowiedz
#64
Miałem przerwę, więc teraz trochę więcej będzie:
http://imgur.com/a/GUUU6

Przy okazji, ostatnie screeny od Zagloby całkiem nieźle wyszły. Postarałeś się:)

Co do SMAA i teselacji, to ja gram z SMAA cały czas bezproblemowo, tylko w tej kopalni nie miałem tekstur. Teselacji nie używam, bo bez normalmap ona i tak nie daje żadnego efektu.

Jeszcze do tych normalmap się odniosę. Nie są to żadne nowe tekstury, a jedynie do nich się odnoszą. Z tym, że są trzy paczki normalmap, do oryginalnych tekstur Gothica 2 NK, do tekstur L'Hivera i do tekstur vurt's overhaul. Do tekstur z Przeznaczenia, co jest raczej oczywiste normalmap nie ma.
Odpowiedz
#65
Ja ostatnio dostałem info, że jak ktoś ma L'Hiver Grafikpatch, którzy był uznany za zalecamy do Przeznaczenia to normalmapy do L'Hiver będą działać.
Odpowiedz
#66
Złoto jest wszędzie. :D

[Obrazek: snJDLhd.jpg]
Odpowiedz
#67
Macie trochę screenów, bo widzę susza w temacie.

http://imgur.com/a/fVvCX

Teraz będzie całkiem ładny zestaw:

http://imgur.com/a/6ca6t
Odpowiedz
#68
Spokojny wieczorek z panem Orkiem :>
[Obrazek: Yrf0uRW.jpg]
Odpowiedz
#69
Macie trochę screenów, żebyście dożyli do premiery:)

http://imgur.com/a/FAFqO
Odpowiedz
#70
Musze znów pochwalić Memo bo prawie mnie zagiął :> 
[Obrazek: sL8NnaU.jpg]
Odpowiedz
#71
było z tym wiele zabawy skryptowej xD
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#72
Trochę sucho w temacie, a przecież takie ładne widoki można dojrzeć...

[Obrazek: sy0kbUa.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#73
Posucha w tym temacie jest masakryczna. Jeden screen po tygodniu od premiery modyfikacji? Serio się nikt nie chce podzielić jakimś fajnym zrzutem ekranu? Do wszystkie co nie przynosi bezpośrednich korzyści trzeba was zmuszać? Eh.
Idąc za pomysłem Arcymaga Michała ogłaszam konkurs na najlepszego screena. Co tydzień będzie się odbywało podsumowanie najlepszych screenów wrzuconych w tym temacie i zwycięzca, którego wybierze jury złożone z członków ekipy DT otrzyma w nagrodę punkt reputacji. Może trzy pierwsze miejsca? Zobaczymy.
Jakieś zasady odnośnie wrzucanych screenów? Praktycznie żadnych. Możecie to robić w dowolnej ilości, ale z umiarem. Żeby nas tu nikt nie zalał każdą klatką ze swojej rozgrywki ani nie wrzucał screenów, które nie przedstawiają nic ciekawego. Za wyjątkowo bezmyślne screenshoty albo za trollowanie wstawianiem ich w zbyt dużej ilości mogą zostać przyznane ostrzeżenia.
Jakieś pytania? Chyba żadnych, tosz wszystko jest jasne jak słońce i nie ma tu specjalnej filozofii.
Czas start. Pierwsze podsumowanie w piątek o godzinie 22.00.

Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam, Docia

Nie wierzę w wasze lenistwo. Sam se wrzucę screena i wygram punkta, a co tam.

Selfie z Imperanonem.

[Obrazek: Rj0cBZS.jpg]
Odpowiedz
#74
może po prostu nie umieją? xD 

focia jak najbardziej pro, rzecz jasna
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#75
(07.08.2016, 18:41:59)Memorius napisał(a): może po prostu nie umieją? xD 

Mam zrobić poradnik robienia screenshotów i wrzucania ich na forum? xD

(07.08.2016, 18:41:59)Memorius napisał(a): focia jak najbardziej pro, rzecz jasna

To tak jak na licytacji. Zaczyna się od niskich kwot. Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości