Galeria modyfikacji
Niby w jakim celu?
G2 P jest rozszerzeniem G2 NK i nie było powodu zmieniać imponderabiliów.
Czy jakieś fundamentalne podstawy zostały zmienione? Przecież nie.
A to co zostało zmienione fabularnie jak widać z tematów dyskusyjnych zostało niezauważone lub zbyte milczeniem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Memorius czytaj uważnie. Napisałem "był" a nie "byłby". A może lepiej zabrzmiałoby słowo "jest"?
Odpowiedz
a no faktycznie - to akurat zostało zmienione Facepalm
miałem na myśli te końcowe sekwencje przedostania się do Smoka Ożywieńca.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przeznaczenie jest bardzo długą modyfikacją i kiedy jest się już na tym Irdorath mając te 150 albo i więcej godzin na liczniku, to gra się już po to, żeby dobrnąć do końca i zobaczyć w końcu to zakończenie. Mnie w Przeznaczeniu to znudzenie dopadło już końcówką piątego rozdziału nawet. Moim zdaniem bardzo dobrze, że nie dodawaliście tam zbyt dużej ilości contentu. Te wszystkie mechanizmy otwierania krat wprowadzone w Globalu i tak są już wystarczająco upierdliwe, choć może inaczej by to wyglądało, gdyby było tam coś angażującego fabularnie, trudno stwierdzić.
Odpowiedz
Lol

[Obrazek: KcnvaUJ.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Przeznaczenie + DX11, to jest to. ;)

[Obrazek: 2017_11_14_07_45_42_Gothic_II_2_6_fix.png]
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Nienawidzę tych bestii! Najgorsze ścierwo jakie może być. Idziesz sobie spokojnie kanionem a tu takie coś ci bezszelestnie wbiega w plecy z tym swoim piekielnym szczeknięciem, zawału można dostać Płacz

[Obrazek: thQHYoQ.jpg]
Odpowiedz
Ten znowu z tymi Kąsaczami wyjeżdża :>

Przecież to chuderlawe stworzenie nie jest żadnym zagrożeniem, a najwięcej krzywdy to robi uszom tym swoim dźwiękiem. :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Ja tu się użalam tylko i wyłącznie w aspekcie psychologicznym. :> Wiem, że generalnie nie są groźne, ale zastraszyć skubańce potrafią... :>
Odpowiedz
scenki bitewne - atak o zmroku...

[Obrazek: O1qrGp2.jpg]

[Obrazek: 9fgV2D4.jpg]

[Obrazek: xQwRqN8.jpg]

[Obrazek: YuEUxtj.jpg]

[Obrazek: fpMroFu.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
[Obrazek: zC7KXLH.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: LyqVDOe.jpg]
Chyba z godzinę go szukałem rotl:
Odpowiedz
Skubany się schował :> 
Tak czasem bywa, bo jest mnóstwo zakamarków wokół zamku.
Pewnie jakbyś się kimnął to by wrócił na swoje miejsce.
Odpowiedz
Nieee, on chyba zawsze tu jest. Pamiętam, ze tez dlugo szukałem i właśnie tu go znalazlem. Ma tez chyba wplecioną jakąś rutynę która sprawia, ze nas nie atakuje gdy przebiegamy obok tej chatki.
Odpowiedz
Trochę się powspinałem, pocudowałem z ustawieniami i zapisałem takie oto ujęcie.
Dolina Przodków z widokiem na: Opuszczoną Farmę, Wieże Kultu, Obóz Myśliwych i latarnię

[Obrazek: KSyU2uj.jpg]

Słynny mini kuferek w DP.

[Obrazek: 4RbCcX8.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości