'Imperium Popiołów' - KLUB
Jeśli popatrzeć na klasyfikację końcową to uznaliśmy ostatecznie save Wiwira i ma on miejsce 4. Cayen ma miejsce 3.
A kto wygrał... no odpowiedź jest oczywista.

Moje gratulacje dla MaQo, który jest Zwycięzcą Areny Imperium Popiołów :> OK winner
Oczywiście otrzymuje specjalny kolorek, dożywotni tytuł i specjalne 10 PR  ode mnie, a zapewne i kolejne od innych.

Różnica była niewielka, ale była i SparrowJacek ma tym razem miejsce drugie. :)

Prywatnie powiem, że MaQo nie obstawiałem, ale jak widać sprawił sporą niespodziankę.

Dziękujemy uczestnikom Areny za rozgrywkę oraz za wychwycenie pewnych błędów oraz sugestie, które zostały ujęte i wzięte pod uwagę w wersji finalnej dla wszystkich graczy. OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Wow, racja, że tyle aż było różnych akcji. Myślałem że uriziel też będzie w klasyfikacji.

Gratulacje MaQo! Fakt znalezienia tego obrazu sprawia że wygrywasz, to odkrycie czegoś nowego, więc powinno być bardziej punktowane niż Natalia, co do której mieliśmy podpowiedź chyba Laresa!

I zastanawiam się, czego nie miał Cayen?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Powiem wam, że ten obraz znalazłem zupełnie przez przypadek... Kiedy zdesperowany szukałem skarbu Samuela przez chyba dwie godziny, przeklikałem dosłownie całą plażę i tak to odkryłem  Troll

Zrobiłem z tej listy wszystko prócz kamyczka od Natalii. A jak reszta?
Hail the apocalypse...
Tak naprawdę to Wiwir rozwaliłby was w puch, gdyby kalkulował i cierpliwie wczytał grę.
Cayenowi nie chciało się kopać...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Ten skręt dla Juliana to oczywiście tylko połowa sukcesu, bo wiadomo, że determinował drugi tor pewnego bardzo ważnego zadania, które z pozoru wydawało się takie niewinne... :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Czyli wszyscy poza mną znaleźli obraz! Czuję, że moja duma jako eksploratora została niestety nadszarpnięta. Ja też zrobiłem wszystko poza tym.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
O podium jest chociaż gratuluję MaQu, ja niestety w "porę" się domyśliłem z tym skarbem no ale cóż


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości