'Imperium Popiołów' - KLUB
#46
Tak, logicznie uzasadnione ,ale czepiając się to skąd nowe potworki na bagnie ? EWOLUCJA
#47
Nie tylko ewolucja ale wędrówki zwierząt i wypieranie słabszych osobników przez silniejsze. Jarkendar to i tak dzika kraina a teraz stała się jeszcze bardziej niebezpieczna z powodu który podałem wcześniej - nie ma słabych zwierząt, praktycznie wszystkie to silne potwory, z którymi tacy farmerzy jacy siedzą na plaży na pewno sobie nie poradzą, bo kłopot mogą mieć z nimi nawet wprawieni myśliwi. Gdzieniegdzie uchował się kretoszczur, gdzieniegdzie fruwa pojedynczy krwiopijca. Dla takich słabych istot Jarkendar przestał być przyjaznym miejscem do życia. Można co prawda znaleźć w jednym miejscu mnóstwo słabiutkich szczurów ale w tym miejscu również znajdują się nieprzypadkowo, gdyż zapewne plądrują resztki porzucone przez dawnych lokatorów (jak to szczury).
#48
(12.06.2020, 12:06:57)Klimek napisał(a): Nie tylko ewolucja ale wędrówki zwierząt i wypieranie słabszych osobników przez silniejsze. Jarkendar to i tak dzika kraina a teraz stała się jeszcze bardziej niebezpieczna z powodu który podałem wcześniej - nie ma słabych zwierząt, praktycznie wszystkie to silne potwory, z którymi tacy farmerzy jacy siedzą na plaży na pewno sobie nie poradzą, bo kłopot mogą mieć z nimi nawet wprawieni myśliwi. Gdzieniegdzie uchował się kretoszczur, gdzieniegdzie fruwa pojedynczy krwiopijca. Dla takich słabych istot Jarkendar przestał być przyjaznym miejscem do życia. Można co prawda znaleźć w jednym miejscu mnóstwo słabiutkich szczurów ale w tym miejscu również znajdują się nieprzypadkowo, gdyż zapewne plądrują resztki porzucone przez dawnych lokatorów (jak to szczury).

Naciągane te wędrówki i wypieranie bo jest to gatunek nigdzie nie występujący .
#49
Cierpliwie graj Wiwir, może uzyskasz odpowiedź.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#50
(12.06.2020, 12:15:10)Tituf napisał(a): Cierpliwie graj Wiwir, może uzyskasz odpowiedź.

Chyba odpowiedź znam teleportacja . Bardziej martwią mnie 3 rzeczy: Nalewka ,6 pegmatytów  i wskazówki z dziennika S
#51
A więc oficjalnie rozpoczynam dyskusję w tym temacie.

Beczki, parę kroków, palma, w prawo i tak dalej. Czego mam szukać? O które beczki może chodzić, o którą palmę i o które skały? :/
#52
(12.06.2020, 17:55:03)Klimek napisał(a): A więc oficjalnie rozpoczynam dyskusję w tym temacie.

Beczki, parę kroków, palma, w prawo i tak dalej. Czego mam szukać? O które beczki może chodzić, o którą palmę i o które skały? :/
Myślałem że tylko ja mam taki problem.
#53
Zadajcie sobie pytanie KTO pisał ten pamiętnik i gdzie urzędował. On był stary i daleko nie odchodzil, więc klikajcie w niedalekiej odleglosci tak, jak mówi pamiętnik.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
#54
Tak właśnie czynilem, domyślam się, że trzeba znaleźć coś z czym jest interakcja. No to szukam dalej
#55
Pytam się, dla kogo mieszek PRów za ten pomysł z otwarciem drzwi za pomocą jedzenia?
#56
To ja przy wsparciu N1kX'a. Reszta do tego, poza dialogami też ja.

Będzie wiadomo kogo przeklinać.
#57
Kurła. Po prostu brawo panowie, to było genialne. Zastanawiam się tylko jakim cudem właściwie niemal od razu pomyślałem, żeby to zrobić... Chwila łażenia, dumania, a potem taka myśl "a gdyby tak..." :>

Przepraszam bardzo, ale czy was POGIEŁO z tym jaszczuropotworem czy jak on tam sie zwie??? Idzie sobie człowieczek spokojnie przez Jarkendar a tu nagle biegnie coś na mnie z daleka a na początku myślałem, że to jakiś omam, zwid, zmęczenie... ledwie mi się udało wyciągnąć miecza i jakoś go powalić ale wrażenia zapewniacie kosmiczne, ciśnienie pińcet!
Kolejny wielki plus dla was OK Swoją drogą przypomniała mi się walka z Pożeraczem Dusz, tam było podobnie.... nerwowe przeszukiwanie tuneli a tu nagle, błyskawicznie wyłania się potwór z tym przeraźliwym warczeniem! Tylko tym razem kompletnie nie spodziewałem się ataku  O_O
#58
Taka ciekawostka. Nikt w ekipie nie miał okazji sprawdzić tego efektu podczas rozgrywki. W ostatniej chwili ich lokacja została zmieniona niemal "w ciemno".
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#59
Ja zapytam o artefakty jarkendarczykow. Mam 2, ten związany ze snem i piorunem, oraz ten z pysznym kompotem, ale właśnie na tym zadaniu się zatrzymałem i za nic nie mogę zdobyć kolejnych.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
#60
A ja jestem ciekawy czy zawodnicy zauważyli jakiej postaci brakuje w stosunku do Prologu IP? Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości