Imperium Popiołów - problemy z zadaniem...
Masz rację, że następny jest Walezjan, ale dialog z nim będzie miał duże konsekwencje fabularne, także nie porozmawiasz z nim, dopóki któryś z Magów Ognia nie napełni pewnego klucza mocą Innosa.
Byłeś już w Świątyni Adanosa?
Odpowiedz
(17.04.2024, 21:39:41)Erwin napisał(a): Masz rację, że następny jest Walezjan, ale dialog z nim będzie miał duże konsekwencje fabularne, także nie porozmawiasz z nim, dopóki któryś z Magów Ognia nie napełni pewnego klucza mocą Innosa.
Byłeś już w Świątyni Adanosa?

Tak. Zdobyłem klucz, ale Myxir kazał go najpierw naładować mocą Beliara. A jedyny Nekromanta jakiego namierzyłem ulotnił się jak zabiłem Arto. Chyba że o kimś zapomniałem.....
Odpowiedz
No tak, ale jest jeszcze Mroczny Zakon.
Odpowiedz
(17.04.2024, 21:50:48)Erwin napisał(a): No tak, ale jest jeszcze Mroczny Zakon.

Tak, ale ci w jaskini na bagnach nie wnieśli nic nowego w tej kwestii. Nie miałem nowych opcji dialogowych  nawet jak w kotlinie z zabitymi farmerami znalazłem też notatki paladyna i wojownika mrocznych na pobojowisku. Tylko paladyn Millenius się odezwał.
P.s chyba że jest jeszcze jakiś inny Mroczny....
Odpowiedz
Są dwie grupy Mrocznego Zakonu przecież.
Odpowiedz
(17.04.2024, 21:57:13)Erwin napisał(a): Są dwie grupy Mrocznego Zakonu przecież.

To chyba u nich jeszcze nie byłem ? Gdzie mniej więcej się znadują?
Odpowiedz
Jak idziesz do Domu Strażników Umarłych, to jest wiszący most.
Stań na tym moście i spójrz w dół, to ich zobaczysz.
Odpowiedz
(17.04.2024, 22:02:28)Erwin napisał(a): Jak idziesz do Domu Strażników Umarłych, to jest wiszący most.
Stań na tym moście i spójrz w dół, to ich zobaczysz.

O tym nie pomyślałem, żeby pod mostem szukać ? dzięki wielkie.
Odpowiedz
Z mostu ich widać, a idziesz do nich, skręcając w lewo ma zejściu, co jest trochę dalej.
To jest dalej stary, dobry Jarkendar i nie ma tu żadnych nowości w świecie w stosunku do Przeznaczenia.
W NK też tak jest.
Odpowiedz
(17.04.2024, 22:10:27)Erwin napisał(a): Z mostu ich widać, a idziesz do nich, skręcając w lewo ma zejściu, co jest trochę dalej.
To jest dalej stary, dobry Jarkendar i nie ma tu żadnych nowości w świecie w stosunku do Przeznaczenia.
W NK też tak jest.

Ok, znalazłem. Dzięki raz jeszcze
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości