Imperium Popiołów - problemy z zadaniem...
(25.11.2021, 00:20:06)Tituf napisał(a):

omg omg omg. Łaziłem i przetrząsałem jakieś krzaki przy skałach, a tu leży koleś zaraz przy wejściu... :/. Dzięki, ruszyło dalej, ogarnąłem Rwetes oraz Giriona i mam wstęp do Świątyni.

(25.11.2021, 00:20:06)Tituf napisał(a):
Dom kapłanów to jest najbliżej Vasco zgadza się? Ten gdzie zamykają się drzwi i trzeba ubić tego ognistego ogara? Wyczyściłem już całą mapę z przeciwników. Dlatego nie ogarniam gdzie jest ten niby oddział o którym Vasco mówi

Przesunąłem się mocno do przodu. Ale mam kolejną ścinkę. Wydaje mi się, ze to przez to, że nie znalazłem jeszcze wszystkich artefaktów Jarkendaru. Na razie ogarnąłem miecz oraz hełm. Z tego co wyczytałem tu na forum to brakuje jeszcze conajmniej tarczy. Gdzie trzeba jej szukać?

I drugie pytanie. Po akcji w bibliotece Mixir mówi, że Jarkendarczycy podeszli pod obóz i żeby sprawdzić ich zamiary. Wyrżnąłem wszystkich, natomast nie mam z tego tytułu żadnej nowej kwestii dialogowej. Tak powinno być czy coś się pokiełbasiło?
Trzeba wiele zmienić, aby wszystko zostało po staremu...
Odpowiedz
(27.11.2021, 14:53:11)devstructor napisał(a): Gdzie trzeba jej szukać?

Cytat:Wyrżnąłem wszystkich, natomast nie mam z tego tytułu żadnej nowej kwestii
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Eh brakowało mi jeszcze rozmowy z Vatrasem, żeby zakończyć zadanie Odpłynąć... Czuje się już mocno znużony i dlatego nie wpadam czasami na takie oczywiste rzeczy... W rozmowie pada kwestia ze pozostała już tylko walka. 

No i faktycznie poza zbugowanym "Złotem dla zuchwałych" zostało mi już tylko zadanie Inwazja. Ale dalej Perricides nie chce mi nic nowego powiedzieć. Poniżej wstawiam mój dziennik. O czymś zapomniałem? 

[Obrazek: screen-g2.jpg]
Trzeba wiele zmienić, aby wszystko zostało po staremu...
Odpowiedz
to dalej - zabiłeś i oddałeś fanty Parricidesowi tych dwóch uczonych - Morgiona i Asmoriona?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(28.11.2021, 17:12:08)Tituf napisał(a): to dalej - zabiłeś i oddałeś fanty Parricidesowi tych dwóch uczonych - Morgiona i Asmoriona?

tego zadania nie miałem. Hm... Kto jest zlecającym?
Trzeba wiele zmienić, aby wszystko zostało po staremu...
Odpowiedz
chodzi o to, czy rozmawiałeś z Laresem o tym, że Elena przeszła przez portal - czyli rozmawiałeś
na tej podstawie powinieneś mieć dialog z Parricidesem, pod warunkiem, że zabiłeś wcześniej trzech dowódców i zameldowałeś o tym (plus później Zeton spod Biblioteki)
no nie wiem co tu jeszcze nie gra...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Pamiętam, że meldowałem o trzech dowódcach, a także o Zetonie. Z Laresem dialog o Elenie odbębniony, ale dialogu z Parricedesem już nie uświadczyłem. Kurde... Na priv podeślę save. Gdybyś miał pare chwil na analizę to byłbym wdzięczny

Edit: Dzięki modyfikacji save'a Titufa udało mi się ukończyć modyfikację. Dzięki serdeczne ;-)
Trzeba wiele zmienić, aby wszystko zostało po staremu...
Odpowiedz
Czy zadanie z skarbem dla Wilka to jakiś oddzielny quest, który powinien raportować się do dziennika? Przejrzałem cały i nie ma o tym nic i trochę poruszam się po omacku, wyciągnąłem klucz od Baltrama i znalazłem jakiś dziennik/malunek u Skipa, teraz szukam kogoś kto zna/lubi historię, nie dość że już nie mam pomysłów, trochę po omacku robię, a dziennik nic nie podpowiada z oczywistych względów.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
To jest taki mini-quest, którego nie trzeba robić i jak dobrze pamiętam, to nie ma wpisów odnośnie niego w dzienniku.

Powinna być z kimś rozmowa podpowiadająca to, że Samuel lubił wypływać na ryby. Jak masz klucz, to musisz poszukać tego miejsca.
Odpowiedz
(14.01.2022, 16:45:34)Erwin napisał(a): Powinna być z kimś rozmowa podpowiadająca to, że Samuel lubił wypływać na ryby. Jak masz klucz, to musisz poszukać tego miejsca.

Ogólnie to nawet ze zdjęć forumowych szłoby to zrobić, ale próbuje jak należy. Wilk zareagował tylko na klucz "hmmm, no chyba nie przekopiesz całego wybrzeża?" Teraz szukam z kim mogę porozmawiać, chyba że ten dziennik i obraz z chatki Skipa nie mają związku. Jak nie to będę szukał po prostu
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Dziennik z chatki to inna rzecz. Musisz teraz popływać, a od kogo, skąd ta informacja wychodzi, to nie pamiętam.
Odpowiedz
[Obrazek: pApzNiS.png]
Oficjalnie zgłaszam brak pomysłów.

Co mam na ten moment?
  • Odwieczni wrogowie: Zarówno Milenius jak i Gedar dostali notatki z pola bitwy, oboje się wściekli, miałem rozmowę z Baronem von Gotherem. "Wojna między zakonami jest bliska, nie wiem o ile przybliży ją..."
  • Obcy wśród swoich: Calderon mi ufa, ale czekamy na wspólnika.
  • Bestie: Cała ekipka u Zafkiela, kolega wyekwipowany (tutaj to wiem, że ruszy później, więc się nie przejmuje).
  • Wielka wyprawa Wodnego Kręgu: no kolega wziął i zdech (ale jako bohater), goniec załatwiony, wszyscy poinformowani (ciekawostka: by powiedzieć o wszystkim Elenie nie trzeba znaleźć zwłok, odkryte przypadkowo, cały czas liczyłem, że znajdę go żywego, a tu dowiaduje się w rozmowie z Eleną, że nie xD )  
  • Krucjata: Chłopcy z obozu zlecili znalezienie kolegów, Daron>Serpentes, znalazłem ich, mam kielichy, nikogo to nie obchodzi.
  • Na zawsze razem: Smuteczek po relacji z wydarzeń w wąwozie.
  • Dwaj kowale: Wilk cziluje na plaży, Bennet na statku, ostatni wpis, że ten drugi nie chce pracować u Arto (wcześniej, że w obozie krucjaty ciężko o miejsce).
  • Inwazja: Mam wytłuczonego Akrona, wszystkich Jarkendarczyków związanych z Biblioteką/Wąwozem, o wszystkim poinformowany nasz człowiek. Dodatkowo załatwiona sprawa z duchem nieśmiertelnego wojownika (również odmeldowane)
  • Odpłynąć: Tutaj to pewnie jest nieliniowe, Arnold, Zelda, Roscoe, Bobby, Wilk zostali, mam polaryzujące urządzenie nawigacyjne, Lester dostał wodę święconą, a Milten zagrał na nosie Serpentensowi, to chyba wszystko jeśli chodzi o załogę.
W czym problem? Ano nie wiem co ruszyć i jak, żeby to zaczęło się rozplątywać. Jeśli miałbym strzelać to gdzieś między krucjatą a obcym wśród swoich. Gdyby ktoś chciał pogadać o pucharach, albo pojawiłby się wspólnik, to myślę, że to by ruszyło. Muszą być spełnione jakieś specjalne warunki?
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
(15.01.2022, 00:31:43)Hexados napisał(a): Obcy wśród swoich: Calderon mi ufa, ale czekamy na wspólnika.
Skoro Sny o potędze zrobione i masz zaufanie Calderona, powinna pojawić się opcja rozmowy u Lustiga.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Sprawdzę, ale rozmawiałem z nim niedawno i jedyna opcja to była kurtuazyjna rozmowa w związku z ewakuacją obozu w stylu: jeszcze tu jesteś?

Nie wiem jak, ale zaskoczyła w końcu rozmowa z Lustigiem, teraz byle do przodu

Dobra, mam nadzieję, że ostatni. Zadanie inwazja, Uczeni zabici, Jarkendarczyk zasugerował szukanie Generała po czym kazał mi jeszcze pójść do Mrocznych zagadać. No i nikt za bardzo nic do powiedzenia nie ma, pierwszy odruch wiadomo - Gedar, ale dla pewności zagadałem wszystkich, obleciałem kopalnie i świątynię (o tutaj ich schowaliście) i to tyle. Powinienem szukać generała na własną rękę, czy bez tego on się nawet nie zespawnuje? Czy może ja to źle rozumuje i wcale nie chodzi o dialog w obozie Mrocznych a jakiś trigger/event?
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
rozmawiałeś z Parricidesem o Generale, musisz jeszcze mieć rozmowę z Cordem po odejściu Magów z Jarkendaru o tym, że oni zostają - i zrobić zadanko dla Gedara ze zniknięciem Marbacha, to chyba jedyne warunki rozmowy dalej z Gedarem
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości