Imperium Popiołów - problemy z zadaniem...
(15.01.2022, 19:15:11)Tituf napisał(a): rozmawiałeś z Parricidesem o Generale, musisz jeszcze mieć rozmowę z Cordem po odejściu Magów z Jarkendaru o tym, że oni zostają - i zrobić zadanko dla Gedara ze zniknięciem Marbacha, to chyba jedyne warunki rozmowy dalej z Gedarem

a dobra, Marbach ogarnięty, ale magów jeszcze nie zniknąłem.

(23.03.2021, 17:18:44)Zagloba25 napisał(a): Nie ma z nim żadnej opcji

Prosiłbym jeszcze o podpowiedz co robić dalej, nie mam już z nikim żadnych opcji rozmowy. Ostatnie co to Zafkiel powiedział "za późno oni już przybyli", całą mapę przeszukałem i nic.

[Obrazek: 2021-03-23-17-06.png] [Obrazek: 2021-03-23-17-06-01.png]

(23.03.2021, 18:41:42)Tituf napisał(a): Problem jest z Ewaldem, który jest bardzo ważny w tej akcji. Zniknął ci i nie ma go w obozie, nie ma go też w jaskini - podejrzewam więc, że spadł w przepaść w jakiejś dynamicznej akcji...
Odsyłam save z NPC w jaskini na PW - do boju!

Czy jest jakiś dodatkowy warunek jeśli chodzi o Ewalda? Na ten moment grzecznie siedzi w obozie bandytów i chyba drzewo piłuje. W dzienniku mam to samo, zadanie odpłynąć zamknięte, o pokonaniu Generała nikt poza Zafkielem (który i tak stwierdził, że już za późno) nie chce słuchać, obleciałem moich sojuszników, wodny krąg, antysojuszników, jedyne co to wyłapałem jeszcze kilka dialogów odnośnie sytuacji i tyle. Nie mam pomysłu z kim rozmawiać, nikt mnie też nie zaczepia.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
hi im looking for the dagger artifact & found a chest but I die when i open it. Is it the right one or a chest for a later quest?

cheers
Odpowiedz
Is this about the quest Artefacts of Jarkendar? If so, it's all OK and you need to make sure you're properly protected. If this is not the case, please provide more details.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
im stuck on "invasion"> i dont know if parricides is overestimating the role of general faretodes.
I cant find him & there no dialogs anywhere.
Odpowiedz
Depends on who you joined? Who is in the swamp? Gedar or Ingmar? Describe the situation a bit...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
sure, joined Paladins who are in the swamp.
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
ok so the water mages are not gone:
great expedition water circle> baltrams bad forebodings came true. He died but ....
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
yes & the feather was given.
sail away> gorn forgave me...

merdarion talked about a solar sextant but i dont have it
something about a missing crystal
Odpowiedz
Crystals from the golems - order the Heywood quest - get 4 and get 2 as a reward
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
dont have a dialog with heywood
or a mission from him

ok i get it you have to spend 2lp with Heywood to get the heart trophy & then you get the mission
Odpowiedz
yeah yeah ... he wanted a heart in the first conversation ... you didn't bring him
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Coraz bliżej końca Sagi, ale wciąż trochę zostało...

Tajemnica Biblioteki - po dostaniu się do środka i rozgonieniu towarzystwa nie mogę nikomu o tym zameldować. Myxir i reszta ferajny nie mają opcji dialogowych. Po wczytaniu zapisu i powtórzeniu akcji to samo. Pióro i kamień słoneczny podniesione, bronie po przeciwnikach zebrane. Mam szukać jeszcze czegoś?
Odpowiedz
Meldujesz Myxirowi.
Żeby dialog był dostępny musisz mieć pióro i odbyć rozmowę z Urdamonem zaraz po wejściu do Biblioteki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości