Imperium Popiołów - problemy z zadaniem...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Galderian ubity ,lowcy milczą ,Saturas również, ogólnie wszyscy milczą, przeglądając forum ,natrafiłem na zadanie z wargiem ,szczerze mówiąc nie pamiętam bym walczył z wargiem w zamkniętej komnacie ,jest to jakieś poboczne zadanie czy coś zjebalem ?
Odpowiedz
(23.08.2021, 17:25:37)Dynamind napisał(a): Galderian ubity ,lowcy milczą
Skoro tak, to załatwiłeś oręż dla Theodora, o jaki prosił? A jak załatwiłeś, to Zafkiel też milczy?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(23.08.2021, 17:31:05)Tituf napisał(a):
(23.08.2021, 17:25:37)Dynamind napisał(a): Galderian ubity ,lowcy milczą
Skoro tak, to załatwiłeś oręż dla Theodora, o jaki prosił? A jak załatwiłeś, to Zafkiel też milczy?

hm oręż dla Theodora umkneła mi ta opcja xd xd ,można mała  podpowiedz w tej kwesti
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Hey, I installed the game via Spine and its running fine, but I have a problem.
I am at the beginning on the ship and spoke to everyone but I don't know what to do next. I think I should go to Jharkendar, but the teleporter is not working. Do I miss something?

Best Simon
Odpowiedz
You have to talk to everyone on the ship and do the first tasks. The teleport will work in due course.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Hello again.

Two more questions.

1. In one of the temples I found a chest that includes an ancient weapon. If I open the chest a fire-warg appears and the stone door to the temple closes. When I kill the Warg nothing happens and I am not able to open the door. Is there some hidden switch?

2. I have the key for the Temple of Adanos (little figure), but I don't know how to use it. When I stand in front of the door, there is no keyhole or something like that. I also can't use it through the inventory.

Best Simon
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam, znów utknąłem,mam odnaleźć generała Faredosa i słabo mi z tym idzie, może ktoś podpowiedzieć w jakim rejonie go szukać?
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam, mam problem z zadaniem obcy wśród swoich. Calderon powiedział ze ma wspólnika na którego aktualnie czeka. Nie wiem co robić dalej. Zadania z Grittą i Levonem ukończone. W obozie na bagnie tak samo, nie wiem jak to dalej ruszyć z miejsca.
Odpowiedz
Jak dobrze pamiętam, to trzeba ukończyć zadanie  "Sny o potędze" żeby to ruszyło dalej.
Odpowiedz
To już też skończone i z żadnym npc nie mam opcji jakiejkolwiek żeby ruszyć inne zadania .
Odpowiedz
Nawet z gościem o imieniu Lustig?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości