Imperium Popiołów - problemy z zadaniem...
#1
Tu umieszczamy wszystkie problemy zadaniowe i pytania "gdzie znajdę..."  :)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#2
Witam mam problem z zadaniami "obcy wśród swoich" i "Klucz do Klucza" Sprawdziłem wszystko 2 razy i nie mogę popchnąć zadań do przodu ;/

Mam przynieść 5 nalewek rycerskich ,a nigdzie ich nie ma. Wspólnika z drugiego questa też nie ma.Kolejny problem to ruda dla zoltana znalazłem tylko dwie. Kolejny problem lub też nie. Bardzo długo czekam od czarnego maga z kluczem :)
Odpowiedz
#3
Nalewki to rzadki napitek, szukaj u Paladynów.
Zoltan nie potrzebuje rudy, tylko pegmatytu.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#4
Problem w tym ,ze sprawdziłem wszystkich paladynów jakich miałem dostępnych do tej pory ,a rudy mam dokładnie 6 sztuk.
Odpowiedz
#5
(24.06.2020, 09:32:31)Blady napisał(a): sprawdziłem wszystkich paladynów jakich miałem dostępnych do tej pory
czyli?
jaki czas gry? jaki lvl?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#6
(24.06.2020, 09:35:33)Tituf napisał(a):
(24.06.2020, 09:32:31)Blady napisał(a): sprawdziłem wszystkich paladynów jakich miałem dostępnych do tej pory
czyli?
jaki czas gry? jaki lvl?

Dziwna Sprawa Przespałem się kilka razy i u Sengrath'a się pojawiły nagle Obecnie mam 14 lvl i jakies 13h wyczyszczona cała mapa. Robię questy ::) A z tą rudą jak jest ,bo mam tylko 6 sztuk i na calej mapie znalazłem 2 żyły
Odpowiedz
#7
szukaj dalej tam, gdzie znalazłeś te 2
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#8
(24.06.2020, 09:47:01)Tituf napisał(a): szukaj dalej tam, gdzie znalazłeś te 2

Znalazłem kolejną żyłę ,ale obleciałem całą kopalnie i nie widzę 4 (9 rudy nie chce przyjąć)
Odpowiedz
#9
9 to wystarczająca ilość - dokładnie rozegraj akcję w kopalni
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#10
No cóż czas na pierwsze pytanie z mojej strony  Lol
Zdobyłem już dziennik Samuela i szukam skarbu, przeszukałem całe nadbrzeże, które jest na screenie, więc albo złe miejsce wybrałem albo miałem pecha i nie kliknąłem w odpowiednie miejsce chociaż krążyłem przez 15 minut  :>
 
Odpowiedz
#11
miejsce jest widoczne na screenie - postępuj dokładnie z opisem - trzeba je 'trafić kilofem', ale dziennik dosyć dokładnie mówi, gdzie kopać
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#12
No właśnie wszędzie próbowałem przy skałach, ale bez efektu na razie.
 
Odpowiedz
#13
(01.07.2020, 10:16:52)Opos napisał(a): No właśnie wszędzie próbowałem przy skałach, ale bez efektu na razie.
W grze klubowej miałem też problem z wykopaniem ale założyłem POCHODNIE  i od razu zaskoczyło  !!!!!
Odpowiedz
#14
No to chyba pierwszy raz utknąłem, chodzę po świecie, ale nikt nie ma już nic do powiedzenia. Znalazłem Grittę w domku Eremity jednak nie mam z nią dialogu, cały czas też nie mogę wykonać zadania "Obcy wśród swoich" (czekam na drugą osobę). Wstawię screen z zadaniami, których nie wykonałem.
[Obrazek: JuyFgGl.png]
 
Odpowiedz
#15
Miałeś walkę z bandytami przy chacie? Gritta po zabiciu wszystkich i zabraniu ich itemków powinna rozmawiać.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości