Imperium Popiołów - problemy z zadaniem...
#31
Ponownie wracam z puaczem.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#32
masz dwa przedmioty identyfikujące obu zabitych - trzeba je oddać dowódcy Krucjaty
rzecz jasna niezbędna jest rozmowa z tym członkiem Krucjaty, do którego odsyła zleceniodawca jako do głównego świadka
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#33
Nie mam żadnej możliwości interakcji z nikim z kielichami w eq. Pardos skierował mnie do Wojbora, a ten już na poszukiwania. Tam chyba nikogo więcej nie ma, a diologów nie mam jak powtórzyć. Próbowałem sztuczki z wyrzucaniem kielichów ale i to nic nie dało. Uporczywa rzecz :/ widocznie coś pominąłem?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#34
Żeby ruszyć to zadanie z tego co kojarzę musisz najpierw wykonać "obcy wśród swoich". A do niej chyba trzeba było wyeliminować sporo bandytów zarówno z okolic chaty pustelnika, jak i z obozu na bagnie.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#35
Faktycznie nagle mam jedną nową opcję dialogową u L. Także dziękować, choć uważam, że z logicznego punktu widzenia nieco to dziwne, albo ja rozgrywam to w złej kolejności :> ale takie już chyba uroki Gothica.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#36
Cześć nie dawano zacząłem granie w Tego moda i mam problem że nie mogę skorzystać z teleportu do Jarkendaru rozmawiałem z całą załogą i zebrałem chyba wszystko co się dało wiec nie wiem o co chodzi czy jest jakiś przełącznik lub coś innego ?
Odpowiedz
#37
Sprawdź czy na pewno porozmawiałeś już z każdym, być może trzeba zamienić z kimś jeszcze dwa słowa.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#38
(24.07.2020, 15:26:42)Dinozaur7 napisał(a): Sprawdź czy na pewno porozmawiałeś już z każdym, być może trzeba zamienić z kimś jeszcze dwa słowa.

Sprawdziłem wszystkich Harpera, Giriona, Lestera, Miltena, Diego, Gorna ,Lee, Angara, Bobiego, Zelde, Lee, Wilka, Beneta, Rosco, Elene i Arnolda i uwszystkich jest tylko obcjia koniec albo nauka od Diego, Lee, Angara i Vatrasa  więc nie mam pojęcia co jeszcze nie zrobiłem plus wypaliłem skręta od Lestera  chyba że jest jakiś dialog po jakieś czynności o którym nie wiem
Odpowiedz
#39
Otworzyłeś wszystkie skrzynie na statku?
Odpowiedz
#40
tam musisz chyba jakąś skrzynkę obrobić i dać szynkę Gornowi
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#41
Dziękuję wam przegapiłem tamtą skrzynkę w kuchni i ją przeszukałem dałem szynkę Gornowi i wszystko gładko poszło dziękuję


W kotlinie znalazłem ciała Kleofasa i Fidelisa gadałem z całym obozem krucjaty ale nikt nic o nich nie mówi nawet o ich zniknięciu i nie wiem z kim pogadać o tym

(25.07.2020, 22:13:44)Norbi1355 napisał(a): W kotlinie znalazłem ciała Kleofasa i Fidelisa gadałem z całym obozem krucjaty ale nikt nic o nich nie mówi nawet o ich zniknięciu i nie wiem z kim pogadać o tym

Już nie ważne zapomniałem o Pardosie swoją drogą nieźle się chowa z tym spaniem

(01.07.2020, 09:58:53)Opos napisał(a): No cóż czas na pierwsze pytanie z mojej strony  Lol
Zdobyłem już dziennik Samuela i szukam skarbu, przeszukałem całe nadbrzeże, które jest na screenie, więc albo złe miejsce wybrałem albo miałem pecha i nie kliknąłem w odpowiednie miejsce chociaż krążyłem przez 15 minut  :>

A tak właściwie to gdzie można znaleźć dziennik Samuela i z kim trzeba porozmawiać na ten temat?
Odpowiedz
#42
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#43
Panowie, znowu muszę poprosić Was o pomoc. Poszukiwanie żywicy przy moim obecnym problemie to chyba pryszcz, a mianowicie nie jestem w stanie odnaleźć 4 strażnika z fragmentem amuletu. Odnalazłem jednego przy miejscu pobytu Chociemira, kolejnego niedaleko obozowiska bandytów z Renzo na czele, a trzeciego na bagnach w pobliżu jaskini, w której stacjonowali Paladyni. Czwarty jakby się zapadł pod ziemię, wydaje mi się, że przeleciałem wzdłuż i wszerz obszar Jarkendaru i ani śladu. Być może jest jakiś niewielki % obszaru, którego nie odwiedziłem, a na którym może znajduje się strażnik, ale żaden nie przychodzi mi do głowy. Poratujecie jakąś podpowiedzią?
Odpowiedz
#44
Ten czwarty jest niedaleko tego na bagnach koło jaskini. Szukaj w centrum na placu świątynnym, w tych zawalonych budynkach.
Odpowiedz
#45
Artefakty Jarkendaru - gdzie znajde Atenodora ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości