Imperium Popiołów - problemy z zadaniem...
#91
Oddałem Tryfonowi tarczę, pomógł z dolegliwościami, jednakże Bezi dalej "pulsuje" i wykorkowuje po pewnym czasie. Coś mi nie zaskoczyło czy ktoś inny mnie uleczy?
Bolt Thrower
Odpowiedz
#92
Właściwej osoby szukaj w obozie Krucjaty.
Odpowiedz
#93
Ostały się 3 zadania, co do jednego mam obawy, że nie ukończę - "dwaj kowale"


[Obrazek: 2021-03-22-23-16-01.png][Obrazek: 2021-03-22-23-16.png][Obrazek: 2021-03-22-23-16-02.png]
Bolt Thrower
Odpowiedz
#94
(22.03.2021, 23:26:25)Zagloba25 napisał(a): Ostały się 3 zadania, co do jednego mam obawy, że nie ukończę - "dwaj kowale"

Porozmawiaj z paladynem Mileniusem.
Odpowiedz
#95
Nie ma z nim żadnej opcji

Prosiłbym jeszcze o podpowiedz co robić dalej, nie mam już z nikim żadnych opcji rozmowy. Ostatnie co to Zafkiel powiedział "za późno oni już przybyli", całą mapę przeszukałem i nic.

[Obrazek: 2021-03-23-17-06.png] [Obrazek: 2021-03-23-17-06-01.png]
Bolt Thrower
Odpowiedz
#96
Problem jest z Ewaldem, który jest bardzo ważny w tej akcji. Zniknął ci i nie ma go w obozie, nie ma go też w jaskini - podejrzewam więc, że spadł w przepaść w jakiejś dynamicznej akcji...
Odsyłam save z NPC w jaskini na PW - do boju!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#97
Chyba się zaciąłem, nie mam z nikim żadnej opcji dialogowej.Jestem po otwarciu biblioteki i pokonaniu tej grupy jarkendarczyków w kanionie a poniżej aktualny stan zadań,
1. Kopalnia battlori znalazłem 2 żyły pegmatytu w kopalni (6 bryłek) gdzie są jeszcze żyły?
2.bestie z otchłani czasu ostatni wpis w dzienniku to że łowcy nieumarlych są w komplecie ale nie wiadomo co robić dalej.
3.oddałem obie notatki z trupów oraz powiadomiłem von gothera o śmierci Barona von rothenburga.
4.wielka wyprawa wodnego kręgu, znalazłem ciało baltrama i powiedziałem o tym myxirowi, co dalej?
5.krucjata ludowa chyba jedyne co mi zostało to sprawa Fidelisa i Kleofasa, ich trupy znalazłem przed otrzymaniem informacji o tym że opuścili obóz, mam ich puchary w ekwipunku ale nie mam u nikogo żadnych opcji dialogowych.
5.inwazja poinformowałem Parricidesa o śmierci Zetiona, oraz o tym że rhademes nie zamierza wziąć udziału w konflikcie.
6.odpłynąć sprawa z zapasami i sekstansem załatwione.
Odpowiedz
#98
1. ...w tej samej kopalni - trzeba po prostu te ściany dokładnie przejrzeć
2. czyli po rozmowie z Grantem - rozmowa z Zafkielem - pojawiają się pod wieżą, rozmawiamy z Granten i Florianem już pod wieżą - dalej ruszy jak zabijesz Galderiana i wykonasz mini zadanie Theodora...
...
5. po wykonaniu OBCY WŚRÓD SWOICH, zaczepi Pardos i odeśle do Wojbora...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#99
5. Pardos wysłał mnie już do Wojbora (przed zakończeniem obcy wśród swoich) z Wojborem też już porozmawiałem

Co do pegmatytu to przeszukał ją po raz n-ty z włączeniu jednocześnie światłem i pochodnią i nadal nie znalazłem, nie wiem już czy jestem ślepy czy mam jakiś dziwny błąd.
Odpowiedz
a pamiętasz mniej-więcej gdzie kułeś - jedno złoże jest w okolicy krypty, a drugie chyba tam gdzie pełzacze były

(09.07.2021, 10:53:56)UnnamedOne napisał(a): 5. Pardos wysłał mnie już do Wojbora (przed zakończeniem obcy wśród swoich) z Wojborem też już porozmawiałem
pokazałeś pucharki Girionowi?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Wykułem koło krypty, i tam gdzie byli niewolnicy w podstawce, co do jaskini z pełzaczami to patrzyłem tam wielokrotnie i nie znalazłem, zaraz popatrzę raz jeszcze.

Dobra jestem ślepy xD,

Co do pucharków nie widziałem opcji dialogowej z nim. ostatnia rozmawiałem z nim na temat postaci z zadania obcy wśród swoich, nie podałem z nim po tym.wiec jest szansa że pojawiła się możliwość.sprawdze później bo aktualnie nie jestem w stanie.

Nie mam dialogu z girionem

Dobra ogarnąłem.Nie wiem co się stało ale pucharki zniknęły mi z ekwipunku, dodałem je kodami i mam dialog z Girionem.

Skąd wziąść miotłę dla Ostapa?
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam ,utknałem w Świątyni Adanosa ,jakaś mała podpowiedź bym poprosił, jak dostać się za ostatnie drzwi z przelacznikiem
Odpowiedz
Wpis chyba sugeruje rozejrzenie się za jakimś mechanizmem. Polecam dokładnie oblecieć wszystkie kąty w pomieszczeniu, gdzie byli szamani.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
[img]file:///C:/Users/User/Desktop/IMG_20210821_142104.jpg[/img] Witam ponownie i ponownie prosze o małą podpowiedz ,zostało 7 zadan i ciut utknąłem ,nie mam z nikim zadnego dialogu .1) Artefakty Jarkendaru ,mam ustalic z Vascodalsze działania i przekazac mu nagrode .2)Odwieczni wrogowie powiadomiłem Gedara o smierci Marbacha i dalej nic .3)Bestie z otchłani czasu grupa łówców jest w komplecie ,nie maja co chwilowo robic .4)Wielka wyprawa wodnego kregu ,Baltram zginał,poinformowałem braci ,takze zero dialogów.5)Złe przeczucia ,po raz kolejny przekazałem Elenie prawde o farmie i farmerach ,dalej nic .6)Inwazja rozkazy dla Igmara mimo jego poczatkowego sceptycyzmu dodały mu nieco otuchy.7)Odpłynąć dałem Lesterowi wode swiecona ,mam poszukac mu jakiegos zajęcia .To sa ostatnie wpisy do zaadan które posiadam w dzienniku ,jakos z nikim dalej nie moge za bardzo pogadac i ruszyc zadan
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości