„Imperium Popiołów” - wrażenia
#31
(16.01.2022, 21:15:33)Tituf napisał(a): Dziwne trochę statystyki... no i:
Doświadczenie - 208294
Nast. Poziom - 206850

O_O Hmm

25k + za rozmowę z istotą, nie znasz mechaniki podwójnego lvla?
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
#32
OK thx finished the game
Odpowiedz
#33
Awesome - would love to know your impressions...
you are probably the first foreign language player on our Forum who can get a high rank here!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#34
I finished the 4 Destiny total mods and really enjoyed them except you would need a Phd to complete them without any help  xD
Odpowiedz
#35
Po intensywnym etapie tworzenia modyfikacji długo nie miałem ochoty do niej wracać.
Jednak ostatnio przeszedłem trzy wcześniejsze kontynuacje Przeznaczenia, więc wypadało postawić kropkę nad i.
I tak blisko dwa lata od daty premiery bez większych problemów udało mi się ją ukończyć.
Patrząc na moda z perspektywy czasu, to jestem z niego zadowolony i ze swojego wkładu w niego też.
Mając teraz większe doświadczenie i wiedzę, niektóre rzeczy na pewno bym poprawił, a inne zmienił, ale ogólnie jest dobrze.
[Obrazek: xBM5Tnh.jpg]
Odpowiedz
#36
Tak, Imperium Popiołów jest niewątpliwie świetną produkcją ale w tej części back tracking osiąga najwyższe możliwe szczyty. Jest absolutnie za dużo szukania po omacku i to jeszcze kilkakrotnie. W późniejszym etapie gry wraz z rozwojem fabuły co chwila insertuje się coś nowego nie wiadomo gdzie i pozostaje jedynie robić rundki dookoła zena w poszukiwaniu. W każdej części Sagi jest sporo takiego biegania ale w Imperium zdecydowanie najwięcej i w tej części jest uciążliwe w szczególny sposób. To jedyny minus gry ale poza tym wspominam ją bardzo dobrze.
Odpowiedz
#37
Привет парни а на какой стадии мод? и играбелен он
Odpowiedz
#38
http://druzynaspolszczenia.pl/showthread.php?tid=3063
можно играть
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#39
а наши говорят что проект умер прост смотрю что все норм...
Odpowiedz
#40
Przeszedłem. W sumie to nawet mi się w wielu miejscach podobało. Największym problemem jest tutaj straszny backtracking. Decyzja o daniu nam run teleportacyjnych godzinę przed końcem gry jest bardzo dziwna. Gołe staty:
[img=1080x720]https://i.imgur.com/Zi0C5mF.png[/img]
Staty z założonym uzbrojeniem:
[img=1080x720]https://i.imgur.com/i6SAvSa.png[/img]

Zdobyłem poziom 22 wraz z zakończeniem gry, podobno jest maksymalny. Nie udało mi się zrobić skarbu Wilka, ale jak się okazało to z Fidelisem mieliśmy pogadać o dzienniku.
Odpowiedz
#41
Gratuluję i czekam na recenzję  Lol

No i chyba czas na zmianę kolorku :>
Odpowiedz
#42
Cytat:Największym problemem jest tutaj straszny backtracking

Polecam konsolowe gry na mapy i etapy. Tam nie ma.
W życiu też nie ma. Sam to wiem, bo codziennie przechodzę w nowe światy i obszary pracy, sklepów, pijalni piwa itd.
Gadki o backtrackingu są dobre na poziomie dzieciaków 12-14 lat, a nie wytrawnych graczy gry określanej jako adventure quasi RPG.

No fakt, mapa Jarkendaru jest przeogromna. Z miksturą szybkości to się ją przemierza aż kilka minut czasu rzeczywistego. To stanowczo za długo dla zabieganych w srajfonkach graczy, bo trzeba insta sprawdzić, a nie łazić po lesie. Za to wielkie sorry dla wszystkich umęczonych bieganiem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#43
No tak, zapomniałem, że jak gram w grę to mam grać w życie xDDDDD
Odpowiedz
#44
(04.10.2022, 17:21:53)Simon napisał(a): jak gram w grę to mam grać w życie xD
to się ma do tego jak klepiący po pupci Bezi i mizoginia  xD
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#45
Dzień dobry wszystkim w ten w miarę słoneczny dzień.

Właśnie udało mi się ukończyć Imperium Popiołów, całkiem przyjemna rozgrywka z dużą ilością niespodziewanych zdarzeń.

Niestety, nie odkopałem skarbu, nie udało mi się też wpaść na ślad magii runicznej (a o takiej czytałem w wątku dotyczącym gry klubowej, więc w sumie miałem sporą nadzieję, że coś takiego odnajdę).

Dialogi 10/10, historia fajna, możliwość bycia tym "Panem" i "bohaterem" bardzo motywująca do walki o dobro słabszych :)

Trochę smuci mnie akcja z magnatami, bo zawsze bardziej sympatyzowałem z tym, którego musiałem zabić Smutny .

Dobrego popołudnia!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości